bogumilka
08.03.04, 01:58
moj komentarzyk do Pasji.
Uprzedam, ze film jest bezdennie glupi. Niektorzy sie wzruszaja, ale
ponieważ w sali padaja uwagi "ale tego keczupu nalali" to wtedy
robi sie smiesznie.
Gibson nie wiedzial, ze kreci komedię, jak ten o Moliera tez nie wiedzial
ze mówi prozą.
Zdrowka i wesolej zabawy zycze