Dodaj do ulubionych

Co z "napadem" na Schudricha ?

04.06.06, 17:30

GW powinna klepaac ten temat na okraglo a tu cisza. A moze ktos sie kamer
przestraszyl.

Sa jakies nowe wiesci ?
Obserwuj wątek
    • t-800 Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 04.06.06, 17:35
      Też jestem ciekaw, co z tym pajacem, co go gratis jakiś hobbit dezodorantem
      spryskał
      • sklerotycznylud Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 04.06.06, 18:35
        Za tym stoi jakis koncern, ktory chcial zrobic reklame dla dezodorantu ? Czy znana jest marka tego
        rozpylacza perfum ?
    • adalberto3 Chyba konieczny jest następny "napad" ! 04.06.06, 18:24
      Tym razem z "przypadkowym" zdjęciem.
      • siekiera77 Re: no właśnie! 05.06.06, 03:51
        co z tym podlym
        antysemitnickim atakiem
        na bohaterskiego rabina
        z miasta gdzie
        zero tolerancji??!
        • roger39 W Dzienniku pisali ,ze kamery nic nie zarejestrowa 05.06.06, 04:33
          Podobno w jakiejs gazecie pisali ,ze liczne kamery w tym miejscu nic nie
          pokazaly , wrecz przeciwnie , tylko spokojnie idacych ludzi . Do tego ten
          portret pamieciowy bardzo przypomina zyda z filmu . Wszystko to wskazuje ,ze
          rabin wymyslil historie .Dlaczego Polskie Wladze nie poprosily jeszcze rabina o
          opuszczenie terytorium naszego kraju ?
          • kropek_oxford [...] 05.06.06, 05:43
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • mysz_polna5 Re: W Dzienniku pisali ,ze kamery nic nie zarejes 05.06.06, 12:26
            roger39 napisał:

            > Podobno w jakiejs gazecie pisali ,ze liczne kamery w tym miejscu nic nie
            > pokazaly , wrecz przeciwnie , tylko spokojnie idacych ludzi . Do tego ten
            > portret pamieciowy bardzo przypomina zyda z filmu . Wszystko to wskazuje ,ze
            > rabin wymyslil historie .Dlaczego Polskie Wladze nie poprosily jeszcze rabina
            o

            > opuszczenie terytorium naszego kraju ?


            Mowisz poprosic o opuszczenie tetytorium n. kraju. A moze przeprosic, za brak
            wystarczajacych 'dowodow napasci'? Chi!
    • wesoly2006 [...] 05.06.06, 04:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • qwardian Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 05.06.06, 04:39
        Rzecznik MSWiA Tomasz Skłodowski uważa, że napad na rabina Schudricha może być
        prowokacją: - Okoliczności i czas ataku wskazują na możliwość prowokacji, która
        ma wykreować obraz antysemickiego kraju.
    • kropek_oxford Co sobie bedziesz glowe lamac? Lap za telefon i 05.06.06, 05:37
      dzwon do KS Policji, chocby ich rzecznika prasowego, Nadkomisarza
      Sokolowskiego. Tu masz dane kontaktowe:

      telefon: (0-22) 603-76-76; (0-22) 603-66-52
      faks: (0-22) 603-60-04; (0-22) 826-58-44
      tel. komórkowy: 0- 602-339-899
      rzecznik@warszawa.policja.gov.pl

      Co za niedojdy zyciowe - beda sobie gdybac, czas tracic, jezorem po proznicy
      obracac, zamiast po prostu policji sie spytac.
      Czy to wam po komunie zostalo? Biedaki:((((
      • tribunus delator kropekuk pokazuje jak nalezy donoscic 05.06.06, 08:57
        kropek_oxford napisał:

        > Co za niedojdy zyciowe - beda sobie gdybac, czas tracic, jezorem po proznicy
        > obracac, zamiast po prostu policji sie spytac.
        > Czy to wam po komunie zostalo? Biedaki:((((

        Masz tak duzy experience w donoszeniu ze nikt go nie przebije. Pewnie wyssales
        go z mlekiem matki.
        • n0str0m0 wytna ci antygabrysiowy post 05.06.06, 09:58
          nim godzisz we wszystkich bryfanow i brytfanki
          ...
          a mnie uczyli, ze anglicy ludzie honorowi i donosicielstwem sie nie kalaja
          • remekk Re: wytna ci antygabrysiowy post 05.06.06, 10:02
            No tak - tych "brytów" co maja takie "gustowne" , kręcone bakobrody oraz
            równie "gustowne" bereciki - to rzezczywiście nie można "ruszać" - nawet jak
            przeginja niczym kropgabrycha - bo to ...
            antybrytanizm wysysany z mlekiem matki .
        • kropek_oxford Czy ty czytac potrafisz? To telefon do PR:))) 06.06.06, 03:28

      • sklerotycznylud Re: Co sobie bedziesz glowe lamac? Lap za telefon 05.06.06, 12:22
        Stare metody zastraszania forumowiczow. Dokonaj szczegolowej analizy wlasnych watkow i popros pod
        wskazanym przez Ciebie telefonem o najnizszy wymiar kary:))))
        • kropek_oxford Zastraszanie? Rada, jak uzyskac informacje od 06.06.06, 03:29
          Rzecznika Prasowego Policji? Musicie miec wiele przestepstw KRYMINALNYCH na
          sumieniu, skoro nawet policyjny PR wam straszny:)))
      • siekiera77 Re: Co sobie bedziesz glowe lamac? Lap za telefon 05.06.06, 18:40
        a to takie fajne
        pogdybac sobie
        na forumnie
        czytanym przez
        roznych dobrze poinformowanych
        moze cus im sie wymsknie :-)
    • remekk Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pewnie 05.06.06, 06:57
      ..."ukręcą łeb sprawie" ... .
      • t-800 Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 09:53
        Mam wrażenie, że już ukręcili. Ale w świat poszedł "antysemityzm".
        • remekk Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 09:56
          t-800 napisał:

