wielkopolskawschodnia
20.04.06, 00:27
...od ostrowian? Jakich przyczyn upatrujecie? Geografia? Historia? Kultura?
A może to tylko my widzimy tę różnicę, bo przyczyna tkwi w nas samych - w
naszym spojrzeniu na jednych i drugich? A jak my jesteśmy postrzegani przez
naszych sąsiadów? Bardzo proszę o posty pozbawione stereotypowych sądów.