tribunus 04.06.06, 17:30 GW powinna klepaac ten temat na okraglo a tu cisza. A moze ktos sie kamer przestraszyl. Sa jakies nowe wiesci ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t-800 Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 04.06.06, 17:35 Też jestem ciekaw, co z tym pajacem, co go gratis jakiś hobbit dezodorantem spryskał Odpowiedz Link Zgłoś
sklerotycznylud Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 04.06.06, 18:35 Za tym stoi jakis koncern, ktory chcial zrobic reklame dla dezodorantu ? Czy znana jest marka tego rozpylacza perfum ? Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Chyba konieczny jest następny "napad" ! 04.06.06, 18:24 Tym razem z "przypadkowym" zdjęciem. Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera77 Re: no właśnie! 05.06.06, 03:51 co z tym podlym antysemitnickim atakiem na bohaterskiego rabina z miasta gdzie zero tolerancji??! Odpowiedz Link Zgłoś
roger39 W Dzienniku pisali ,ze kamery nic nie zarejestrowa 05.06.06, 04:33 Podobno w jakiejs gazecie pisali ,ze liczne kamery w tym miejscu nic nie pokazaly , wrecz przeciwnie , tylko spokojnie idacych ludzi . Do tego ten portret pamieciowy bardzo przypomina zyda z filmu . Wszystko to wskazuje ,ze rabin wymyslil historie .Dlaczego Polskie Wladze nie poprosily jeszcze rabina o opuszczenie terytorium naszego kraju ? Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford [...] 05.06.06, 05:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: W Dzienniku pisali ,ze kamery nic nie zarejes 05.06.06, 12:26 roger39 napisał: > Podobno w jakiejs gazecie pisali ,ze liczne kamery w tym miejscu nic nie > pokazaly , wrecz przeciwnie , tylko spokojnie idacych ludzi . Do tego ten > portret pamieciowy bardzo przypomina zyda z filmu . Wszystko to wskazuje ,ze > rabin wymyslil historie .Dlaczego Polskie Wladze nie poprosily jeszcze rabina o > opuszczenie terytorium naszego kraju ? Mowisz poprosic o opuszczenie tetytorium n. kraju. A moze przeprosic, za brak wystarczajacych 'dowodow napasci'? Chi! Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly2006 [...] 05.06.06, 04:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 05.06.06, 04:39 Rzecznik MSWiA Tomasz Skłodowski uważa, że napad na rabina Schudricha może być prowokacją: - Okoliczności i czas ataku wskazują na możliwość prowokacji, która ma wykreować obraz antysemickiego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Co sobie bedziesz glowe lamac? Lap za telefon i 05.06.06, 05:37 dzwon do KS Policji, chocby ich rzecznika prasowego, Nadkomisarza Sokolowskiego. Tu masz dane kontaktowe: telefon: (0-22) 603-76-76; (0-22) 603-66-52 faks: (0-22) 603-60-04; (0-22) 826-58-44 tel. komórkowy: 0- 602-339-899 rzecznik@warszawa.policja.gov.pl Co za niedojdy zyciowe - beda sobie gdybac, czas tracic, jezorem po proznicy obracac, zamiast po prostu policji sie spytac. Czy to wam po komunie zostalo? Biedaki:(((( Odpowiedz Link Zgłoś
tribunus delator kropekuk pokazuje jak nalezy donoscic 05.06.06, 08:57 kropek_oxford napisał: > Co za niedojdy zyciowe - beda sobie gdybac, czas tracic, jezorem po proznicy > obracac, zamiast po prostu policji sie spytac. > Czy to wam po komunie zostalo? Biedaki:(((( Masz tak duzy experience w donoszeniu ze nikt go nie przebije. Pewnie wyssales go z mlekiem matki. Odpowiedz Link Zgłoś
n0str0m0 wytna ci antygabrysiowy post 05.06.06, 09:58 nim godzisz we wszystkich bryfanow i brytfanki ... a mnie uczyli, ze anglicy ludzie honorowi i donosicielstwem sie nie kalaja Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: wytna ci antygabrysiowy post 05.06.06, 10:02 No tak - tych "brytów" co maja takie "gustowne" , kręcone bakobrody oraz równie "gustowne" bereciki - to rzezczywiście nie można "ruszać" - nawet jak przeginja niczym kropgabrycha - bo to ... antybrytanizm wysysany z mlekiem matki . Odpowiedz Link Zgłoś
sklerotycznylud Re: Co sobie bedziesz glowe lamac? Lap za telefon 05.06.06, 12:22 Stare metody zastraszania forumowiczow. Dokonaj szczegolowej analizy wlasnych watkow i popros pod wskazanym przez Ciebie telefonem o najnizszy wymiar kary:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Zastraszanie? Rada, jak uzyskac informacje od 06.06.06, 03:29 Rzecznika Prasowego Policji? Musicie miec wiele przestepstw KRYMINALNYCH na sumieniu, skoro nawet policyjny PR wam straszny:))) Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera77 Re: Co sobie bedziesz glowe lamac? Lap za telefon 05.06.06, 18:40 a to takie fajne pogdybac sobie na forumnie czytanym przez roznych dobrze poinformowanych moze cus im sie wymsknie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pewnie 05.06.06, 06:57 ..."ukręcą łeb sprawie" ... . Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 09:53 Mam wrażenie, że już ukręcili. Ale w świat poszedł "antysemityzm". Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 09:56 t-800 napisał: > Mam wrażenie, że już ukręcili. Ale w świat poszedł "antysemityzm". Liczy się news a nie sprostwoanie na dziesiątej stronie w dolnym rogu malutka czcioneczką ... . Odpowiedz Link Zgłoś
ckwadrat Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 10:08 To nie jest kwestia sprostowania! Nie można prostować czyichś (a nie redakcyjnych) wymysłów. Gdyby to były jednak wymysły, przynajmniej niektóre z gazet nie zmarnowałyby okazji na publikację taaakiego newsa. Bo byłby to większy news, niż sam atak. Choć dziwne jest, że napastnik wyparował tak szybko, jak rozyplony przez niego dezodorant. O tym, że kamery niczego nie zarejestrowały w miejscu, w którym rabin wskazywał drogę jego ucieczki, Dziennik pisał już bodaj w drugiej relacji po rzekomym ataku. Dziwne jest jednak to, że nie pociągnęli dalej tematu kamer i nie spytali np. wprost - czy brak zapisu z kamer wyklucza w ogóle atak na rabina. dokwadratu.blogspot.com/2006/05/atak-na-polsk.html Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 11:56 ckwadrat napisał: > w drugiej relacji po rzekomym ataku. Dziwne jest jednak to, że nie pociągnęli > dalej tematu kamer i nie spytali np. wprost - czy brak zapisu z kamer wyklucza > w > ogóle atak na rabina. Może dziennikarze śledczy "GW" podrążyliby ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś
tribunus Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 12:20 t-800 napisał: > > Może dziennikarze śledczy "GW" podrążyliby ten temat? Jak by dostali info ze ktos czyha z dezodorantem na rabiego to drazyliby tunel nawet do gabinetu naczelnego. A tam jak wiadomo sprzet podsluchowy czai sie z kazdego kata ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera77 Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja 05.06.06, 14:48 to facio pownien trafic na liste osob niepozadanych w rp Odpowiedz Link Zgłoś
gniewko_syn_ryba Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 05.06.06, 15:26 t-800 napisał: > Może dziennikarze śledczy "GW" podrążyliby ten temat? ROTFL !!! :)))))) nawet 3 dni nie wystarczyły red. Czuchnowskiemu na znalezienie "bohaterki" jego artukułu (a w cywilu mojej małżonki), choć nigdzie w tym czasie nie wyjeżdżała i siedziała cały czas w domu, a nr telefonu bynajmniej nie był (i nie jest) zastrzeżony !!! ;>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera77 Re: No co?!!! 06.06.06, 03:12 z tym napadem co o nim sie rozpisywaly swiatowe agencje no? Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Problem w tym, ze Dziennik wyssal kamery z palca: 06.06.06, 03:36 po to wlasnie radze kontakt z Sokolowskim - rzecznikiem prasowym KS Policji: by wam powiedzial, ze materialy sa w analizie, zarowno slady zapachowe z obrania rabina, jak i zapisy z kamer (z ktorych wiekszosc to zreszta "dummies" - to tak dla wiedzy naiwnych). I nie ma w tym nic dziwnego - po zamachu w londynskim metro analiza obrazu zajela sledczym ponad 2 miesace, a przeciez obu tych spraw nawet porownac sie nie da:))) Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera77 Re: Problem w tym, ze Dziennik wyssal kamery z pa 06.06.06, 04:02 kropek_oxford napisał: jak i zapisy z kamer (z ktorych wiekszosc to zreszta "dummies" - dummies nie dummies Bondom nie budiesz ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
tribunus Re: Problem w tym, ze Dziennik wyssal kamery z pa 06.06.06, 09:51 siekiera77 napisał: > kropek_oxford napisał: > jak i zapisy z kamer (z ktorych wiekszosc to zreszta "dummies" - > > > dummies nie dummies > Bondom > nie budiesz ;-)) To nie pierwsza wpadka tego pozal +Anglika+ ;-) ja tez mu zwracalem uwage nieukowi. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczysta Re: Jeśli okaże się iz to kolejna prowokacja - pe 06.06.06, 03:25 remekk napisał: > t-800 napisał: > > > Mam wrażenie, że już ukręcili. Ale w świat poszedł "antysemityzm". > Liczy się news a nie sprostwoanie na dziesiątej stronie w dolnym rogu malutka > czcioneczką ... . Jesli chcesz znac prawde toczytaj tylko sprostowania. Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera77 Re: Co z "napadem" na Schudricha ? 06.06.06, 09:48 e tam ten kozloski to wogole niepodobny jest do rabina ani do portretu z pamieci :-( Odpowiedz Link Zgłoś