          > Mam wrażenie, że już ukręcili. Ale w świat poszedł "antysemityzm".
          Liczy się news a nie sprostwoanie na dziesiątej stronie w dolnym rogu malutka
          czcioneczką ... .
          • ckwadrat Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 10:08
            To nie jest kwestia sprostowania! Nie można prostować czyichś (a nie
            redakcyjnych) wymysłów. Gdyby to były jednak wymysły, przynajmniej niektóre z
            gazet nie zmarnowałyby okazji na publikację taaakiego newsa. Bo byłby to większy
            news, niż sam atak. Choć dziwne jest, że napastnik wyparował tak szybko, jak
            rozyplony przez niego dezodorant. O tym, że kamery niczego nie zarejestrowały w
            miejscu, w którym rabin wskazywał drogę jego ucieczki, Dziennik pisał już bodaj
            w drugiej relacji po rzekomym ataku. Dziwne jest jednak to, że nie pociągnęli
            dalej tematu kamer i nie spytali np. wprost - czy brak zapisu z kamer wyklucza w
            ogóle atak na rabina.

            dokwadratu.blogspot.com/2006/05/atak-na-polsk.html
            • t-800 Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 11:56
              ckwadrat napisał:

              > w drugiej relacji po rzekomym ataku. Dziwne jest jednak to, że nie pociągnęli
              > dalej tematu kamer i nie spytali np. wprost - czy brak zapisu z kamer wyklucza
              > w
              > ogóle atak na rabina.

              Może dziennikarze śledczy "GW" podrążyliby ten temat?
              • tribunus Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 12:20
                t-800 napisał:


                >
                > Może dziennikarze śledczy "GW" podrążyliby ten temat?

                Jak by dostali info ze ktos czyha z dezodorantem na rabiego to drazyliby tunel
                nawet do gabinetu naczelnego. A tam jak wiadomo sprzet podsluchowy czai sie z
                kazdego kata ;-)
                • siekiera77 Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja 05.06.06, 14:48
                  to facio pownien
                  trafic na liste
                  osob niepozadanych w rp
              • gniewko_syn_ryba Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 15:26
                t-800 napisał:

                > Może dziennikarze śledczy "GW" podrążyliby ten temat?

                ROTFL !!! :)))))) nawet 3 dni nie wystarczyły red. Czuchnowskiemu na znalezienie
                "bohaterki" jego artukułu (a w cywilu mojej małżonki), choć nigdzie w tym czasie
                nie wyjeżdżała i siedziała cały czas w domu, a nr telefonu bynajmniej nie był (i
                nie jest) zastrzeżony !!! ;>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
                • siekiera77 Re: No co?!!! 06.06.06, 03:12
                  z tym napadem
                  co o nim
                  sie rozpisywaly
                  swiatowe agencje
                  no?
            • kropek_oxford Problem w tym, ze Dziennik wyssal kamery z palca: 06.06.06, 03:36
              po to wlasnie radze kontakt z Sokolowskim - rzecznikiem prasowym KS Policji: by
              wam powiedzial, ze materialy sa w analizie, zarowno slady zapachowe z obrania
              rabina, jak i zapisy z kamer (z ktorych wiekszosc to zreszta "dummies" - to tak
              dla wiedzy naiwnych). I nie ma w tym nic dziwnego - po zamachu w londynskim
              metro analiza obrazu zajela sledczym ponad 2 miesace, a przeciez obu tych spraw
              nawet porownac sie nie da:)))
              • siekiera77 Re: Problem w tym, ze Dziennik wyssal kamery z pa 06.06.06, 04:02
                kropek_oxford napisał:
                jak i zapisy z kamer (z ktorych wiekszosc to zreszta "dummies" -


                dummies nie dummies
                Bondom
                nie budiesz ;-))
                • tribunus Re: Problem w tym, ze Dziennik wyssal kamery z pa 06.06.06, 09:51
                  siekiera77 napisał:

                  > kropek_oxford napisał:
                  > jak i zapisy z kamer (z ktorych wiekszosc to zreszta "dummies" -
                  >
                  >
                  > dummies nie dummies
                  > Bondom
                  > nie budiesz ;-))

                  To nie pierwsza wpadka tego pozal +Anglika+ ;-) ja tez mu zwracalem uwage
                  nieukowi.
          • kaczysta Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 06.06.06, 03:25
            remekk napisał:

            > t-800 napisał:
            >
            > > Mam wrażenie, że już ukręcili. Ale w świat poszedł "antysemityzm".
            > Liczy się news a nie sprostwoanie na dziesiątej stronie w dolnym rogu malutka
            > czcioneczką ... .

            Jesli chcesz znac prawde toczytaj tylko sprostowania.
    • siekiera77 Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 06.06.06, 09:48
      e tam
      ten kozloski
      to wogole niepodobny
      jest do rabina
      ani do portretu z pamieci :-(
    • frau_blada Jakie nowe? Znowu wymyslone? 06.06.06, 10:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka