Dodaj do ulubionych

La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****)

04.08.04, 11:56
Gdyby ktoś tam był i zechciał się podzielić opinią, będę bardzo wdzięczny
Obserwuj wątek
    • marlena.anna Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 18.08.04, 22:54
      Byłam, widziałam, mieszkałam. Hotel-rewelacja!!!
    • egipt-hotele Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 18.08.04, 23:20
      Czy możesz napisac coś konkretniejszego? Lecę we wrzesniu własnie tam - w
      ciemno /brak informacji na temat tego hotelu/. Z góry dziekuję.Pozdrawiam.
    • darek2007 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 21.08.04, 00:24
      Przejzyj www.hurghada.pl/ i nikogo o nic nie musisz sie pytac.
      Ja jutro tam lece.
      Pozdrawiam
      Darek
      • egipt-hotele Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 21.08.04, 11:00
        Dzięki, czytałam. Ale mam nadzieję, że jak wrócisz to podzielisz sie swoimi
        uwagami o hotelu, który jest bardzo mało popularny wśród Polaków. Pozdrawiam i
        życzę udanych wakacji.
        • kiwigirl Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 03.09.04, 16:43
          hej, ja się w zeszłym roku napaliłam na ten hotel, ale nie wyszło... był w
          ofercie potem na długo zniknął. pojawił się tuż przed naszym wyjazdem, ale
          sprzedawało go jedno biuro co było nieco podejrzane +zero komentarzy w necie.
          grzebałam szukałam nawet do kilku niemieckich biur pisałam i się dowiedziąłam
          ze był w zeszłe lato remontowany, dlatego nikt go nie sprzedawał (ci jedyni
          którzy sprzedawali go u nas - EurotourAT już nie istniejący - nie mówił słowa o
          owym remonci...). Więc pojechaliśmy do Alladina, ale Pachę musiałam obejrzeć
          dla spokojnego sumienia że dobrze wubrałam.
          A więc - hotel w samym centrum. tuż obok ogólnodostępnej dla Arabów plaży i
          czegoś w stylu parku/placu zabaw (bo drzewek ogólnie tam brak).
          Sam hotel w zabudowie podobny do innych - bungalowy w sumie 3 piętrowe (dolny
          poziom nie ma balkonów, wejścia "z ogródka") ustawione w "U". w srodku "U"
          basenik, coś w stylu werandy dla orkiestry /. barku która własnie była w
          budowie bądź przebudowie i ogród. Ładny, zadbany. W sumie dobudowywali w
          zeszłym roku chyba jeden pawilon i ten "srodek" ale pył i gruz był wszędzie
          więc się ciesze ze wtedy się nie upierałam. Natopmiast teraz po remoncie na
          pewno jest to extra hotelik - jeśli ktoś chce być w centrum Hurgady. mnie to
          raczej nie cieszyło - tam 24na dobę trąbią busiki bo tak zbierają ludzi...
          plaża niestety - rozczarowuje. malutka, wpasowana w "ujście" naszego "U" -
          zreszta jak w większości hoteli w centrum. Z tego co pamiętam to po lewej
          stronie jakieś molo czy przystań dla stateczków. napchane max ile się da
          parasoli jeden obok drugiego. Z tego co wiem, łagodne zejście do wody (ten taki
          ubity brudnawy piaseczek) żadnych kamieni itp, ale rafy czy fajnych rybek tez
          nie. pod względem plaży, morza i tego co w morzu - Jasmine bije Pachę na głowę.
          Co dalej? ładny hol wejściowy, restauracji nie oglądaliśmy. recepcja jest jakby
          z ulicy - wchodzi się do niej jak do jednego z \kolejnych sklepów. Fakt, Pacha
          jest "obudowana" sklepikami z pamiątkami itp.
          I tyle. więcej nie wiem, tyle dała "wizja lokalna". Jeśli komuś nie zalezy na
          plaży i jest nastawiony na bycie w centrum - dobry wybór. standard w środku
          bardzo ok - sprzedaje ten hotel kilku niemieckich operatorów a to świadczy samo
          za siebie. choć jeden powiedział mi ze traktują ten hotel jako bazę wypadową
          dla nurków którzy stamtąd wypływają łódkami, więc na pewno nie polecają tego
          konkretnego hotelu na "plażowanie".
          i tyle.
          • egipt-hotele Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 03.09.04, 17:18
            Cześć, nareszcie ktoś zainteresowany też tym hotelem. Widziałam go z zewnątrz
            kiedy byłam poprzednio,wtedy mieszkałam kilkaset metrów dalej. Lubię centrum,
            stąd moj wybór. Cieszę się, że jest po remoncie /mam nadzieję że skończonym/.
            Jeśli chodzi o plażę to przeżyję. Wiem,że są tam głównie Niemcy, Rosjanie i
            Czesi / brak rodaków - może być plusem/ Dzięki za pokrzepiająca informację.
            Pozdrawiam. Ewa.
            • darek2007 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 06.09.04, 21:42
              Czesc,
              wczoraj wrocilem z Hurghady. Wystepowalem jako turasta Niemiec. Spotkalem b.
              duzo Polakow. O htelu i urlopie duzo by opowiadac. Ja tam wiecej nie polece. Na
              szczescie rodacy ktorych tam spotkalem sprawili ze ten urlop byl znosny. Jak
              Cie ten temat bardzo, bardzo interesuje mozemy sie zdzwonic. Daj mi swoj numer
              telefonu na kobierskidomek@web.de to Ci zadzwonie i wszystko opowiem.
              Pozdrawiam
              Darek
    • marlena.anna Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 08.09.04, 12:20
      Tak jak już wcześniej pisałam dla mnie hotel rewelacja, lokalizacja korzystna
      dla kogoś kto lubi wypady na miasto. Mieszkałam w budynku głównym hotelu i to
      też był plus. Bardzo ładne hole, ogród przepiękny, basen też mi przypadł do
      gustu. Pokoje standardowo umeblowane ale przyjemnie się mieszkało. Mam kilka
      fotek hotelu, gdyby ktoś chciał zerknąć proszę o emaila na adres
      marlena.anna@gazeta.pl.
      • eva2412 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 22.09.04, 22:16
        Zgodnie z obietnica opisuję hotel z którego dziś wróciłam.
        Połozony w samym centrum Sekali. Przed hotelem mały plac ze stolikami i
        sceną /wieczoren są tam wystepy zespołów folklorystycznych/,dookoła sklepy.
        Hotel składa sie z kilku 2- piętrowych pawilonów ustawionych w kształcie
        litery U. W budynku głównym oprócz restauracji i baru są też pokoje/ okna
        wychodzą na ulicę - i to jest miuns/ Pozostałe pokoje urządzone standardowo, z
        klimatyzacją, TV /Polonia/, lodówką itp. Każdy ma teras, balkon. W środku
        kompleksu w ogrodzie basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci. Plaża dość duża
        z wystarczająca liczbą leżaków.
        Bardzo czysto w hotelu i ogrodzie. Obsługa miła.
        Wyżywienie tylko AL: 7-10 śniadanie, 13 - 15 lunch, 16 - 17 ciasta i dla
        dzieci lody , 19 - 22 kolacja. Napoje typu fanta, cola, kawa, herbata do 23.
        Alkohole lokalne/ piwo, rum, whiski/ też do 23. Jedzenia dużo,smaczne, choć
        trochę monotonne. Można wnosić napoje i żywność na teren hotelu. Lunch podawany
        jest też w barze na plaży i przy basenie.
        W hotelu są głównie Niemcy, trochę Rosjan i Czechów, Polaków bardzo mało.
        Animacje w języku niemieckim, na plaży i codziennie wieczorem dla dzieci mała
        dyskoteka, dla dorosłych np. kabaret.
        Moja ocena: Położenie 6* / centrum, ale nie słychać jego odgłosów po
        przekroczeniu progu recepcji, wszędzie blisko /. Serwis 4*. Wyżywienie 3,5 *.
        Pożądek 6* .Brak rodaków jest dla mnie plusem, szczególnie po ich zachowaniu
        w samolocie. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowolone. Polecam!
        • monika2203 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 17.09.05, 14:51
          Byłam w tym hotelu w marcu tego roku i również polecam!

          Minusem były ręczniki plazowe - a'la ścierki do podłogi i totalnie nie pasujące
          do całej reszty. Kiepskie były również animacje.

          Cała reszta w porządku, godna polecenia.
    • java31 Re: La Pacha Cataract Resort - Hurghada (****) 11.06.06, 00:18
      Właśnie wróciłam z tego hotelu i gorąco polecam. Idealne położenie w centrum,
      ale w hotelu cicho, nie docierają żadne dźwięki z ulicy. W budynku głównym
      znajduje sie recepcja i restauracja, kawiarnia i pub. To niewiarygodne, ale do
      hotelu i pokoi nie dociera hałas ulicy. Dużo zieleni, piekny ogród, ładny
      basen, czysto i sympatyczna obsługa. Ładne pokoje, duży sejf - mieści się
      kamerka. Centrum fitnes, nurkowania i korty tenisowe. Ładna plaża z rafką przy
      hotelu Minamark obok. Najsłabszą stroną hotelu są posiłki. Lunch można zjeść
      również w barze na plaży. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Polecam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka