edysia79 22.02.06, 19:30 Czy istnieje taka lista? Bo ja szukałam, ale nie udało mi się znaleźć.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i.n.f.i.n.i.t.y Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 22.02.06, 20:41 Tak jest taka lista. Na głównej stronie forum "Biała lista" dobry ginekolog forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090 jest link do "Czarnej listy" złych ginekologów forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=8482139&s=0 niestety panuje tam okropny bałagan, nic nie jest uporządkowane i mimo próśb admina dziewczyny wpisują się jak chcą, ale na stronach od 201-300 wpisują się dziewczyny z Bielska, widziałam też kilka wpisów na innych stronach, na tej liscie znajduja się takie nazwiska: -Wojtulewska -Krasnodębski -Niemcewicz -Kochaj -Badach -Wellhoner Odpowiedz Link Zgłoś
luciii Wellhoner uratowała moją ciążę, aż dziwię się, że 22.02.06, 20:49 dołączyłą do grona tych złych, no ale może to zemsta za jest potworne stawki [100,- za wizytę] ja tej doktorce jestem dozgonnie wdzięczna nie odść, że przyjęła mnie bez zapowiedzi i w dodatku w nocy u siebie w domu, to jeszcze mam swoją szkrabinkę całą i zdorwą :) Odpowiedz Link Zgłoś
listopad_2005 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 04.03.06, 16:44 Z dr. Niemcewiczem to dobrze zastanowiłaby się, czy napewno na czarna listę. Moze zbytnio przyjemy nie jest "w obsłudze" ;-)))),ale fachowiec chyba najlepszy w Bielsku. Nie przez przypadek tyle kobiet do niego chodzi. Mnie też prowadził cała ciąze, zrobił cc i jestem zadowolona. Do sposobu bycia z czasem się przyzwyczaiłam ;-))) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
i.n.f.i.n.i.t.y Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 06.03.06, 11:30 Każdy ma swoje zdanie. Nie rozumiem tylko, dlaczego płacąc za wizytę miałabym się jeszcze przyzwyczajać do dziwnych zachowań lekarza, do traktowania mnie jak intruza. Ja również wpisałam doktora na tę listę i zapewniam, że nie chodziło mi tylko o tę jego szorstką powierzchowność, ale o ewidentny błąd, jaki popełnił w moim przypadku. Błąd, przez który zawalił mi się cały świat. Dzisiaj wiem, że nie tylko ja tak uważam, że jeszcze parę innych dziewczyn nigdy nie nazwałoby go „najlepszym lekarzem w Bielsku” Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
listopad_2005 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 08.03.06, 22:25 Ja o zadnych wpadkach przy prowadzonych przez niego ciązach nie słyszłam,ale moze ja i moje koleżanki miałyśmy szczęście....A co takiego się stało??? Planuję za jakiś czas drugie dziecko... PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
mathka Byłam dziś u dr Niemcewicza 24.07.06, 17:14 I bardzo mile mnie zaskoczył ;) Zostałam zapisana do niego na USG, a po tych wszystkich komentarzach odnośnie niesympatycznego zachowania (moja mama też nie ma miłych wspomnień po wizycie u niego), trochę się obawiałam. Starszy, szpakowaty pan pożartował ze mną, wypytał odnośnie tej oraz poprzedniej ciąży i dłuuugo badał czy wszystko ok. Długo bo bobas obrócił się pupą i nie chciał pokazać ani kręgosłupka, ani czy ma siusiaka czy nie ;) Odnośnie kompetecji, wydaje mi się, że badanie zostało zrobione dokładniej, niż wszystkie poprzednie (wcześniej robił mi dr Berezowski), opis także szerszy (teraz ja też coś z niego się dowiedziałam ;)) Wiedział o co chodzi, gdy wspomniałam o problemach ze spojeniem łonowym. Powtórzę się : bardzo mile zaskoczona :D Odpowiedz Link Zgłoś
sandra1982 Re: Byłam dziś u dr Niemcewicza 24.07.06, 21:17 Ja na USG rowniez chodzilam do dr Niemcewicza i bylam bardzo zadowolona. Nie trzeba dlugo czekac na wizyte. Odpowiadal na wszystkie moje pytania, radzil itd. Nie moge zlego slowa na niego powiedziec. Uwazam, ze jest swietnym specjalista, a ze nie zawsze mily dla wszystkich pacjentek...moze miewa gorsze dni ??? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
luciii ja nie znalazłam, ale dodaję od siebie dwóch ginów 22.02.06, 20:46 dr. Wendlant - Szczyrk - kpi sobie z kobiet, z jej winy straciłam pierwsze dziecko, trafiłam na septyk nie potrafi zdiagnozować ciąży, nadżerki, krwiaka - to wiem z autopsji ja i wiele moich koleżanek dr. Kasza - B-B - facet całkowicie nastawiony na zysk, ma gdzieś pacjentkę, obiecuje wiele, a potem zwyczajnie olewa; stawia błędne diagnozy i faszeruje toną zbędnych leków, niczego nigdy nie tłumaczy, jeśli masz pytania, odsyła do biblioteki ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
gonia28b Re: ja nie znalazłam, ale dodaję od siebie dwóch 15.03.06, 13:39 Dr Kasza - na czarną listę, zdecydowanie. Nie miałam wprawdzie z nim do czynienia osobiście, ale dużo niedobrego się nasłuchałam. Niestety - ordynator w Szpitalu Wojwódzkim w B-B. Mojej przyjaciółce fatalnie wykonał cc. Drugie dziecko rodziła na Wyspiańskiego, też przez cc - tam jak oglądano jej bliznę z pierwszego porodu, pytano się: "kto to pani zrobił". Odpowiedz Link Zgłoś
edysia79 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 23.02.06, 11:51 Dziękuję za linki, swojego ginekologa nie znalazłam na tej czarnej liście, a nawet znalazłam pozytywne opinie o nim :) Odpowiedz Link Zgłoś
madal1 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 30.05.06, 17:08 Niemcewicz- świetny specjalista, choć w obyciu "oziębły" Kasza- słyszałam o jego "poczynaniach" jeśli jesteś pod jego opieką i masz termin na wakacje bądź pewna, że cie zwyczajnie oleje Lipska: wredna baba. Ja chodzę do Orłowej- super lekarz- polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
jopiec Uwaga na Szymalę!!! 23.06.06, 13:53 Dziewczyny byłam u niego 3 razy-w tym czasie wyciągnął ode mnie 500zł,a dodam,że niby na kasę chorych,za leczenie nadżerki-wg niego tragicznej,a co później okazało się- nieistniejącej!!!Słyszałam też o przypadkach,że usypiał pacjentki na zabieg,którego nie było..Przystojny drań-myśli,że swoim uśmiechem ukryje swoją nieuczciwość. nie polecam też dr Kochaja-podobno dobry specjalista,ale jak dla mnie zbyt gburowaty..Podobno nieźle dogadujw się z nieco starszymi pacjentkami(tak twierdzi moja mama),może młode go onieśmielają:-) Polecam moją kochaną dr Oziminę-cudowna,ciepła,cierpliwa,dobry specjalista.Ma pewną wadę-niestety nie zakłada spirali:-( Pozdrawiam serdecznie-nareszcie do Was trafiłam..;-)asia Odpowiedz Link Zgłoś
ewa1w Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 23.06.06, 14:56 Dopiszę tu p. Krystynę Rostocką, która nie potrafi wyleczy nawet zwykłego zarażenia grzybicą. Którą najprawdopodobniej złapałam u niej w przychodni. A usg potrafi zrobic z jednej strony tzn. obejrzy tylko jeden jajnik, na drugi nie spojrzy, a wynik badania powie nie patrząc na ekran tylko za 2 tygodnie! Może dlatego ze to na kasę chorych? ale to jej nie usprawiedliwia. Odpowiedz Link Zgłoś
kinga299 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 29.06.06, 19:49 Dolączam się do złej opinii na temat dr K.Rostockiej. Według mnie kobieta zupełnie nie na miejscu, nie potrafi odpowiednio prowadzić ciąży, poza tym dla niej wszelkie niepokojące objawy są "normalne"!? Nie kieruje na comiesięczne badania, po prostu totalna olewka (nie wspomnę już o jej przedpotopowym USG!!) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaem5 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 07.07.06, 19:43 popieram!! ta pani potrafi jedynie wyłudzać pieniądze w swoim prywatnym gabinecie (wykryła u mnie nieistniejącego torbiela na jajniku- po czym kazała się zgłosić do kontroli za 2 tygodnie; pewnie znowu zapłaciłabym 100 zł...) pozostawię to bez dalszych komentarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
karol_ina81 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 25.07.06, 09:39 Szymala....... omijać z daleka TYLKO DR. OZIMINA!!!!!!!!!!!! wspaniala lekarka, prowadziła moją ciąże, mam dzis cudna córcie. Jesli bede znowu w ciazy znowu do niej pojde Odpowiedz Link Zgłoś
verka77 Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej 23.10.06, 18:35 UNIKAJCIE : Wacława Kaszy - jutro składam na niego oficjalną skargę w szp. wojew. i u rzecznika praw pacjenta za traktowanie mnie w momencie poronienia - KAWAŁ GNOJA I PRYMITYWA Anny Foniok Lipskiej - nie wykryła , że moja ciąża obumarła, choć była martwa już od tygodnia w momencie gdy mnie badała, a USG mi odmówiła Krystyny Rostockiej- wykryła mi guza wielkości pomarańczy !!!podczas wizyty w przychodni państwowej i kazała prywatnie przyjsc do gabinteu na USG natychmiast, poniewaz jestem przeciwna płaceniu 2 razy za 1 rzecz - opłacam składki ..poszłam na USG do szpitala, gdzie okazało się że nic nie ma, wróciłam do Pani Rostockiej i skwtowała swoją próbę wyludzenia pieniędzy : pewnie miała Pani pełen pęcherz moczowy !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
luciii oj Kasza to ... ;/ 23.10.06, 19:54 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36868&w=37314300&a=37319231 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej IP: *.204.9.20.mobile.internet.t-mobile.pl 22.11.23, 18:43 Moja mama straciala w 9 miesiacu dziecko. Prowadzona byla przez dr Niemcewicza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Po prostu Re: Czarna lista ginekologów w Bielsku-Białej IP: *.204.9.20.mobile.internet.t-mobile.pl 22.11.23, 18:46 Mialam wielkiego pecha. Bylam pacjentka wymienianych tu lekarzy z czarne listy..oraz dr Ponimasza. Bardzo zle sie to dla mnie skonczylo. Odpowiedz Link Zgłoś