Dodaj do ulubionych

Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej

22.02.06, 19:30
Czy istnieje taka lista? Bo ja szukałam, ale nie udało mi się znaleźć..
Obserwuj wątek
    • i.n.f.i.n.i.t.y Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 22.02.06, 20:41
      Tak jest taka lista. Na głównej stronie forum "Biała lista" dobry ginekolog
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090 jest link do "Czarnej listy"
      złych ginekologów forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=8482139&s=0
      niestety panuje tam okropny bałagan, nic nie jest uporządkowane i mimo próśb
      admina dziewczyny wpisują się jak chcą, ale na stronach od 201-300 wpisują się
      dziewczyny z Bielska, widziałam też kilka wpisów na innych stronach, na tej
      liscie znajduja się takie nazwiska:
      -Wojtulewska
      -Krasnodębski
      -Niemcewicz
      -Kochaj
      -Badach
      -Wellhoner
      • luciii Wellhoner uratowała moją ciążę, aż dziwię się, że 22.02.06, 20:49
        dołączyłą do grona tych złych, no ale może to zemsta za jest potworne stawki
        [100,- za wizytę]

        ja tej doktorce jestem dozgonnie wdzięczna
        nie odść, że przyjęła mnie bez zapowiedzi i w dodatku w nocy u siebie w domu,
        to jeszcze mam swoją szkrabinkę całą i zdorwą :)
      • listopad_2005 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 04.03.06, 16:44
        Z dr. Niemcewiczem to dobrze zastanowiłaby się, czy napewno na czarna listę.
        Moze zbytnio przyjemy nie jest "w obsłudze" ;-)))),ale fachowiec chyba
        najlepszy w Bielsku. Nie przez przypadek tyle kobiet do niego chodzi. Mnie też
        prowadził cała ciąze, zrobił cc i jestem zadowolona. Do sposobu bycia z czasem
        się przyzwyczaiłam ;-)))
        Pozdrawiam
        • i.n.f.i.n.i.t.y Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 06.03.06, 11:30
          Każdy ma swoje zdanie. Nie rozumiem tylko, dlaczego płacąc za wizytę miałabym
          się jeszcze przyzwyczajać do dziwnych zachowań lekarza, do traktowania mnie jak
          intruza. Ja również wpisałam doktora na tę listę i zapewniam, że nie chodziło
          mi tylko o tę jego szorstką powierzchowność, ale o ewidentny błąd, jaki
          popełnił w moim przypadku. Błąd, przez który zawalił mi się cały świat. Dzisiaj
          wiem, że nie tylko ja tak uważam, że jeszcze parę innych dziewczyn nigdy nie
          nazwałoby go „najlepszym lekarzem w Bielsku”
          Pozdrawiam
          • listopad_2005 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 08.03.06, 22:25
            Ja o zadnych wpadkach przy prowadzonych przez niego ciązach nie słyszłam,ale
            moze ja i moje koleżanki miałyśmy szczęście....A co takiego się stało???
            Planuję za jakiś czas drugie dziecko...
            PZDR
        • mathka Byłam dziś u dr Niemcewicza 24.07.06, 17:14
          I bardzo mile mnie zaskoczył ;)
          Zostałam zapisana do niego na USG, a po tych wszystkich komentarzach odnośnie niesympatycznego zachowania (moja mama też nie ma miłych wspomnień po wizycie u niego), trochę się obawiałam.
          Starszy, szpakowaty pan pożartował ze mną, wypytał odnośnie tej oraz poprzedniej ciąży i dłuuugo badał czy wszystko ok. Długo bo bobas obrócił się pupą i nie chciał pokazać ani kręgosłupka, ani czy ma siusiaka czy nie ;)
          Odnośnie kompetecji, wydaje mi się, że badanie zostało zrobione dokładniej, niż wszystkie poprzednie (wcześniej robił mi dr Berezowski), opis także szerszy (teraz ja też coś z niego się dowiedziałam ;)) Wiedział o co chodzi, gdy wspomniałam o problemach ze spojeniem łonowym.
          Powtórzę się : bardzo mile zaskoczona :D
          • sandra1982 Re: Byłam dziś u dr Niemcewicza 24.07.06, 21:17
            Ja na USG rowniez chodzilam do dr Niemcewicza i bylam bardzo zadowolona. Nie
            trzeba dlugo czekac na wizyte. Odpowiadal na wszystkie moje pytania, radzil
            itd. Nie moge zlego slowa na niego powiedziec. Uwazam, ze jest swietnym
            specjalista, a ze nie zawsze mily dla wszystkich pacjentek...moze miewa gorsze
            dni ??? ;)))
    • luciii ja nie znalazłam, ale dodaję od siebie dwóch ginów 22.02.06, 20:46
      dr. Wendlant - Szczyrk - kpi sobie z kobiet, z jej winy straciłam pierwsze
      dziecko, trafiłam na septyk
      nie potrafi zdiagnozować ciąży, nadżerki, krwiaka - to wiem z autopsji ja i
      wiele moich koleżanek

