Dodaj do ulubionych

Villa Czersk - nasza opinia

25.06.07, 00:09
w piątek odbyło się nasze wesele, jako, że sami mieliśmy dużo wątpliwości co
do knajpki, baliśmy się, że będzie problem z obsługą, ilościa jedzenia itp,
czujemy się niejako w obowiązku napisać jak było u nas smile

A było rewelacyjnie. Obsługa była perfekcyjna, cły czas dbała o porządek na
stołach i o to, aby niczego gościom nie brakowało. Jedzenia było mase i było
genialne. Goście byli (i nadal są) zachwyceni miejscem, jedzeniem, atmosferą.
I cały czas gratulują nam wyboru restauracji.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nie przestraszyliśmy się postów w internecie,
które oczerniały ville.
Przyjęcie było genialne i jak byśmy mieli wybierać miejsce na nasze wesele
ponownie, również wybralibyśmy ville czersk smile
poniżej kilka fotek:
images27.fotosik.pl/6/3cbe58ad3d0a4c79.jpg
wnętrze:
images27.fotosik.pl/6/b7c6a2bbdf3f7b4c.jpg
wejście:
images30.fotosik.pl/6/9955635c3a73caa2.jpg
ujęcie z dołu:
images30.fotosik.pl/6/eea436246b7e2faa.jpg
widoczek i my:
images28.fotosik.pl/6/a1eb7a89147360d5.jpg

pozdrawiamy
Obserwuj wątek
    • nataliaostrowska Re: Villa Czersk - nasza opinia 25.06.07, 09:42
      Super! rzeczywiscie bardzo fajnie wyglada! A sesja zdjeciowa na Zamku była? Bo
      my akurat wczoraj bylismy na zamku w celach spacerowych i akurat Młoda PAra
      robila zdjecia. Swietny pomysl, zwlaszca ze akurat byli na zamku rycerze,
      ognisko itp atrakcje
      • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 25.06.07, 19:17
        sesji na zamku nie było, miała być, nad wisłą również, ale w piatek była
        kiepska pogoda, a w sobtę ciagłe burze, do tego kiecka nie nadawała się do
        zdjeć, po tancach cały dół był czarny.

        A tą impreze z rycerzami organizował mój daleki kuzyn, który musiał wyjść z
        naszego przyjęcia o 22, zeby wszystko tam przygotowac smile
    • kmarosze Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.07.07, 08:36
      Witam,

      my mielismy wesele w Villi tydzien pozniej- 30.06.07.
      Podobnie jak karolin-k po przeczytaniu negatywnych opinii na forum
      podchodzilismy do naszej imprezy w Villi z dusza na ramieniu.
      Dzis moge powiedziec, ze wszystko bylo tak jak chcielismy, jedzenia bylo duzo,
      obsluga byla perfekcyjna, wszystkie elementy wieczoru zostaly przygotowane
      zgodnie z naszymi zyczeniami. Nie bylo zadnej mowy o wyciszaniu muzyki czy
      przerywaniu grania zespolu o 3 nad ranem (czytalem takie opinie we
      wczesniejszych postach). Nasze wesele trwalo do 5 nad ranem i caly czas grala
      muzyka. Goscie byli zachwyceni.
      Jesli ktos obawia sie tego miejsca to moge podeslac fotki na priva jak i
      odpowiedziec na dodatkowe pytania.

      Pozdrowienia,
      Karol
      • aleex6 Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.07.07, 11:03
        Hej, my bedziemy mieli w przyszlym roku w Villa Czersk wesele. Jak najbardziej
        intersują nas fotki smile możesz podesłac na mail aleex6@gazeta.pl ahaaaa i jeszce
        jedno na ile osób było wasze wesele??? gdzie tańczyliści na tarasie czy pod
        tarasem - podobno jest juz tam miejsce do tanczenia smile
        pozd
        aleex
        • kmarosze Re: Villa Czersk - nasza opinia 11.07.07, 13:43
          Fotki zaraz podesle.
          Wesele nasze bylo na 107 osob, wszystkie stoly (okragle po max.10 osob) staly
          na tarasie gornym. W srodku restauracji byl szwedzki stol z jedzeniem plus
          stoliki dla orkiestry, kamerzysty i fotografa. Na dolnym tarasie tanczylismy.

          pozdr,
          Karol
          • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 11.07.07, 16:46
            zdecydowanie polecamy smile))
            było genialnie, do tej pody goście dzwonią i się zachwycają nad wszystkim
      • dagmara_1982 Re: Villa Czersk - nasza opinia 05.10.07, 14:27
        raczej chyba nie chodzi o fotki, tylko o słowa otuchy smile ... ja
        swoje wesele w villi mam niedlugo ale dopiero dziś przeczytałam
        negatywne opinie... i strasznie się denerwuje.
    • dagmara_1982 Re: Villa Czersk - nasza opinia 05.10.07, 14:25
      Ja mam ślub w październiku (koniec), obawiam się o pogodę, ale może
      dopisze nam szczęście i będzie ładnie i w miarę ciepło. Mój
      narzeczony prosił mnie, żebym nie czytała "wątków na nie" bo tylko
      wpadnę w panikę ale niestety nie posłuchałam i przejrzałam wątki z
      2006r.. Niestety część się zgadza z naszymi doświadczeniami - bo
      właściciel choć na początku bardzo sympatyczny ostatnio pokazał
      pazurki. Nie wiem może to dlatego, że każdemu zdarzają się złe dni.
      Mnie też. Tak sobie tłumacze.
      Bardzo mnie zaniepokoiła wielkość porcji - bo przyznam szczerze że
      menu wydało nam się ogromne i nawet początkowo chcieliśmy ograniczyć
      liczbę dań. Po przeczytaniu postów chyba się cieszę, że tego nie
      zrobiliśmy. Naprawdę mam spore obawy. Wiem, że twój post kipi
      szczęściem i mam nadzieję, że mnie mojego wyjątkowego dnia nie
      zepsują dzisiejsze nerwy, ale... dziś się przeraziłam.
      Naprawdę się denerwuje
      • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 05.10.07, 17:05
        Byłem tam niedawno na weselu. Ogólnie wesele bardzo udane, głównie
        za sprawą super gości i dostosowanej do nich odpowiednio orkiestry,
        więc jak klimat jest fajny, to pewne niedociągnięcia schodzą na plan
        dalszy i tak nie rażą. Porcje były raczej spore. Chyba 3 gorące
        dania przez noc i cały czas funkcjonował szwedzki stół, na którym
        też znajdowały się oprócz zimnych przekąsek, również ciepłe.

        Ogólnie mam wrażenie, że miejsce jednak trochę przereklamowane. Brak
        wystarczającej liczby toalet. Po jednej kabinie damskiej i męskiej,
        to jednak zbyt mało, a wesela tam robią do ok 150 gości. Męska
        toaleta bez przedsionka, czyli bezpośrednie wejście drzwiami z
        korytarza do pomieszczenia z muszlą klozetową. Brak ciepłej wody,
        duża odległość kranu od umywalki, co powoduje, że podgłoga jest
        wiecznie mokra, zbyt ciemne światło, brak podajnika ręczników
        papierowych. Kolejki do damskiej toalety wprawiały w niecierpliwość
        panie, które czasem też chcą poprawić makijaż, bez ponaglania i
        świadomości, że za drzwiami czeka następna osoba i przebiera nogami.
        Kiedyś był wątek, na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy z
        salą. Doradziłem, że na liczbę toalet i czy jest ciepła woda, bo w
        wielu drogich salach jej nie ma, to zostałem skrytykowany, że chyba
        tylko na wsiach w remizach może tak być.

        W drzwiach wejściowych na taras (tam gdzie się tańczy i siedzi część
        gosci)jest wysoki próg, dodatkowo osłonięty nadstawką, co powoduje
        potykanie się gości. Warto też powiadomić zespół czy DJ od której
        godziny może się instalować, gdyż serwis trwa prawie do przyjazdu
        młodej pary, tak więc ani zespół, ani pierwsi goście nie zostaną
        wcześniej wpuszczeni, tylko o godzinie, od której młoda para
        rezerwuje lokal. Ogrzewanie jest parasolami ogrodowymi na butle
        gazowe. Nie wiem, jak to sprawuje się w zimne dni z przymrozkami i
        nie chcę się czepiać, ale tego typu ogrzewanie nie powinno być
        stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Taras osłonięty plandeką
        dla mnie jest nadal tylko tarasem osłoniętym plandeką, a nie
        ekskluzywną salą bankietową. Stół szwedzki na sali tanecznej, więc
        podczas tańca może być trochę niewygodnie z niego korzystać. Podłoga
        do tańca drewniana, więc takie podłogi wydzielają spore ilości kurzu
        podczas tańca, co w pomiesczeniu z żywnością nie jest zalecane.
        Właściciele ogólnie sprawiają wrażenie miłych, ale z naciskiem, że
        musi być wszystko wg ich zasad, więc na własne pomysły raczej się
        nie trzeba nastawiać. Jeśli te drobiazgi Wam nie przeszkadzają,
        reszta jest ok.
        • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 05.10.07, 20:18
          Na terenie posesji nie ma parkingu dla gości. Samochody zostawia się
          po drugiej stronie ulicy, na leśniej drodze gruntowej. Nie wiem, czy
          ktoś tego pilnuje, oraz jaki jest stan tej drogi podczas opadów.
          Sam teren Villi to oczywiście miejsce ładne i malownicze, z ogrodem.
          Wewnątrz czuć zapach charakterystyczny dla starych obiektów.
      • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 05.10.07, 21:06
        nie wiem na ile osób robisz wesele, zgadzam się z tomkiemxyz, że 150
        osób to przegięcie, my mieliśmy na 43 (chyba nie pamiętam już) i
        było super.
        Ani razu się nie potknęlam o próg smile, nawet nie wiedziałam że tam
        jest.
        Do łazienki nie było kolejek (ale jest to kwestia liczby osób)
        Mój Mąż nie pamięta, aby w łazience było jakoś moro/ciemno/itp, ale
        może dlatego, że był panem młodym.
        co do porcji- wzielismy menu za 220 zł, było naprawdę masę jedzenia,
        nie zdołaliśmy tego przejeść

        właściciel, rzeczywiście troszeczkę kombinuje, ale tak naprawdę
        oprócz tego, że nie powiedział nam że za pokrowce na krzesła trzeba
        zapłacić, wszystko było ok. Wynikało to może z tego, że dość jasno
        określiliśmy co i jak.
        Co do orkiestry/dja/fotografa - właściciel chce, aby te osoby się z
        nim wcześniej umawiały i to jest dla mnie zrozumiałe

        Najlepiej będzie jeśli się z nim umówicie i pogadacie, możecie
        dopisać różne rzeczy do umowy. My kilka dopisaliśmy chyba na 3 tyg
        przed ślubem. Tak, żeby wszystko wyszło tak jak trzeba.

        Nie wiem jak tam jest z ogrzewaniem i na pewno większy urok knajpka
        ma latem, kiedy można spokojnie wyjść na taras.

        Nic się nie martw, wszystko będzie dobrze. Nasze przyjęcie było
        super. Życzę dużo szczęścia. A jak masz jakieś pytania to napisz na
        gazetowego smile pozdrawiam
        • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 00:56
          "Co do orkiestry/dja/fotografa - właściciel chce, aby te osoby się z
          nim wcześniej umawiały i to jest dla mnie zrozumiałe"

          Nie bardzo rozumiem, w jakim celu mają się z nim umawiać? Przecież
          to nic nie zmieni, jeśli dla zespołu okaże się np za mało miejsca,
          zła akustyka, brak podestu czy inne niedogodności. Nie zmieni tego
          nikt, podobnie jak nie wpuści na salę, mając klientów w restauracji.

          A do fotografa i kamerzysty co ma? Przyjeżdżają razem z parą młodą,
          lub chwilę przed nimi i nie muszą instalować wybitnie dużej ilości
          sprzętu. Myślę, że te słowa z jego strony to tylko taka próba
          podkreślenia ważności i chęć pokazania, kto tu rządzi, bo tak
          naprawdę nic to nie zmienia. Owszem wspominał, że zespoły czasem
          przyjeżdżają wcześniej oglądać salę. Tylko po co, proszę mi
          odpowiedzieć? Popatrzą, pokiwają głową i tyle. Czy na ich prośbę
          dokona jakichś zmian? Dostawi podest, zamknie wcześniej lokal i
          wyprosi klientów, żeby mogli instalować sprzęt? Zapytałem wprost, co
          by to zmieniło. No i faktycznie nic, oprócz tego, że może powiedzieć
          wcześniej o której godzinie wpuści, żeby nie czekali pod bramą, ale
          też nie dokońca dotrzyma słowa, jeśli będzie miał klientów.
          PS Jeśli płaciłaś 220zł od osoby to bardzo drogo, jak na ten
          standard. Inna sprawa, że im mniejsze przyjęcie i bardziej wyszukane
          menu, tym wyższe koszty. Nie wiem ile kosztuje przy ponad 100
          osobach. Generalnie lokal raczej nastawiony na maksymalny zysk, przy
          minimalnych kosztach. Jest to wyraźnie wyczuwalne.

          • radiowiec_wawa Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 09:03
            Czytam i czytam o tym lokalu i dochodze do wniosku, ze widocznie
            wszystko zalezy od tego jak sie akurat trafi.. gralem tam wesele we
            wrzesniu i na serio, to byla porazka przez duze p, zwlaszcza w
            kwestii jedzenia. No tak dramatycznie niesmacznie to chyba jeszcze w
            knajpie nie jadlem. ( chyba ze dla tzw "obslugi" przygotowali takie
            porcyjkismile Potwierdzam to co napisal Tomek: dramat w meskiej
            toalecie gdzie stoi wielkie bajoro na podlodze non stop - nikt tego
            nie sprzata! No i wlasciciele... przesympatyczni zapewne do
            podpisania umowy a pozniej maja cie juz gdzies. Ja np. z
            wlascicielka poklocilem sie jeszcze zanim mloda para przyjechala,
            rozstawilem sprzet i chcialem sprawdzic czy dziala.. za co zostalem
            solidnie zrugany, a poniewaz nie pozostalem dluzny to zrobilo sie
            malo sympatycznie. Zapytalem jedynie czy mam sobie sprzet sprawdzic
            jak mloda para wejdzie juz na parkiet??!! Z tego co wiem wlasciciele
            kasuja 2tys za zamkniecie lokalu dla innych gosci, nie weselnych,
            ale ostatni z nich wychodza jak mloda para jest juz w bramie...
            Ewidentne nastawieniena kase, nic wiecej. No i na koniec, lokal na
            wesele dla 60 -70 osob max, nie wiecej.
            • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 11:47
              ale przeciez to od młodej pary zależy w duzej mierze jak bedzie
              tak jak pisałam, my się z nim spotkalismy 3 tyg przed, powiedzielisy
              ze słyszelismy o negatywnych opiniach, o jedzenieu, traktowaniu
              pozostałej obslugi. I nie tłumaczył nam, jak dzieciom, że wszystko
              bedzie dobrze, bo obiecuje. Tylko nam się zobowiązał w umowie do
              tego. Dodatkowo część kasy (ale małą) płaciliśmy po przyjęciu.

              p.s. Kwestie tego, czy normalni goście są do rozpoczęcia wesela, tez
              mozna zawrzeć w umowie. Wiem, że to takie obdzierania z klimatu, ale
              żeby potem było tak jak się wymarzyło, to najpierw trzba się
              namęczyć/postarac. Bo takie jest życie
          • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 11:41
            my nie mielismy dj/fotografa/zespolu itp, ale nie dziwie sie
            facetowi, ze jak zespół (nie wiem po co) wpada mu od tak zeby sobie
            cos obejrzec, poprzestawiac, uzgodnić, to sie facet wkurza. Skoro my
            się z nim umawialismy na spotkania, to czemu oni nie mogą. Co do
            niedogodności dla zespołu - nie wiem, nie mieliśmy go i pod tym
            kątem nie oceniam knajpy, z reszta takiej nie szukaliśmy. Za to nie
            było żadnego problemu, żebyśmy wcześniej przyjechali i rozłożyli
            nasz sprzet, kolumny, wzmacniacz, itp.
            Poza tym doskonale wiemy, że różni są ludzie. Nie bronie tu
            właściciela, bo nie uważam, że jest super miłą osobą, ale fotograf i
            zespoły, też potrafią się zachowywać, jakby byli pępkiem świata.

            Powiedziałam że mieliśmy menu za 220 zł, a nie że płaciliśmy tyle.
            Przyjęcie było w piątek, więc mieliśmy 20% rabatu. Uważam, że to
            przyzwoita cena. Weź pod uwagę, że wybieraliśmy lokal, kiedy
            wiedzieliśmy ze bedzie 40-50 osób, nie bedzie orkiestry, dj,
            zespołu. Uważam, że ten lokal sprawdził się w 100%, jakbym miała
            wybierać, to wybrałabym go jeszcze raz. Goście byli zachwyceni, 1
            para zdecydowała się tan na wesele, a tydzień temu kolega wspominał
            polędwiczki. To bardzo miłe, kiedy po 3 miesiącach, ktoś ci mówi, że
            miałes super wesele.
            Życzę czegoś takiego wszystkim.
            • dagmara_1982 Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 18:32
              No więc tutaj zaczynają się schody. Myśmy właściwie pełną kwotę z
              wyjątkiem zapłaty za serwis już zapłacili. Cieszę się, że byłaś
              zadowolona mam nadzieję, że z nami będzie tak samo. co do
              wychodzenia ostatnich gości przed przyjazdem pary młodej, to chyba
              tak nie jest skoro już poprzedniego dnia wieczorem ustawiają stoły
              na nasze wesele, zresztą bylismy wcześniej kilka razy już żeby
              oglądać salę w dniu wesel innych par młodych i za każdym razem
              kelner nas informował, że niestety mają dziś wesele i że nie możemy
              tam dzisiaj zjeść.
              U na będzie 46 osób.W umowie niczego nie mamy zapisanego, niestety.
              Może jak pojedziemy tam jeszcze jutro to coś się uda jeszcze zrobić.
              Ogólnie ostatnim razem facet ( czyli właściciel) był najogólniej
              rzecz biorąc antypatyczny, ale mam nadzieję, że miał po prostu zły
              dzień.
              • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 19:16
                my nie zapłaciliśmy wczesniej za serwis i jakies chyba 1000 zł, więc
                to też nie była jakaś olbrzymia kwota
                na spotkaniu z nim wszystko omówiliśmy, że jeśli chce to możemu mu
                nawet więcej zapłacić, ale ma być dużo jedzenia, kasy oczywiście nie
                chciał a jedzenia naprawde było masę. Wszystko było pyszne (relacja
                gości, ja nic nie zjadłam, dopiero nastepnego dnia). Jedyne czego
                nie polecam, to biały barszcz, był paskudny.
                Jeśli chodzi o menu, właściciel jest b.elastyczny, nam się nie
                podobały sałatki, to zaproponował nam inne, pyszności.

                co do obcych gości, to też nam 2 razy powiedziano, że nie możemy nic
                zjeść, tylko się rozejrzeć, bo mają wesele

                naprawdę, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń
            • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 07.10.07, 10:36
              Przepraszam, ale czegoś tu nie rozumiem. Cytuję twoje wypowiedzi:

              "my nie mielismy dj/fotografa/zespolu itp, ale nie dziwie sie
              facetowi, ze jak zespół (nie wiem po co) wpada mu od tak zeby sobie
              cos obejrzec, poprzestawiac, uzgodnić, to sie facet wkurza"

              "Co do orkiestry/dja/fotografa - właściciel chce, aby te osoby się z
              nim wcześniej umawiały i to jest dla mnie zrozumiałe"

              • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 07.10.07, 13:11
                czego nie rozumiesz?

                tak jak napisałam, nie mieliśmy problemy z tą częścia obsługi, bo
                ich nie planowaliśmy

                a jeśliz zespół/fotograf chce sobie obejrzeć wcześniej lokal, to
                chyba naturalne jest, ze dzwoni do właściciela i się z nim umawia
                • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 07.10.07, 17:26
                  Jeden twoj wspis zaprzecza drugiemu. Nie zauwazyłaś? I to właścicel
                  chce, żeby zespoły wcześniej oglądały salę. W jakim celu - tego nie
                  wiem. Nic to nie zmieni, a zachwycać się nie ma czym. Jednak wiele
                  przyzwoitych, większych sal nie robi przyjęć na tak małą liczbę
                  gości i to jest plus tej sali.

                  Dagmara, nie przejmuj się tymi szczegółami. Jeśli będziesz miała
                  fajnych gości, to nie zwrócisz uwagi na te niedociągnięcia, a oni
                  tym bardziej. Zwłaszcza przy małym przyjęciu. Sala jest ważna, ale
                  nie jest głównym wyznacznikiem udanego wesela.

                  Ps Żurek był jadalny i polecam też przekąski rybne podawane na
                  muszlach małż. Różny zestaw, m in tatar z ryb i owoce morza. Co do
                  dań gorących, to indyka lepiej zamienić na coś innego.
                  • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 07.10.07, 17:37
                    nie zaprzeczam sobie, jeśli już to powtarzam się

                    właścicielowi nie zależy na tym, aby zespół czy fotograf wcześniej
                    przychodzili, bo niby czemu ma mu na tym zależeć, olewa to.
                    Napisałam, że jeśli zespół sam z siebie chce sobie salę obejrzeć, to
                    facet/właściciel chce aby wcześniej się z nim umówili i tyle

                    przekąski rybne rzeczywiście były bardzo dobre, nawet zwykły śledź w
                    oleju był rewelacyjny
                    • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 07.10.07, 19:46
                      Może trochę źle zrozumiałaś. Problem nie polega na tym, że DJ czy
                      zespół chce przyjechać wcześniej bez zapowiedzi i pooglądać salę,
                      (bo i po co?) tylko chce zainstalować sprzęt w dniu wesela 1-2
                      godziny przed przyjazdem Młodej Pary, a to nie zawsze jest możliwe.
                      Sala dla zespołu została udostępniona po przybyciu większości gości
                      i oczekiwaniu na Młodą Parę, przy siedzących jeszcze ostatnich
                      klientach restauracji. O tym samym problemie napisał radiowiec.
                      • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 07.10.07, 20:02
                        z Twojego postu tego nie wyczytałam
                        Ale to chyba wina źle spisanej umowy, my zaznaczyliśmy, że skoro
                        ślub jest o 18, to sprzet przywieziemy ok 14 i nie było żadnego
                        problemu

                        Nie mówię, że tak powinno być, ale było kilka negatywnych opinii o
                        villi, więc zabezpieczyliśmy się we wszystkich mozliwych punktach
                        pozdrawiam
                        • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 08.10.07, 00:16
                          Jeśli mieliście taką możliwość, to super trafiliście. Może dlatego,
                          że piątek. Przyjazd Młodej Pary zaplanowany był na 18. Zespół
                          przyjechał o 15.30 i został wpuszczony o 17.30 Większość gości
                          przybyła o 17. Właściciel powiedział, że zespół musi się wyrobić w
                          tym czasie i nie interesowało go, że potrzebuje 2 godziny na
                          instalację sprzętu. Tylko, że nie jemu o tym decydować, bo chyba
                          zespół lepiej wie, ile potrzebuje czasu.

                          Przypominam, że pisałaś, iż nie mieliście zespołu, ani DJ, więc nie
                          wiem, co instalowiliście. Twoje przyjęcie było na 43 osoby, więc
                          chyba zmieściło się w sali, bez tarasu. Taras funkcjonuje dla
                          klientów prawie do przyjazdu Młodej Pary, więc żadne instalacje nie
                          są tam możliwe.
                          • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 08.10.07, 00:33
                            Dagmarze przypominam, że wesele było wspaniałe, więc stresy odstaw
                            na bok. To są tylko pewne szczegóły techniczne, których wszystkich
                            nie sposób dopilnować. Jak z salą będzie super na 100%, to można np
                            złapać gumę, rozchorować się czy inne niespodzianki, więc nie masz
                            czym się przejmować. Myślę, że po twoim weselu napiszesz, że było
                            super. Proponuję zachować więcej optymizmu. Ogólnie miejsce jest
                            przyzwoite.
                          • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 08.10.07, 19:54
                            Czesc, pisze z konta Inki bo nie chce mi sie rejestrowac smile jestem
                            Jej mezem - Maciek, milo mi.

                            Chciałbym odnieść się do czasu potrzebnego na sprawne zainstalowanie
                            się z nagłośnieniem. Przez szereg lat zajmowalem sie naglasnianiem
                            imprez w halach i plenerach: rozlozenie 4 koncowek mocy, calego
                            okablowania, zestawu kolumnowego (przody, odsłuchy - kilka osobnych
                            lini), 4-6 mikrofonów, pyty na scene + pyty głównej, wraz ze stołem
                            i reżyserką zajmowało mi z kumplem średnio 1h. Podłączenie
                            instrumentów to już chyba nie problem? Nie chce tu bronić
                            właściciela jeżeli faktycznie dał Wam poł godziny czasu - to
                            oczywiście za mało, jednak moim zdaniem pan Paweł nie robi żadnych
                            trudności jak mu się mówi jasno czego się oczekuje i dlaczego.

                            A jeszcze żeby zaspokoić Twoja ciekawość co do naszej skromnej
                            instalacji to był to tylko amplituner z zasilaniem Bi-Ampingowym,
                            cztery kolumny, mikser, cd i 1 mikrofon smile Sprzęt rozłożony był w
                            pół godziny (zajmowałęm się wszystkim sam) w zaułku tarasu - nikomu
                            nic nie przeszkadzało. A 14.00 wzięła się stąd, że wszystkim
                            zajmowaliśmy się sami (przywożeniem wszystkiego, ustaleniami z
                            obsługą co i kiedy itp) a jeszcze trzeba się było przebrać,
                            przygotować. itp.

                            Generalnie sądzę, że celowo nieco ubarwiasz "kłopoty" z
                            właścicielami i obsługą. Owszem są nastawieni na maksymalny zarobek
                            ale nie widzę w tym nic dziwnego, w końcu to nie instytucja
                            charytatywna. Jeśli potrafi się sprecyzować swoje oczekiwania i
                            odpowiednio sporządzi się umowę nie będzie żadnych problemów ani z
                            właścicielami ani z obsługą.

                            Pozdrawiam!
                            • tomekxyz Re: Villa Czersk - nasza opinia 08.10.07, 20:53
                              Nie mam powodu nic ubarwiać. Odniosłem się bardzo delikatnie do
                              tematu. Pewne rzeczy skrytykowałem, inne pochwaliłem. A 30 minut to
                              zajmuje rozładowanie busa i wniesienie sprzętu między stołami na
                              taras. Widzę, że lepiej wiesz ile zajmuje czasu instalacja sprzętu,
                              rampy, oświetlenia, nastrojenie instrumentów, przebranie w stroje
                              galowe itd
                              • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 08.10.07, 21:16
                                tak jak napisaliśmy, skoro państwo młodzi nie zastanowili się nad
                                tym, że zespół będzie potrzebował czas na rozstawienie się, to już
                                ich problem. Po to jest umowa i uzgadnianie przebiegu przyjęcia, aby
                                nie było takich kwiatków.
                                Jak się młodzi dogadają z właścicielem, tak zespół musi zagrać.

                                Nie bronimy właściciela, nie musi być uprzejmy itd, ale jeśli się z
                                nim coś uzgodni, to dotrzymuje słowa
        • dagmara_1982 Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 18:35
          No więc tak, z pokrowcami nie bylo problemu, facet powiedział, że
          trzeba za nie zapłacić, zresztą myśly i tak się na nie w końcu nie
          zdecydowali za jego namową - więc tego się nie boje, a co
          dopisaliście sobie w umowie. My głupio nawet nie wpadliśmy na ten
          pomysł dla mnie SŁOWO to SŁOWO i FIRMA to FIRMA - może źle. ale już
          taka naiwna jestem...sad
          • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 06.10.07, 19:19
            nie mam już tej umowy
            przesłaliśmy mu mailem naszą wersję, on nam potem przesłał swoją, my
            dopisaliśy kilka punktów, on je zaakceptował, umówiliśmy się na
            spotkanie i podpisaliśmy.
            Było tam, że ma być cały czas czysto, że ma być 1 kelner chyba na 10
            osób, nawet ze wódka ma być zimna. Wszystkie nasze obawy przelaliśmy
            na papier i tak jak mówiłam podpisaliśmy ją 3 tyg przed ślubem
            • dagmara_1982 Re: Villa Czersk - nasza opinia 17.10.07, 08:48
              dziękuję wam wszystkim za komentarzesmile troszkę mnie uspokoiły, poza
              tym ślub mój tuż tuż, a ja jestem totalnie opanowana i nic mnie nie
              denerwuje, tak naprawdę to najważniejsze są teraz słowa "Ślubuję
              Ci..." i nic innego się nie liczy, poza tym będę zapatrzona w mojego
              jedynegosmile).
              A jeść nie jem dużosmile do toalety męskiej biegać nie będę..wink a
              damska jest po prostu śliczna.smile
              Już się nie mogę doczekać to już tak blisko... trzymajcie kciuki, na
              pewno pochwalę się zdjęciami...
              Wczoraj byłam na próbnym czesaniu, wieczorem założyłam sukienkę i
              welon... i to już tak bliziutko...
              ściskam was mocno mocno..
              No i pogodę będę miała śliczną...smile hihi
              • karolin-k Re: Villa Czersk - nasza opinia 17.10.07, 21:36
                i to jest najważniejsze smile)

                my z męzem też właściwie nic nie zjedliśmy, i do tej pory żałujemy,
                bo wszyscy mówią jakie jedzenie było pyszne

                no i połowa gości porobiła sobie w łazience zdjęcia smile

                powodzenia, pięknej pogody i dużo uśmiechu!

                czekam na zdjęcia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka