Dodaj do ulubionych

Atak KGB i Ambasady na forum Gazety ! <rotfl>

25.03.06, 18:31
Prowokatorzy z ambasady......................... .
Przeczytaj komentowany artykuł »
Autor: anuszka_ha3.agh.edu.pl
Data: 25.03.06, 18:08
Jeszcze przy okazji pomarańczowej rewolucji wydało się, że istnieją
agenci-prowokatorzy, którzy buszują po polskich forach i wygłaszają różne
drańskie opinie.
Gdy tylko zaczęły się wydarzenia w Mińsku, sypnęło takimi "kontrowersyjnymi"
internautami. Dziwne, że gdy przy artykułach są sondaże, to ogromna większość
internautów popiera Białorusinów. Ale pod tymi samymi artykułami połowa
komentarzy to jakieś szmaciarskie insynuacje. Zresztą wiele takich postów jest
napisana nie najlepszą polszczyzną... Brzmi to jak teoria spiskowa, wiem. A
jednak... niektóre państwa mają bajeczne sposoby...
Zastanawiałam się, jaki jest cel takich akcji. Początkowo myślałam, że to ze
względu na Białorusinów czytających to forum. Ale ze zdziwieniem zauważyłam, że
na _białoruskich_ forach nie ma prawie wcale prowokatorów i praktycznie wszyscy
są nastawieni opozycyjnie.
Teraz więc sądzę, że prowokacje są po to, żeby kształtować opinię publiczną
Polaków. Jak czyta człowiek forum i widzi, że połowa rodaków jest głęboko
krytyczna wobec rewolucji na Białorusi, to robi mu się głupio - "może to oni
mają rację, no nie?"

******************************************************************
Może Administracja Forum Gazety ustosunkuje się do tych potwarzy:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=752&w=39153128&a=39181673
Obserwuj wątek
    • abstrakt2003 Z czego się śmiejesz? 25.03.06, 18:44
      Rosjanie maja na forach (nie tylko GW) swoich agentów wpływu. W ten sposób
      kształtują opinię o wydarzeniach które ich dotyczą lub interesują.
      • umfana Re: Z czego się śmiejesz? 25.03.06, 18:58
        abstrakt2003 napisał:

        > Rosjanie maja na forach (nie tylko GW) swoich agentów wpływu. W ten sposób
        > kształtują opinię o wydarzeniach które ich dotyczą lub interesują.
        >

        tiaaa... i ja jestem jednym z nich... heheheh!
        A co na to Twój psychiatra? Skonsultuluj z nim ten temat!
        :o)))
        • abstrakt2003 umfano jestem śmiertelnie poważny 25.03.06, 19:42
          Rosyjskie służy porwadzą bardzo szeroką działalność propagandową w sieci.
          Jednym z jej elementów są agenci wpływu działający na takich forach jak forum
          GW.
    • abstrakt2003 umfano jesteś dziwnym człowiekiem 25.03.06, 19:47
      ale lewacy tak mają! Z troski o biednych i uciśnionych stają murem za
      wszelkiego rodzaju dyktatorami i uzurpatorami!
      PS
      Jesteś obrzydliwa!
      • umfana abstrakt jesteś obleśny :o))) 25.03.06, 20:14
        Przeczytaj sobie lepiej, jak sępią o polski grosz białorusińscy studenci:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=752&w=39153128&a=39153128
        PS
        Nie dobrze mi się robi na Twój widok! Jesteś ohyda, że fuj!
        • abstrakt2003 Nagle zaczęłaś liczyć pieniądze! 25.03.06, 20:34
          Ja uważam że nie powinno się pomagać Afryce! Szkoda na to czasu i środków!
          Niech się wymordują i z głodu poumierają! Tak będzie taniej i skutecznie!
          PS
          Nie cierpię lewactwa!
    • umfana Re: Atak KGB i Ambasady na forum Gazety ! <ro 25.03.06, 21:22
      Cenzor szaleje w wątku przeze mnie zalinkowanym!
      Oczywiście tnie to co nie po jedynej myśli politycznej... Żenua total!
      • abstrakt2003 :D 25.03.06, 21:42

        • umfana abstrakt 25.03.06, 21:52
          wredny padalec z Ciebie
          • abstrakt2003 padalec to bardzo sympatyczne zwierze! 25.03.06, 21:55
            a lewacy to glisty!
            • umfana może i sympatyczne ale bez jajec ... 25.03.06, 22:10
              eunuch!
              • abstrakt2003 Mylisz się :) 26.03.06, 09:24
                pl.wikipedia.org/wiki/Padalec_zwyczajny
    • jabbur Re: Atak KGB i Ambasady na forum Gazety ! <ro 26.03.06, 20:07
      To nie ma nic wspolnego z redakcja portalu.
      pozdrawiam,
      • umfana Drogi Jabburze 26.03.06, 21:36
        Skoro wyciąłeś tak ładnie post Abstrakta to może wytnij też moje odpowiedzi na
        jego wpisy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka