anahella 01.10.06, 23:00 www.polchat.pl/chat/?room=Astrologia Dziala na polczacie, zapraszamy! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neptus Re: Czat astrologiczny! 02.10.06, 12:33 Jest takze wejście z mojej stronki - z menu lub bezpośrednio: www.astro.hg.pl/Chat.html Odpowiedz Link
rigel79 Re: Czat astrologiczny! 09.10.06, 15:15 Nie mniejsze reklamy, tylko Uran w I domu, co wg Arroyo coś oznacza . Sam to widzę po sobie i staram się to od czasu do czasu piłować . Odpowiedz Link
neptus Re: Czat astrologiczny! 11.10.06, 21:41 A właśnie, że reklamy są mniejsze. Uran w 1 domu jest cool. Odpowiedz Link
dori7 Re: Czat astrologiczny! 13.10.06, 04:32 Wlasnie sprawdzam, czy o tej porze ktos tam siedzi. Tak jak myslalam, pusto - chyba tylko mnie tak Saturn popedzil do roboty, ze dopiero o tak barbarzynskiej porze koncze Z moich obserwacji ruchu na czacie w ostatnim tygodniu (dni powszednie) wynika, ze najwieksza aktywnosc przypada miedzy pi razy oko 20.00 a 01.00. Odpowiedz Link
rigel79 Re: Czat astrologiczny! 13.10.06, 11:07 Sugeruję założyć osobny "wątek" z terminami czata, np : jutro o 22.00, tego a tego dnia o 23.00, albo coś w tym stylu. Bo dwie osoby zawsze się ze sobą dogadają, ale więcej to już trudniej ustalić. Tym bardziej, że niektórych może interesować sama rozmowa i nie muszą w niej uczestniczyć. Odpowiedz Link
dori7 Re: Czat astrologiczny! 13.10.06, 11:49 rigel79 napisał: > Sugeruję założyć osobny "wątek" z terminami czata, np : jutro o 22.00, tego a > tego dnia o 23.00, albo coś w tym stylu. Nie bardzo mi si epodoba ten pomysl - z zalozenia mialy byc pogaduchy, a nie oficjalne zebrania. Kazdy wpada, kiedy ma ochote i czas. Poza tym - chociaz jestem dumnym wielkogrzywym Lwem, to niezrecznie byloby mi tak publicznie obwieszczac: tego a tego dnia o godz. 12.00 bedziecie mieli zaszczyt ze mna porozmawiac > Bo dwie osoby zawsze się ze sobą dogadają, ale więcej to już trudniej ustalić. > Tym bardziej, że niektórych może interesować sama rozmowa i nie muszą w niej > uczestniczyć. To chyba zaprzecza idei rozmowy i jpodpada pod podgladactwo Jesli kogos interesuje rozmowa, to w niej uczestniczy, dyskutuje, komentuje, wyraza swoja opinie, zadaje pytania. Choc czasem akurat dany temat kogos nie ekscytuje i po prostu trzeba to przeczekac albo rzucic nowy. Albo wrocic z kolacji, na ktorej sie utknelo godzine, ku pewnej irytacji reszty uczestnikow forum, ogladajacych milczacy nick Odpowiedz Link
anahella Re: Czat astrologiczny! 13.10.06, 19:51 Mozesz spokojnie w tym watku obwieszczac swoje terminy bywania, np. "jestem na czacie dzis/jutro do 22.00. Zeby bylo latwiej - najlepiej pisac info w temacie. Oczywiscie - zeby nikt mnie zle nie zrozumial - zagladanie na czat bez uprzedenia jest jak najbardziej mile widziane. Odpowiedz Link
neptus Re: Czat astrologiczny! 19.10.06, 11:12 Też tak uważam, ze wszystkie formy sa dozwolone. Mozna "wpadać", mozna zapytać, czy ktoś będzie o danej porze, można się z kimś umówić na pogaduchy. Można takze zaproponować własny temat do dyskusji. O jednych sprawach lepiej się rozmawia na forum, o innych "na żywo". Odpowiedz Link
night_on_the_sky Re: Czat astrologiczny! 24.10.06, 21:36 sluchajcie,nie jestem wprawdzie przewrazliwiona,ale po tym jakich grozb wysluchalam pod swoim adresem o godzinie 21.33 na czacie,jestem za tym ,by wejscie na czat mieli tylko zalogowani uczestnicy forum...(( Odpowiedz Link
egzekutor99 Re: Czat astrologiczny! 25.10.06, 00:44 Jesli twoje zachowanie na czacie jest na poziomie podobnym do twojego postu, to nie dziwię się ze ktos powiedzial ci dosadnie co o tobie mysli. Odpowiedz Link
lzygan Re: Czat astrologiczny! 25.10.06, 00:55 Jest tam rzeczywiście taka, chyba dziewczyna, o nicku skynight. Wygaduje straszliwe bzdury, jeszcze nikomu nie groziła, ale ją na wszystko stać. Wygląda na chorą psychicznie. Uważa się za nie wiadomo kogo, może nawet i za samego Boga. Trzeba ją albo wywalić z tego czatu albo ignorować. Odpowiedz Link
egzekutor99 Re: Czat astrologiczny! 25.10.06, 01:12 lzygan napisał: Uważa się za nie wiadomo kogo, może nawet i za samego > Boga. Trzeba ją albo wywalić z tego czatu albo ignorować. Jestem tego samego zdania, ze nalezy dac jej bana na stale. Dziewczyna jest absurdalnie glupia, infantylna i plytka. Popisuje sie terminologia astrologiczna mimo ze kompletnie sie na niej nie zna. Nie potrafi odrónic jednej planety od drugiej a co dopiero zinterpretowac horoskop. Odpowiedz Link
anahella Re: Czat astrologiczny! 25.10.06, 22:46 Widze ze jestes bardzo predki w wydawaniu opinii o ludziach. Osobiscie wole banowac łebkow, ktorzy pod jednym nickiem mi sie podlizuja, a pod drugim krytykuja forum. I do tego robia to tak nieudolnie, ze od razu wiadomo jaki jest ich staly forumowy nick. Odpowiedz Link
anahella Re: Czat astrologiczny! 25.10.06, 22:45 Czat jest na innym portalu, wiec nie ma mozliwosci wpuszczac nan tylko zalogowanych. Jesli ktos Cie obraza, to daj mu ignora. Odpowiedz Link
princesswhitewolf Re: Czat astrologiczny! 29.10.06, 20:31 chcialam dodac ze istnieje tez na czat.onet.pl pokoj astrologia. Niezly! zwlaszcza rano i poznym wieczorem. Pozdrawiam Odpowiedz Link