Dodaj do ulubionych

a propos wycinanych wątków jest

15.03.09, 12:31
napisałem wczoraj rano wątek o Wietnamczykach i go wcięło. Nie śledziłem co
tam nawypisywano bo nie miałem czasu.
Natomiast chciałbym powiedzieć, iż nie czuję w sobie nijakiej misji na forum
tym i w związku z tym nie czuję się w żaden sposób emocjonalnie związany z
moimi wątkami. Tak więc to, że kolejny mój wątek czy post wyklikany zostanie,
obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Istnieje tu towarzystwo nienawiści
do Perły, które to towarzystwo na widok mojego nicka szału klikania dostaje.
Ileż to myszek komputerowych zużytych musiało zostać od klikania w kosz!
Ale jedno mnie cieszy. Jestem chyba najbardziej kopiowanym forumowiczem na
portalu tym. Absztyfikant, belgia, dana33, ewka8 czy offnik, są w stanie w
kilka sekund zacytować to co napisałem np. w 23 września 2004 roku, o godzinie
22:46. A co wprowadza mnie w nieopisany zachwyt. Oraz w lekkie osłupienie, że
im się w ogóle chce to kopiować, bo to znaczy, że moje teksty znakomite muszą
być skoro tak skwapliwie oni je archiwizują. Ba! oni mają to pokatalogowane,
posegregowane, zapisane w wordach. Mnie by się nie chciało za darmo
archiwizować czyjś postów. Sądzę więc, ze liczą na wydanie "Dzieła Perły
wybrane" właśnie.
Obserwuj wątek
    • absztyfikant Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:39
      Zawsze jakis substytut slawy, nie?smile
      • perla Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:44
        absztyfikant napisał:

        > Zawsze jakis substytut slawy, nie?smile
        >

        ale ja nigdy nie chciałem sławny być. Ja lubię spać, grać, dokarmiać zwierzęta,
        patrzeć na moje jezioro, palić papierosy. A najbardziej lubię dolce far niente.
        To i po cholerę mi sława jakowaś właśnie?
        • cyborg.jr Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:46
          nie masz w sobie nic z wajdy ...
          • perla Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:47
            cyborg.jr napisał:

            > nie masz w sobie nic z wajdy ...

            oczywiście, że nie mam. Ty również nie masz właśnie.
        • absztyfikant Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:46
          Masz brzydki zwyczaj wypierania sie wlasnych slow. Dlatego trzeba cie kopiowacwink Tylko najlepsze kaskiwink


          A swoja droga - jak to bylo z ta redakcja i poprawianiem artykulu? Moglbys przypomniec?smile
          • belgijska Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:49

            Ja skopiowalam dwa wpisy - o berku i ten ostatni, o tkankach - czasem trzeba
            podeprzec fikcje, kiedy inspiracja s'en va.....
            • cyniol Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:59
              belgijska napisała:

              >
              > Ja skopiowalam dwa wpisy - o berku i ten ostatni, o tkankach - czasem trzeba
              > podeprzec fikcje, kiedy inspiracja s'en va.....

              Pourquoi les femmes sont-elles considérées plus folles que les hommes?
              • belgijska Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 13:02
                cyniol napisał:


                > Pourquoi les femmes sont-elles considérées plus folles que les hommes?

                Za cyniolski maz to ja nie wyjde wiec pytanie retorycznym pozostanie.
          • pan.scan A po co kopiować? 15.03.09, 12:50
            Nie szkoda ci życia? Czemu wy to forum traktujecie tak śmiertelnie
            poważnie, to misja jakaś?
            • absztyfikant Re: A po co kopiować? 15.03.09, 12:51
              Mission impossiblewink
            • cyborg.jr Re: A po co kopiować? 15.03.09, 12:54
              ja , that is mission ...

              I love Russia
            • belgijska Re: A po co kopiować? 15.03.09, 12:59
              pan.scan napisał:

              > Nie szkoda ci życia? Czemu wy to forum traktujecie tak śmiertelnie
              > poważnie, to misja jakaś?

              A Twoje dialogi z imagehaszematem ?
              • pan.scan Re: A po co kopiować? 15.03.09, 13:03
                Haszystę znam od początku tego forum. Z niego można albo robić sobie
                jaja albo się pochlastać - wybieram to pierwsze.
                • melord Re: A po co kopiować? 15.03.09, 23:09
                  jeden...chwalil sie kiedys,ze archiwizuje posty na CD...???
                  na wypadek gdy hard drive padnie
                  trzeba miec naprawde zdrowo nawalone pod sufitem
          • perla Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 13:08
            absztyfikant napisał:

            > A swoja droga - jak to bylo z ta redakcja i poprawianiem artykulu? Moglbys przy
            > pomniec?smile

            to historia całkowicie autentyczna jest.
            Ja ci coś wyjaśnię absztyfikant. Otóż bywałem świadkiem długaśnych dyskusji na
            forum tym nad artykułem jakimś. Spierano się nawet o interpunkcję w artykułach
            tych, czy o to co autor miał na myśli używając takiego a nie innego słowa czy
            zwrotu.
            Artykuły takie są właściwie wyrocznią, na które to artykuły powołują się
            forumowicze. Wszystkim wydaje się, że artykuły takie starannie przemyślane są,
            piszą je osoby znające temat, itp.
            Swego czasu też tak myślałem.
            O ile pamiętam było to gdzieś w sierpniu lub we wrześniu ub. roku. Będąc w
            jednym z miast w północnej Polsce, w pokoju hotelowym przeczytałem artykuł w
            internetowym wydaniu GW, który traktował o ludziach i sprawach, które znałem. W
            artykule były kwestie zupełnie wyssane z palca. Postanowiłem więc to wyjaśnić,
            ale że wieczór to za cholerę dodzwonić się nie można było. To więc pojechałem do
            redakcji licząc, że tam jakiś dyżurny dziennikarz jest. Wpuścił mnie do środka,
            grzeczny acz z lekka poirytowany bo przerwałem mu ogladanie meczu. tlumaczę w
            czym rzecz, a on, że to pisała jego kolezanka, on nie wie, ona jest w domu ale
            możemy to załatwić od ręki. Wyedytował na komputerze artykuł, i poszedł ten mecz
            oglądać. Parę rzeczy zostało poprawione i on wtedy przyszedł i zapisał nie
            czytając. A następnie odprowadził do drzwi przepraszając za swoja koleżankę
            mimo, że nie bardzo wiedział o co tak naprawdę w tym artykule szło. Nie
            wylegitymował mnie, nie zapytał w ogóle kim jestem, nic.
            I teraz zobacz, ileż tu dyskusji nt. artykułów z gazet jest. A ja widziałem od
            kuchni jak tak naprawdę powstają właśnie.
          • jaceq Re: a propos wycinanych wątków jest 16.03.09, 00:32
            absztyfikant napisał:

            > Masz brzydki zwyczaj wypierania sie wlasnych slow.

            Niestety, w jakiejś mierze potwierdza się to właśnie.
            A drogą swoją, ciekawe, że imputuje sejwing wątków, kiedy forumowiczowi znaleźć
            przeciętnemu, co napisał o tej i o tej tego i tego, to jest kwestia umiejętności
            użycia wyszukiwarki właśnie a nie właśnie sejwing wypowiedziów jakkolwiek.
            • perla Re: a propos wycinanych wątków jest 16.03.09, 00:38
              jaceq napisał:

              > Niestety, w jakiejś mierze potwierdza się to właśnie.
              > A drogą swoją, ciekawe, że imputuje sejwing wątków, kiedy
              forumowiczowi znaleźć
              > przeciętnemu, co napisał o tej i o tej tego i tego, to jest
              kwestia umiejętnośc
              > i
              > użycia wyszukiwarki właśnie a nie właśnie sejwing wypowiedziów
              jakkolwiek.
              >
              >


              bujasz. Oni cytują posty wycięte, a tych w wyszukiwarce nie ma
              właśnie.
    • cyborg.jr Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 12:42
      przetranzytuj do IPN ...
    • off_nick Gwoli ścisłości,ja nie kopiuję...n/txt 15.03.09, 12:49
      perla napisał:
      • pro100 Re: Gwoli ścisłości,ja nie kopiuję...n/txt 15.03.09, 13:26
        off_nick napisała:

        za to klikasz za 10
        • off_nick from time to time...n/txt 15.03.09, 13:30
          pro100 napisał:
          • dana33 znow perliczkowaty dorabiasz sobie ego? 15.03.09, 14:47

            ty naprawde myslisz, perliczkowaty, ze na tym forum ktokolwiek
            ciebie nienawidzi???? z ciebie mozna sie posmiac z litoscia... mozna
            toba pogardzac.... ale nienawidziec???? a ty kto jestes wogole?
            ty facet popatrz lepiej w lustro.....
            • perla dane33 jest 15.03.09, 14:55
              czemu na polskich forach, ty, Żydówka z Israela, piszesz do Polaków - "won z forum"?
              • g-48 Re: dane33 jest 15.03.09, 17:06
                czemu na polskich forach, ty, Żydówka z Israela, piszesz do Polaków -
                "won z fo
                > rum"?
                Bo ona tez to forum chce sama "obsluzyc".
                Perla nie badz naiwny przeciez Abszti i Dana nieraz pisali ze
                wyklikuja nie czytajac postow.Dana z pewnoscia tych"oswiadczyn" nie
                pamieta tak samo nie pamieta swojego burzliwego zyciorysu wlasno
                recznie pisanego na tym forum.
                • dana33 gie-48 jest.... 15.03.09, 22:16
                  automatycznie, to ja wyklikuje ciebie, gie48....
                  perliczkowatego rzadko, bo zawsze kabaret jest first class i do tego
                  za darmo...
                  a jesli cos jeszcze wyklikam, to tylko wtedy, kiedy obrazacie moj
                  narod i moj kraj...
                  a teraz won, margaryniarzu prostacki...
                  aaa wyklikalam ci twoj post... smile
              • dana33 Re: dane33 jest 15.03.09, 22:13
                a co ciebie to obchodzi, perliczkowaty?
                • perla Re: dane33 jest 15.03.09, 23:12
                  dana33 napisała:

                  > a co ciebie to obchodzi, perliczkowaty?

                  zawsze mnie obchodzi jak obcy obywatel z obcej nacji krzyczy "won z
                  forum" do polskich forumowiczów na polskich forach właśnie.
                  • absztyfikant Re: dane33 jest 16.03.09, 00:20
                    Co najwyzej polskojezycznych forach, a i to tez mocno naciagane.
    • dachs Re: a propos wycinanych wątków jest 15.03.09, 22:49
      perla napisał:

      > Sądzę więc, ze liczą na wydanie "Dzieła Perły wybrane" właśnie.

      smile)))))
    • gdotb Re: a propos wycinanych wątków jest 16.03.09, 00:18
      perla napisał:
      > "Dzieła Perły wybrane"

      Hahaha smile))
    • xiazeluka No właśnie 16.03.09, 13:28
      W zeszłym tygodniu napisałem jeden komentarz. Dzisiaj wchodzę na
      forum - i nie widzę go. Jacyś podludzie wycięli go. Jeden komentarz
      na tydzien ma aż tak wielką siłę? Czego sekatorowcy się tak boją?
      • vicky17 Re: No właśnie 16.03.09, 18:24
        xiazeluka napisała:

        > W zeszłym tygodniu napisałem jeden komentarz. Dzisiaj wchodzę na
        > forum - i nie widzę go. Jacyś podludzie wycięli go. Jeden komentarz
        > na tydzien ma aż tak wielką siłę? Czego sekatorowcy się tak boją?
        >

        ostatnio tu stalinowcy z czerskiej niezle plasaja. chyba ktos ich z jakiegos
        muzeum pamieci czerwonego cenzora wyciagnal.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka