aidka
21.09.08, 05:35
chorowano na depresję 100, 200 lat temu.
a 500 lat temu też ?
a 1000?
a 3000 ?
jesli chorowano, to co w różnych wiekach ludzie z otoczenia chorego
mówili o nim?
że leń ? gbur ? śpioch ? albo taki, co bardzo mało śpi, bo nie musi?
albo, że żarłok? lub nie lubiący jeść? małomówny? nieciekawy,
gburowaty, wciąż zasępiony?
chyba nie byli lubiani depresyjni.
tak coś mi się zdaje...
i teraz też chyba często nie są.