cruk
11.04.08, 10:02
chcialam sie Was poradzic ale tez i zapytac, jak to jest :-)
zauwazylam, ze z wiekszymi oporami i na kwadratowo "biore sie" (za bary) z
prawymi winklami. Tor jazdy w lewym zakrecie, predkosc etc.nie sprawiaja mi
wiekszego problemu, za to w prawy luk skladam sie jak polamana, jade koslawo,
"nieplynnie". W czym problem? Czy to jest zwiazane z "praworecznoscia"?
Podobno praworeczni maja takze w samochodach np. wiekszy problem z parkowaniem
w kopercie "do prawej" etc.
Jak sobie poradzic z taka "dysfunkcja" :-)? Macie jakis techniczny sposob na
prawe winkle?