Dodaj do ulubionych

<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki- smoki>

15.03.06, 23:41
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>
<cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki><cmoki-smoki>

dla WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • aleks44 Re: <cmoki-smoki><cmoki-smoki> 15.03.06, 23:52
      Boze, Ty zyjesz ???????????????????????????????????????????????????????????????
      • elp1 no...tak jakby...chyba żyje? ;-) 15.03.06, 23:59
        Ogromnie się cieszę, że Cię widzę. Już się nie mogłam doczekać tego spotkania.
        • aleks44 Re: no...tak jakby...chyba żyje? ;-) 16.03.06, 00:03
          tez bardzo sie ciesze,ze juz wrocilas i mam nadzieje ze juz na zawsze !!!
          • elp1 Re: no...tak jakby...chyba żyje? ;-) 16.03.06, 00:05
            to w takim razie wspólną nadzieję mamy, bo jaka Twoja taka i moja ;-)
            • aleks44 Re: no...tak jakby...chyba żyje? ;-) 16.03.06, 00:06
              jest OK,tylko znowu gdzies Ellen wywialo,pewnie lata po sasiadach
              • elp1 jak przestanie latać to chyba sobie usiądzie 16.03.06, 00:14
                i pomyśli, że albo zwidy, albo omamy, albo duch nawiedził forum i zwieje
                przerażona gdzie pieprz rośnie hihihi :))))
                • aleks44 Re: jak przestanie latać to chyba sobie usiądzie 16.03.06, 00:17
                  nie smiej sie !!!!,jak zobaczylem Twoj wpis ,to sie zastanawialem co jest grane
                  • elp1 :-))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 16.03.06, 00:20
                    przepraszam. Nie mogę spełnić Twojej prośby o nie śmianie się.
                    Tak mi radośnie, że sama gębusia mi się śmieje, ale nie z Ciebie a do Ciebie :-)
                    • aleks44 Re: :-))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 16.03.06, 00:28
                      fajnie hehe,ale serio, jak zobaczylem Twoj wpis,dalem wstecz i sprawdzilem czy
                      to taki sam nick,bo nie bylem pewien
                      • elp1 Re: :-))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))) 16.03.06, 00:31
                        Myślałeś, że mój klon? hihihi :-))))
                        • aleks44 Re: :-))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))) 16.03.06, 00:40
                          tyle takich klonow ,na forach sie narobilo,na szczescie nie u nas !!!
                          • ellenai Re: :-))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))) 16.03.06, 00:55
                            no zebys elpiku wiedziala ze myslalam ze to zwidy ale jak dotarlo do mnie ze
                            wrocilas do nas to az podskoczylam na stolku z radosci!
                            ja jechalam aleks do domu hehehehe
                            fajnie ze jestes,wniesiesz nowy powiew na forum,bo sie strasznie politycznie tu
                            zrobilo heheheheh cmoki
    • elp1 <cmoki-smoki><cmoki-smoki>wiosenn e :-) 21.03.06, 15:38
      kiedy planujecie "otwierać wiklinę"?
    • elp1 Re: <cmoki-smoki><cmoki-smoki> 07.04.06, 00:25
      dobranockowe :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka