Dodaj do ulubionych

Gibson kręci komedię???

08.03.04, 01:58
moj komentarzyk do Pasji.

Uprzedam, ze film jest bezdennie glupi. Niektorzy sie wzruszaja, ale
ponieważ w sali padaja uwagi "ale tego keczupu nalali" to wtedy
robi sie smiesznie.
Gibson nie wiedzial, ze kreci komedię, jak ten o Moliera tez nie wiedzial
ze mówi prozą.
Zdrowka i wesolej zabawy zycze
Obserwuj wątek
    • Gość: mój komentarzyk Bogumilka kręci wibratorem IP: *.acn.waw.pl 08.03.04, 02:35
      bogumilka napisała:

      > moj komentarzyk do Pasji.
      >
      > Uprzedam, ze film jest bezdennie glupi. Niektorzy sie wzruszaja, ale
      > ponieważ w sali padaja uwagi "ale tego keczupu nalali" to wtedy
      > robi sie smiesznie.
      > Gibson nie wiedzial, ze kreci komedię, jak ten o Moliera tez nie wiedzial
      > ze mówi prozą.
      > Zdrowka i wesolej zabawy zycze


      Mogłaś sobie kupić wibrator i zastosować w okresie. Miałabyś naturalne
      składniki i nie musiałabyś oglądać keczupu. A i wrażenia pełniejsze.
      P.S.Przyplątałaś się tutaj tylko dla tych rewelacji ?
      • bogumilka No i widać kulturę dyskusji u buraczków... 08.03.04, 03:50

        Jak nie można zaprzeczyć, że na filmie są jatki a nie Ewangelia,
        to się popisuje swoją kulturą.

        Powodzenia i radości z jatek i onanizownia życzę, bo chyba taki buraczek
        normalnej kobiety nie znalazl.
        No i zdrówka psychicznego życzę.
        • Gość: Krzys52 Powszechnie wiadomo, ze Wikul to zwyrodnialec IP: *.proxy.aol.com 08.03.04, 04:19
          nie zwracaj na niego uwagi, Bogumilko
          • Gość: wikul Powszechnie wiadomo, ze Kretyn52 to zboczek....... IP: *.acn.waw.pl 24.03.04, 18:32
            Gość portalu: Krzys52 napisał(a):

            > nie zwracaj na niego uwagi, Bogumilko



            Już ci pisałem kiedys żebyś sobie mną gęby nie wycierał, Łapciuchu52.
    • Gość: samsob Re: Gibson kręci komedię??? IP: *.gorowo-ilowieckie.sdi.tpnet.pl 08.03.04, 07:58
      I cóz w tym złego? Problem z tymi co to oglądają.
      pzdr.
    • watto wg ciebie nie ma happy endu? 09.03.04, 17:04
      Film pewnie wydaje ci sie głupi, bo z żydowskiego punktu widzenia nie jest optymistyczny.
      Zakonczył sie zmartwychwstaniem...
      Gdyby skonczył sie na krzyżu, to pewnie miałabyś radochę z keczupu...
      To byłoby optymistyczne i niegłupie zakonczenie z punktu widzenia Zyda.
    • camrut Oj, uwazaj bogumilka :O)))... 09.03.04, 19:38
      Bo jeszcze za swoja chec podzielenia sie ‘wrazeniami’ po obejrzeniu Pasji
      zostaniesz oskarzona o obraze uczuc religijnych, nomen omen przez bande
      najwiekszych forumowych popaprancow, ktorzy zapewne tak po chrzescijansku
      wpychaja Ci ten wibrator miedzy nogi...

      Swoja droga bogumilka, wiesz przeciez , ze interpretacja u ‘nas ‘ MOZE BYC
      TYLKO JEDNA – tak wiec same ‘achy’ i echy’ – nic poza tym, a to, ze bedziesz
      wzdychac do najwiekszego nawet kiczu, nie ma oczywiscie w tym wypadku
      najmniejszego znaczenia...
      Takie to te religijne uniesienia juz sa, uwazasz surprised)))

      A co powiesz na to?
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=11253455
      pozdrawiam serdecznie!
    • watto Saruman i Wormtongue 22.03.04, 18:55
      Warto przeanalizować takie teksty forumowych zydów. Wyjdą z tego jasne wnioski jakimi "przyjaciółmi" są Zydzi dla chrzescijan. I może wtedy niektórzy obudzą sie i nie dadzą wciągnąć w żydowską wojnę z islamem, Arabami itp.

      Warto przeanalizować działanie Sarumana i Wormtongue'a we "Władcy pierscieni" i zobaczyć pewne podobienstwa.
      • watto Francja: muzułmanin broni Jezusa, Zydzi atakują 24.03.04, 18:18
        film.onet.pl/0,0,890751,wiadomosci.html
    • Gość: Gosc Bogumilko ! Trzeba bylo szerzej otworzyc oczy i .. IP: 131.137.84.* 24.03.04, 20:13
      lepiej umyc uszy by przekonac sie, ze 'Pasja' Gibsona to nie komedia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka