w piątek odbyło się nasze wesele, jako, że sami mieliśmy dużo wątpliwości co
do knajpki, baliśmy się, że będzie problem z obsługą, ilościa jedzenia itp,
czujemy się niejako w obowiązku napisać jak było u nas
A było rewelacyjnie. Obsługa była perfekcyjna, cły czas dbała o porządek na
stołach i o to, aby niczego gościom nie brakowało. Jedzenia było mase i było
genialne. Goście byli (i nadal są) zachwyceni miejscem, jedzeniem, atmosferą.
I cały czas gratulują nam wyboru restauracji.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nie przestraszyliśmy się postów w internecie,
które oczerniały ville.
Przyjęcie było genialne i jak byśmy mieli wybierać miejsce na nasze wesele
ponownie, również wybralibyśmy ville czersk

poniżej kilka fotek:
images27.fotosik.pl/6/3cbe58ad3d0a4c79.jpg
wnętrze:
images27.fotosik.pl/6/b7c6a2bbdf3f7b4c.jpg
wejście:
images30.fotosik.pl/6/9955635c3a73caa2.jpg
ujęcie z dołu:
images30.fotosik.pl/6/eea436246b7e2faa.jpg
widoczek i my:
images28.fotosik.pl/6/a1eb7a89147360d5.jpg
pozdrawiamy