egoon 04.08.04, 11:56 Gdyby ktoś tam był i zechciał się podzielić opinią, będę bardzo wdzięczny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marlena.anna Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 18.08.04, 22:54 Byłam, widziałam, mieszkałam. Hotel-rewelacja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
egipt-hotele Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 18.08.04, 23:20 Czy możesz napisac coś konkretniejszego? Lecę we wrzesniu własnie tam - w ciemno /brak informacji na temat tego hotelu/. Z góry dziekuję.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
darek2007 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 21.08.04, 00:24 Przejzyj www.hurghada.pl/ i nikogo o nic nie musisz sie pytac. Ja jutro tam lece. Pozdrawiam Darek Odpowiedz Link Zgłoś
egipt-hotele Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 21.08.04, 11:00 Dzięki, czytałam. Ale mam nadzieję, że jak wrócisz to podzielisz sie swoimi uwagami o hotelu, który jest bardzo mało popularny wśród Polaków. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji. Odpowiedz Link Zgłoś
kiwigirl Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 03.09.04, 16:43 hej, ja się w zeszłym roku napaliłam na ten hotel, ale nie wyszło... był w ofercie potem na długo zniknął. pojawił się tuż przed naszym wyjazdem, ale sprzedawało go jedno biuro co było nieco podejrzane +zero komentarzy w necie. grzebałam szukałam nawet do kilku niemieckich biur pisałam i się dowiedziąłam ze był w zeszłe lato remontowany, dlatego nikt go nie sprzedawał (ci jedyni którzy sprzedawali go u nas - EurotourAT już nie istniejący - nie mówił słowa o owym remonci...). Więc pojechaliśmy do Alladina, ale Pachę musiałam obejrzeć dla spokojnego sumienia że dobrze wubrałam. A więc - hotel w samym centrum. tuż obok ogólnodostępnej dla Arabów plaży i czegoś w stylu parku/placu zabaw (bo drzewek ogólnie tam brak). Sam hotel w zabudowie podobny do innych - bungalowy w sumie 3 piętrowe (dolny poziom nie ma balkonów, wejścia "z ogródka") ustawione w "U". w srodku "U" basenik, coś w stylu werandy dla orkiestry /. barku która własnie była w budowie bądź przebudowie i ogród. Ładny, zadbany. W sumie dobudowywali w zeszłym roku chyba jeden pawilon i ten "srodek" ale pył i gruz był wszędzie więc się ciesze ze wtedy się nie upierałam. Natopmiast teraz po remoncie na pewno jest to extra hotelik - jeśli ktoś chce być w centrum Hurgady. mnie to raczej nie cieszyło - tam 24na dobę trąbią busiki bo tak zbierają ludzi... plaża niestety - rozczarowuje. malutka, wpasowana w "ujście" naszego "U" - zreszta jak w większości hoteli w centrum. Z tego co pamiętam to po lewej stronie jakieś molo czy przystań dla stateczków. napchane max ile się da parasoli jeden obok drugiego. Z tego co wiem, łagodne zejście do wody (ten taki ubity brudnawy piaseczek) żadnych kamieni itp, ale rafy czy fajnych rybek tez nie. pod względem plaży, morza i tego co w morzu - Jasmine bije Pachę na głowę. Co dalej? ładny hol wejściowy, restauracji nie oglądaliśmy. recepcja jest jakby z ulicy - wchodzi się do niej jak do jednego z \kolejnych sklepów. Fakt, Pacha jest "obudowana" sklepikami z pamiątkami itp. I tyle. więcej nie wiem, tyle dała "wizja lokalna". Jeśli komuś nie zalezy na plaży i jest nastawiony na bycie w centrum - dobry wybór. standard w środku bardzo ok - sprzedaje ten hotel kilku niemieckich operatorów a to świadczy samo za siebie. choć jeden powiedział mi ze traktują ten hotel jako bazę wypadową dla nurków którzy stamtąd wypływają łódkami, więc na pewno nie polecają tego konkretnego hotelu na "plażowanie". i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
egipt-hotele Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 03.09.04, 17:18 Cześć, nareszcie ktoś zainteresowany też tym hotelem. Widziałam go z zewnątrz kiedy byłam poprzednio,wtedy mieszkałam kilkaset metrów dalej. Lubię centrum, stąd moj wybór. Cieszę się, że jest po remoncie /mam nadzieję że skończonym/. Jeśli chodzi o plażę to przeżyję. Wiem,że są tam głównie Niemcy, Rosjanie i Czesi / brak rodaków - może być plusem/ Dzięki za pokrzepiająca informację. Pozdrawiam. Ewa. Odpowiedz Link Zgłoś
darek2007 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 06.09.04, 21:42 Czesc, wczoraj wrocilem z Hurghady. Wystepowalem jako turasta Niemiec. Spotkalem b. duzo Polakow. O htelu i urlopie duzo by opowiadac. Ja tam wiecej nie polece. Na szczescie rodacy ktorych tam spotkalem sprawili ze ten urlop byl znosny. Jak Cie ten temat bardzo, bardzo interesuje mozemy sie zdzwonic. Daj mi swoj numer telefonu na kobierskidomek@web.de to Ci zadzwonie i wszystko opowiem. Pozdrawiam Darek Odpowiedz Link Zgłoś
marlena.anna Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 08.09.04, 12:20 Tak jak już wcześniej pisałam dla mnie hotel rewelacja, lokalizacja korzystna dla kogoś kto lubi wypady na miasto. Mieszkałam w budynku głównym hotelu i to też był plus. Bardzo ładne hole, ogród przepiękny, basen też mi przypadł do gustu. Pokoje standardowo umeblowane ale przyjemnie się mieszkało. Mam kilka fotek hotelu, gdyby ktoś chciał zerknąć proszę o emaila na adres marlena.anna@gazeta.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
eva2412 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 22.09.04, 22:16 Zgodnie z obietnica opisuję hotel z którego dziś wróciłam. Połozony w samym centrum Sekali. Przed hotelem mały plac ze stolikami i sceną /wieczoren są tam wystepy zespołów folklorystycznych/,dookoła sklepy. Hotel składa sie z kilku 2- piętrowych pawilonów ustawionych w kształcie litery U. W budynku głównym oprócz restauracji i baru są też pokoje/ okna wychodzą na ulicę - i to jest miuns/ Pozostałe pokoje urządzone standardowo, z klimatyzacją, TV /Polonia/, lodówką itp. Każdy ma teras, balkon. W środku kompleksu w ogrodzie basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci. Plaża dość duża z wystarczająca liczbą leżaków. Bardzo czysto w hotelu i ogrodzie. Obsługa miła. Wyżywienie tylko AL: 7-10 śniadanie, 13 - 15 lunch, 16 - 17 ciasta i dla dzieci lody , 19 - 22 kolacja. Napoje typu fanta, cola, kawa, herbata do 23. Alkohole lokalne/ piwo, rum, whiski/ też do 23. Jedzenia dużo,smaczne, choć trochę monotonne. Można wnosić napoje i żywność na teren hotelu. Lunch podawany jest też w barze na plaży i przy basenie. W hotelu są głównie Niemcy, trochę Rosjan i Czechów, Polaków bardzo mało. Animacje w języku niemieckim, na plaży i codziennie wieczorem dla dzieci mała dyskoteka, dla dorosłych np. kabaret. Moja ocena: Położenie 6* / centrum, ale nie słychać jego odgłosów po przekroczeniu progu recepcji, wszędzie blisko /. Serwis 4*. Wyżywienie 3,5 *. Pożądek 6* .Brak rodaków jest dla mnie plusem, szczególnie po ich zachowaniu w samolocie. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowolone. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
monika2203 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 17.09.05, 14:51 Byłam w tym hotelu w marcu tego roku i również polecam! Minusem były ręczniki plazowe - a'la ścierki do podłogi i totalnie nie pasujące do całej reszty. Kiepskie były również animacje. Cała reszta w porządku, godna polecenia. Odpowiedz Link Zgłoś
java31 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 11.06.06, 00:18 Właśnie wróciłam z tego hotelu i gorąco polecam. Idealne położenie w centrum, ale w hotelu cicho, nie docierają żadne dźwięki z ulicy. W budynku głównym znajduje sie recepcja i restauracja, kawiarnia i pub. To niewiarygodne, ale do hotelu i pokoi nie dociera hałas ulicy. Dużo zieleni, piekny ogród, ładny basen, czysto i sympatyczna obsługa. Ładne pokoje, duży sejf - mieści się kamerka. Centrum fitnes, nurkowania i korty tenisowe. Ładna plaża z rafką przy hotelu Minamark obok. Najsłabszą stroną hotelu są posiłki. Lunch można zjeść również w barze na plaży. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś