miltonia
16.02.04, 20:16
Znacie jakis? Moze w nim bysmy zaczeli sie spotykac? Moze nas zen nie wywala,
jak mojego znajomego alkoholika wywalono z Klubu AA za defetyzm. Bo zamiast
bic sie w piersi i samokrytykowac za sklonnosc, przekonywal wszystkoich, ze
nie ma to, jak sie napic.