Dodaj do ulubionych

a ja tam byłem...

14.07.10, 23:28
A ja tam byłem i siłą rzeczy wysłuchałem seansu nienawiści pod Jasną
Górą na pielgrzymce RM, baa nawet w przekazie TV Trwam widziałem swój
pyszczek, ale wstyd...
A do rzeczy kilka cytatów ze skandowanych przez przepełnione
miłością bliźniego owieczki tadziowe;
"Krew za krew", "Zabić Tuska" "Katyń pomścimy" i jeszcze jedno piękne
hasełko z transparentu trzymanego przez 2 zacne damy: "Żydom szafot
Polakom dobry rząd"...
ode mnie no comment...
--
"Oszołomy i szowiniści nie mają narodowości, oni mają fobie"

by igor_UK
Obserwuj wątek
    • madameblanka Re: a ja tam byłem... 15.07.10, 10:09

> "Krew za krew", "Zabić Tuska" "Katyń pomścimy" i jeszcze jedno piękne
      > hasełko z transparentu trzymanego przez 2 zacne damy: "Żydom szafot
      > Polakom dobry rząd"..

OMG straszne!!!
      Kzet, długo tam byłeś? może leć sie zaszczepić bo żeś pewnie przesiąkł tą
      zarazą, toczącą mózgi wyznawców radiowęzła z Torunia...

--
          • state.of.independence Re: szkoda chlopa. 15.07.10, 19:43
            A skąd mogę wiedzieć, kiedy? Widzę tylko, że wpis Kzet zrobił wczoraj przed
            północą. Któż wie, co to się wydarzyło przez całe 20 godzin?

Może profilaktycznie jakąś zrzutę na wieniec zarządzimy?

--
            Zapraszam do moich galerii zdjęć :-)
            fotoforum.gazeta.pl/a/41137.html
            fotoforum.gazeta.pl/a/41313.html
              • state.of.independence Re: szkoda chlopa. 15.07.10, 19:50
                A skąd ja mogę wiedzieć kiedy się odbył? Ja Ci odpowiadam, że co najmniej 20
                godzin temu, bo to wtedy Kzet był ostatnio widziany na forum.

--
                      • state.of.independence zrzuta na wiązankę 15.07.10, 20:10
                        No to Igor wybierzmy Kzetowi coś ładnego na ostatnią drogę i robimy zrzutę.

Mnie się osobiście podoba z tej oferty wieniec z białych lili. Ale może
                        patriotycznie z biało-czerwonych da się zrobić?

www.kwiaciarniakasia.pl/sklep/k1,5,na_pogrzeb/
                        --
                          • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 20:31
                            To może ten wieniec z kwiatów mieszanych można na kolorowo zrobić? Tylko niezbyt
                            pstrokato. Na przykład jakieś trzy dobrze skomponowane kolory?

Cholewcia, medium na gwałt potrzeba :-( Nie powiedział nam Kzet jakie kolory
                            lubi a nie bardzo jest jak się dopytać.

--
                          • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 20:37
                            Czerwone róże są chyba zbyt banalne i oklepane. Niech nawet będzie w kształcie
                            serca, ale może zamiast takich krwistoczerwonych róż dobre by były pomarańczowe?

--
                              • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 20:46
                                Bo ja wiem czy by nie wybaczył? Jakby tak te różyczki (link poniżej) ułożyć w
                                kształt serca, dać trochę mniej tych białych kwiatuszków, a więcej tych
                                czerwonych listków do przybrania to na pewno Kzet byłby zadowowlony:
                                www.kwiaciarniakasia.pl/sklep/k1,5,na_pogrzeb/id,28,wieniec_z_zoltych_roz.html
                                --
                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 20:56
                                    Za dużo białego. Poza tym Kocica prosiła, żeby było dosyć kolorowo.

Ja myślę, że tutaj jest wystarczająco bogaty wybór (zwłaszcza kilka ostatnich
                                    zdjęć):
                                    kwiatynapogrzeb.pl/index.php?page=4&category=1
                                    --
                                      • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:07
                                        To kupujemy numer 50 :-) Mnie się podobały 26, 50 i 52, ale akurat one wszystkie
                                        są w podobnym stylu. Mam nadzieję, że Kocica zgodzi się z nami, że to odpowiedni
                                        wieniec.

--
                                      • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:10
                                        Z Igorem wybraliśmy numer 50 z tej strony:

Mam nadzieję, że wystarczająco kolorowy - nawet zmarłego ucieszy, a być może
                                        doprowadzi do zmartwychwstania Kzeta ;-)

--
                                        • igor_uk Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:18
                                          state.of.independence napisała: być może doprowadzi do zmartwychwstania Kzeta "".

Cholera,medium jest potrzebny na gwalt,zeby przekazal Kzetu,przed
                                          zmartwychwstaniem,prosbe o to ,zeby on zapytal Lecha K. o ostatniej rozmowie z
                                          bratem J.Kaczynskim przez telefon.
                                          • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:20
                                            Kzet może sam z siebie zapyta. Wierzę w jego inteligencję. Byle tylko prędko
                                            zmartwychwstał i wszystko nam opowiedział.

--
                                            • igor_uk Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:22
                                              state.of.independence napisała: "Wierzę w jego inteligencję".

state,czy ty przypadkiem nie zapomniala,gdzie on byl przed zejsciem? Czy ty
                                              uwazasz,ze to nie mialo wplywu na jego inteligencje?Przeciez ten wirus
                                              ,najpierw, atakuje rozum.
                                              • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:33
                                                No tak, wirus atakuje mózg u żywych, ale umarły jest przeciez wolny od swojej
                                                cielesnej natury. A duchowa natura Kzeta była, jest i będzie bez zarzutu.

--
                                                • igor_uk Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 21:42
                                                  Jak by tam nie bylo,lepiej zabezpieczyc sie i poprosic medium o przekazanie prosby,
                                                  P.S.Jak zorganizujemy zbiorke piejedzy na wieniec? Ponowiam gotowosc sluzyc
                                                  moimi kontami bankowymi, dla wplat.
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 22:15
                                                    Igorek, swoimi kontami bankowymi to możesz służyć dla wypłat. A o zbiórkę
                                                    pieniędzy się nie martw - z kapeluszem oblecę forum, liczę na to że uzbieram
                                                    odpowiednią kwotę.

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 22:33
                                                    Mam dużą zamykaną puszkę po kawie (a nawet kilka takich, ale większość jest
                                                    zajęta przez suszone grzyby). Wystarczy tylko jakiś otwór na pieniądze wyciąć w
                                                    pokrywce. A to nie będzie takie trudne bo pokrywka jest plastikowa.

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 22:40
                                                    A co tam w UK grzybów w lesie nie ma, czy jak? No kurde, ja swoich nie dam. Nie
                                                    po to grzbiet schylałam, żeby darmo rozdawać. Poza tym przy tych upałach to nie
                                                    wiadomo, czy w tym roku nowe wyrosną.

Co do puszki - w takim miękkim plastiku z jakiego jest zrobiona pokrywka to i
                                                    ja porządną dziurę potrafię wyciąć. A najlepiej przejechać po tym jakimś
                                                    rozgrzanym nożem. Dziura będzie wtedy równiutka i estetyczna.

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 22:45
                                                    Nawet za grube pieniądze nie sprzedam. Moje i tyle. Nie trzeba było na jakąś
                                                    bezludną... tfu! bezgrzybną wyspę wyjeżdżać. Możesz sobie kupić pieczarki w
                                                    sklepie. To chyba tam mają. Boczniaka pewnie też - całkiem dobry.

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 22:58
                                                    Nie można porównać, ale sam wybrałeś gdzie chcesz mieszkać. Poza tym zmartwię
                                                    Cię - większość tych moich suszonych grzybów to podgrzybki.

Prawdziwki (jeśli nie są robaczywe) kończą u mnie żywot w marynacie :-)

Ogólnie to morduję wszelkie napotkane grzyby jadalne - ubijam je tuda i siuda...
                                                    i nawet w oczy im nie patrzę, he he :-)

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 23:06
                                                    A to zapraszam jesienią do lasu. U mnie podgrzybki mnożą się jak króliki - nawet
                                                    daleko nie trzeba chodzić żeby większą ilość nazbierać.

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 23:14
                                                    Igor, samochodem po kapeluszach podgrzybków będziesz jeździł czy jak?

Jak Ty chcesz grzyby zbierać siedząc w samochodzie? No do lasu wjedziesz bez
                                                    problemu samochodem, ale podgrzybki nie rosną na drodze. Trzeba pod drzewami ich
                                                    poszukać.

--
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 23:22
                                                    No wiesz Igor, ja do lasu samochodem nie jeżdżę. Po prostu przechodzę przez
                                                    ulicę i mam las po drugiej stronie jezdni. Wprawdzie nie na samym asfalcie te
                                                    podgrzybki rosną, ale maślaki w trawie przy drodze się trafiają. A do
                                                    najbliższych podgrzybków jest jakieś 20 metrów od drogi, ale nie polecam ich ze
                                                    względu na potencjalnie dużą zawartość metali ciężkich ze spalin. Proponuję
                                                    jeszcze kolejne 20-30 metrów przejść pieszo.

--
                                                  • kzet69 Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 23:16
                                                    Czy nie za szybko z tą stypą??? W pracy człowiek siedzi to i nie ma
                                                    czasu na klikanie. W każdym bądź razie za wszystkie szczere
                                                    kondolencje bardzo dziękuję. A ten sabat czarownic odbył się w
                                                    niedzielę ws ramach pielgrzymki rodzin RM, harowałem tam na
                                                    zabezpieczeniu medycznym...
                                                    A ha na wewnętrznym dziedzińcu Jasnej Góry (za klauzurą) stał czarny
                                                    Maybach z rejestracją CT....., więc to nie jest legenda miejska....
                                                    pzdr
                                                    --

by igor_UK
                                                  • state.of.independence Re: zrzuta na wiązankę 15.07.10, 23:24
                                                    Powiedz chociaż czy z wiązanki jesteś zadowolony? Ostatecznie wybraliśmy numer
                                                    50 z tej oferty:
                                                    --
                                                  • kzet69 Re: zrzuta na wiązankę 16.07.10, 05:35
                                                    Prześliczny state taki wiosenno-letni i jeszcze te pomarańczowe
                                                    akcenty... wiecie że kibicowałem [chlip] Holandii
                                                    --

by igor_UK
                                                  • kzet69 Re: zrzuta na wiązankę 16.07.10, 05:56
                                                    A teraz na poważnie. Miałem wątpliwy zaszczyt po raz 3 w życiu
                                                    uczestniczyć w spędzie tej sekty, ale takiej kumulacji nienawiści i
                                                    agresji jak w tym roku to jeszcze nie widziałem...
                                                    5 lat temu było normalnie, po rydzolskiemu, babiny go całowały
                                                    po sutannie, dealerzy handlowali odbiornikami satelitarnymi TV
                                                    Trwam, brunatni młodzieńcy z MW głosili wielkość Giertycha, po czym
                                                    jedna z wyznawczyń w akcie uniesienia rozebrała się do naga i
                                                    chciała z murów skakać, ale niestety straż jasnogórska jej w tym
                                                    skutacznie przeszkodziła, w związku z czym musiałem odtransportować
                                                    jejmość do najbliższego zakładu bez klamek, więc finał mnie ominął.
                                                    3 lata temu też było normalnie, po rydzolskiemu, babiny go
                                                    cvałowały po sutannie, dealerzy etc. etc., brunatni młodzieńcy etc.
                                                    etc., JK z Andrew jeszcze zbratani wsólnie głosili chwałę telefonów
                                                    komórkowych ojczulka, trochę pobuczano, bo się zapałętał przypadkiem
                                                    wóz transmisyjny TVN 24, no to go po rydzolskiemu grzecznie
                                                    przegoniono, a i był jeszcze mały huczek bo wyznawcy rozciągnęli 40
                                                    metrowy transparent głoszący chwałę RM pomiędzy słupami
                                                    oświetleniowymi a zerwał się wiatr i zaczął ten żagiel grozić
                                                    przewróceniem słupów i odesłaniem większej liczby baranków bożych w
                                                    glorii męczeńskiej śmierci do św. Piotra, więc musiała interweniować
                                                    straż miejska, ot normalka.
                                                    W tym roku nie było normalnie, babiny zaciskały pięści, zniknęli
                                                    brunatni chłopcy, nawet dealerka zeszła na plan dalszy, za to były
                                                    krzyki, hasła, wyzwiska, był seans nienawiści w stosunku do rządu,
                                                    Prezydenta-elekta, do PO, do wszystkich myślących inaczej.
                                                    Nie wiem ale temu oszołomstwu trzeba przeciwdziałać, póki
                                                    jeszcze czas, oni wyhoduja spośród siebie drugiego Niewiadomskiego,
                                                    to jest sekta...
                                                    A najbardziej boli postawa ojców Paulinów udostępniających tej
                                                    swołoczy jasnogórskiego ołtarza, tego ołtarza gdzie 44 lata temu
                                                    odczytano list biskupów "Wybaczamy i prosimy o wybaczenie", teraz
                                                    dominowało słowo : "Pomścimy"....

A i jeszcze jedno brało w tym udział z 10 biskupów z
                                                    najbardziej pyskującym bp Frankowskim na czele.

Tak więc jak widzicie ja to ja (prawda igorku?) i żaden jad rydzowy
                                                    mi nie zaszkodził hihihii.
                                                    pzzdr
                                                    --

by igor_UK
                                                  • zaplutykarzelupa Re: zrzuta na wiązankę 16.07.10, 08:23
                                                    Mentalnie niewiele sie roznisz od tzw "moherow". Oni i ty chcecie wyslac sie nawzajem do jasnej cholery. Osobiscie nie mialbym nic przeciwko zniknieciu ekstremistow rydzykowych czy michnikowych, ale coz, demokracja. Musisz sie do niej przyzwyczaic.
                                                  • igor_uk Re: zrzuta na wiązankę 16.07.10, 19:45
                                                    kzet69 napisał:
                                                    > Tak więc jak widzicie ja to ja (prawda igorku?)<.

Kzet,witam cie wsrod zywych!Nie wiem jakimi slowami moge opisac ta radosc,co ogarnela mnie !

P.S. Pamjetasz co ja wytypowalem dla ciebie?
                                                    ty pytales

moja odpowiedz.
                  • fox1984 Re: szkoda chlopa. 15.07.10, 20:44
                    Myślę, że ten wirus aż tak zabójczy nie jest.
                    Zresztą najlepiej widać po moim przykładzie, że pewne jednostki po prostu na to
                    morowe powietrze się uodparniają.
                    OD ponad 20 lat mieszkam w Toruniu, w dodatku o rzut moherowym beretem od
                    wiadomej radiostacji. I co ?
                    Moje poglądy dalekie są od "jedynych i słusznych" a zdrowie (odpukać) ma się
                    całkiem przyzwoicie.
                      • state.of.independence Mam ciekawe informacje o zatruciach jadem żmii 15.07.10, 22:20
                        Reakcja na jad żmii jest uzależniona między innymi od stanu zdrowia i
                        odporności organizmu. Na najgroźniejsze konsekwencje ukąszenia przez żmiję są
                        narażone dzieci, osoby starsze i osłabione oraz te, które cierpią na choroby
                        układu krążenia.
                        W tych przypadkach po ukąszeniu żmii mogą się pojawić
                        groźne obrzęki, spadek ciśnienia, zaburzenie krzepliwości z krwawieniami, ostry
                        zespół niewydolności oddechowej, niezwykle rzadko także ostra niewydolność nerek.

Brzmi to groźnie, jednak tylko część wszystkich ukąszeń kończy się
                        zatruciami.
                        Żmije nie są wielkie i wstrzykują niewielką ilość jadu. Poza tym
                        w gruczołach jadowych żmii nie zawsze jest ta sama ilość trucizny. Jad jest
                        produkowany na bieżąco i jeśli żmija jest po polowaniu, podczas którego dziewięć
                        razy ukąsiła, to kolejny, dziesiąty raz, kiedy trafi na przykład na człowieka,
                        będzie już tylko ugryzieniem, bez wstrzyknięcia toksyn. Czasami zdarza się
                        też, że żmija tylko straszy i nie dochodzi u niej do skurczu mięśni i
                        wypchnięcia jadu z gruczołów.
                        Wtedy jest to tylko suche ugryzienie.
                        Pewne znaczenie ma też pora roku. Na wiosnę gady wyposażone są w większą porcję
                        trucizny.

Wypisz, wymaluj - opis jak najbardziej wierny. Całość artykułu dostępna tutaj:
                        eturystyka.org/content/view/80/102/

--
                      • fox1984 Re: szkoda chlopa. 15.07.10, 22:55
                        Muszę Cię rozczarować. W Toruniu raz że nie jest ich znowu tak dużo, dwa nie są
                        takie agresywne (niektóre nawet dość sympatyczne, tylko z dala od tematów
                        politycznych i około).
                        Najgorzej jest z okazji "urodzin" wtedy zjeżdżają z całej Polski i jest mały sajgon
                        • ploniekocica Re: szkoda chlopa. 15.07.10, 23:07
                          Wiesz właśnie tak myślałam, bo generalnie "one" dopiero w kupie są widoczne,
                          albo jakimś celem zjednoczone, jak te pod krzyżem.
                          A w końcu Toruń piękne miasto, dużo studentów to i "one" giną w tłoku na co dzień.
    • iminie Re: a ja tam byłem... 15.07.10, 20:03
      Nawet nie chce mi się zamieniać tego jakoś w żart :/

Matko, ta sekta jest gorsza niż myślałam. Kurdę i o to właśnie
      chodzi, to było na J.G. tak? To normalnych tam księży (nie
      rydzykowych) nie ma????? Nie mogliby tego jakoś skomentować,
      powiedzić że rozsiewana nienawiść rydzykowa jest ZŁEM?! A w
      Tygodniku Niedziela czy innym piśmie? Naprawdę jestem w szoku!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka