umfana
25.03.06, 18:31
Prowokatorzy z ambasady......................... .
Przeczytaj komentowany artykuł »
Autor: anuszka_ha3.agh.edu.pl
Data: 25.03.06, 18:08
Jeszcze przy okazji pomarańczowej rewolucji wydało się, że istnieją
agenci-prowokatorzy, którzy buszują po polskich forach i wygłaszają różne
drańskie opinie.
Gdy tylko zaczęły się wydarzenia w Mińsku, sypnęło takimi "kontrowersyjnymi"
internautami. Dziwne, że gdy przy artykułach są sondaże, to ogromna większość
internautów popiera Białorusinów. Ale pod tymi samymi artykułami połowa
komentarzy to jakieś szmaciarskie insynuacje. Zresztą wiele takich postów jest
napisana nie najlepszą polszczyzną... Brzmi to jak teoria spiskowa, wiem. A
jednak... niektóre państwa mają bajeczne sposoby...
Zastanawiałam się, jaki jest cel takich akcji. Początkowo myślałam, że to ze
względu na Białorusinów czytających to forum. Ale ze zdziwieniem zauważyłam, że
na _białoruskich_ forach nie ma prawie wcale prowokatorów i praktycznie wszyscy
są nastawieni opozycyjnie.
Teraz więc sądzę, że prowokacje są po to, żeby kształtować opinię publiczną
Polaków. Jak czyta człowiek forum i widzi, że połowa rodaków jest głęboko
krytyczna wobec rewolucji na Białorusi, to robi mu się głupio - "może to oni
mają rację, no nie?"
******************************************************************
Może Administracja Forum Gazety ustosunkuje się do tych potwarzy:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=752&w=39153128&a=39181673