      dr. Kasza - B-B - facet całkowicie nastawiony na zysk, ma gdzieś pacjentkę,
      obiecuje wiele, a potem zwyczajnie olewa; stawia błędne diagnozy i faszeruje
      toną zbędnych leków, niczego nigdy nie tłumaczy, jeśli masz pytania, odsyła do
      biblioteki ;/
      • gonia28b Re: ja nie znalazłam, ale dodaję od siebie dwóch 15.03.06, 13:39
        Dr Kasza - na czarną listę, zdecydowanie.
        Nie miałam wprawdzie z nim do czynienia osobiście, ale dużo niedobrego się
        nasłuchałam. Niestety - ordynator w Szpitalu Wojwódzkim w B-B.
        Mojej przyjaciółce fatalnie wykonał cc. Drugie dziecko rodziła na
        Wyspiańskiego, też przez cc - tam jak oglądano jej bliznę z pierwszego porodu,
        pytano się: "kto to pani zrobił".
    • edysia79 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 23.02.06, 11:51
      Dziękuję za linki, swojego ginekologa nie znalazłam na tej czarnej liście, a
      nawet znalazłam pozytywne opinie o nim :)
      • madal1 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 30.05.06, 17:08
        Niemcewicz- świetny specjalista, choć w obyciu "oziębły"
        Kasza- słyszałam o jego "poczynaniach" jeśli jesteś pod jego opieką i masz
        termin na wakacje bądź pewna, że cie zwyczajnie oleje
        Lipska: wredna baba.
        Ja chodzę do Orłowej- super lekarz- polecam!
    • jopiec Uwaga na Szymalę!!! 23.06.06, 13:53
      Dziewczyny byłam u niego 3 razy-w tym czasie wyciągnął ode mnie 500zł,a dodam,że
      niby na kasę chorych,za leczenie nadżerki-wg niego tragicznej,a co później
      okazało się- nieistniejącej!!!Słyszałam też o przypadkach,że usypiał pacjentki
      na zabieg,którego nie było..Przystojny drań-myśli,że swoim uśmiechem ukryje
      swoją nieuczciwość.
      nie polecam też dr Kochaja-podobno dobry specjalista,ale jak dla mnie zbyt
      gburowaty..Podobno nieźle dogadujw się z nieco starszymi pacjentkami(tak
      twierdzi moja mama),może młode go onieśmielają:-)
      Polecam moją kochaną dr Oziminę-cudowna,ciepła,cierpliwa,dobry specjalista.Ma
      pewną wadę-niestety nie zakłada spirali:-(
      Pozdrawiam serdecznie-nareszcie do Was trafiłam..;-)asia
    • ewa1w Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 23.06.06, 14:56
      Dopiszę tu p. Krystynę Rostocką, która nie potrafi wyleczy nawet zwykłego
      zarażenia grzybicą. Którą najprawdopodobniej złapałam u niej w przychodni. A
      usg potrafi zrobic z jednej strony tzn. obejrzy tylko jeden jajnik, na drugi
      nie spojrzy, a wynik badania powie nie patrząc na ekran tylko za 2 tygodnie!
      Może dlatego ze to na kasę chorych? ale to jej nie usprawiedliwia.
      • kinga299 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 29.06.06, 19:49
        Dolączam się do złej opinii na temat dr K.Rostockiej. Według mnie kobieta
        zupełnie nie na miejscu, nie potrafi odpowiednio prowadzić ciąży, poza tym dla
        niej wszelkie niepokojące objawy są "normalne"!? Nie kieruje na comiesięczne
        badania, po prostu totalna olewka (nie wspomnę już o jej przedpotopowym USG!!)
        • kasiaem5 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 07.07.06, 19:43
          popieram!! ta pani potrafi jedynie wyłudzać pieniądze w swoim prywatnym
          gabinecie (wykryła u mnie nieistniejącego torbiela na jajniku- po czym kazała
          się zgłosić do kontroli za 2 tygodnie; pewnie znowu zapłaciłabym 100 zł...)
          pozostawię to bez dalszych komentarzy...
    • karol_ina81 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 25.07.06, 09:39
      Szymala....... omijać z daleka
      TYLKO DR. OZIMINA!!!!!!!!!!!! wspaniala lekarka, prowadziła moją ciąże, mam
      dzis cudna córcie. Jesli bede znowu w ciazy znowu do niej pojde
      • jopiec dr Ozimina-popieram poprzedniczkę-tylko ona! 26.07.06, 13:39
    • verka77 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 23.10.06, 18:35
      UNIKAJCIE :
      Wacława Kaszy - jutro składam na niego oficjalną skargę w szp. wojew. i u
      rzecznika praw pacjenta za traktowanie mnie w momencie poronienia - KAWAŁ GNOJA
      I PRYMITYWA
      Anny Foniok Lipskiej - nie wykryła , że moja ciąża obumarła, choć była martwa
      już od tygodnia w momencie gdy mnie badała, a USG mi odmówiła
      Krystyny Rostockiej- wykryła mi guza wielkości pomarańczy !!!podczas wizyty w
      przychodni państwowej i kazała prywatnie przyjsc do gabinteu na USG
      natychmiast, poniewaz jestem przeciwna płaceniu 2 razy za 1 rzecz - opłacam
      składki ..poszłam na USG do szpitala, gdzie okazało się że nic nie ma, wróciłam
      do Pani Rostockiej i skwtowała swoją próbę wyludzenia pieniędzy : pewnie miała
      Pani pełen pęcherz moczowy !!!!!
      • luciii oj Kasza to ... ;/ 23.10.06, 19:54
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36868&w=37314300&a=37319231
    • Gość: Ania Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej IP: *.204.9.20.mobile.internet.t-mobile.pl 22.11.23, 18:43
      Moja mama straciala w 9 miesiacu dziecko.
      Prowadzona byla przez dr Niemcewicza...
      • Gość: Po prostu Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej IP: *.204.9.20.mobile.internet.t-mobile.pl 22.11.23, 18:46
        Mialam wielkiego pecha.
        Bylam pacjentka wymienianych tu lekarzy z czarne listy..oraz dr Ponimasza.
        Bardzo zle sie to dla mnie skonczylo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka