yappaa
03.10.07, 06:08
Od pewnego czasu osoba (osoby) ukrywająca(e) się pod nickami
andrzej.brodziak_licencja_4608
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxll
to_ja_andrzej_brodziak_debil
andrzejek_brodzia
andrzej_brodziak
a.brodziak.wroclaw.lic.4608
brodziakowna
plagiator_to_andrzej_brodziak
xxxll_czyli_andrzej_brodziak
andrzej.brodziak.lic_4608
belkot_jendrusia_brodziaka
andrzej.brodziak_licencja_4608
antybrodziak
robią dobrą robotę xxxll-kowi. Reklamując go na tym forum.
To, że próbuje go ośmieszać nie ma znaczenia.
Dobra zasada w reklamie jest taka :
nie ważne czy o tobie piszą, mówią dobrze ,
ważne, aby pisali i mówili,
aby był stworzony szum medialny
Robiąc tak dalej, robicie dobrą robotę xxxll-kowi (słyszę jego
chichot) a nie osiągniecie własnych celów. Wprost przeciwnie,
zaśmiecacie to forum, chyba, że taki jest Wasz cel.