romcio-s
15.10.06, 22:27
czy ktoś ma gotowe wzorce regulaminu rozliczania mediów we wspólnocie? proszę
o konkretne rozwiązania..niektórzy na forum zamiast pomagac- pytają - "a co to
za wspólnota,a czy się znamy,jakies dane o sobie itp."..ludzie ,pomagajmy
sobie gotowymi rozwiązaniami..po co tracic czas na wymyślanie czegoś,co sie
juz gdzieś sprawdziło?...