Gość: Gosiaczek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.05, 12:25 Ciekawa jestem waszych opinii. Używałyście tego kremu na celulit, który ma tak przekonującą reklamę. CHciałąbym go kupić, ale ponieważ to spory wydatek, proszę o rady. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilly10 Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy 01.06.05, 12:35 Na mnie nie działał. Dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 06:31 a na mnie dziala i teraz jest promocja wiec polecam zrobic zapasy, naprawde ujedernia, wygladza skore i cm tez znikaja:) na kolezanke nie dziala bo pewnie nie robi masazy i nie cwiczy nie mowiac o przestrzeganiu diety prawda jest taka ze samo stosowanie kremu nie wystarcza i musimy sie do tego przyznac, jesli chcemy ladnie wygladac musimy zrobic ciut wiecej:) dla mnie nie jest to latwe co prawda ale starama sie powodzenia ania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: *.orasoft.net.pl 03.06.05, 07:31 Aniu a wiesz ile teraz kosztuje liposyne, po tej przecenie?? Odpowiedz Link Zgłoś
ewakam Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy 03.06.05, 10:07 Jestem też ciekawa ceny? co to za promocja? Odpowiedz Link Zgłoś
hobbitfrodo Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy 03.06.05, 07:37 Ja używałam przez 3 miesiące dwa razy dziennie, masowałam według ulotki... ale na nic, wyraźnych zmian nie zauważyłam :( natomiast jestem zadowolona z kuracji Tołpy a także eris. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxi Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 08:21 A ja jestem zadowolona z venity za 4zł a wcześniej byłam zadodwolona z elancylu za chyba 100zł cellulitis znika a nie ćwiczę...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: 212.160.159.* 03.06.05, 08:42 wg.mnie nie warto ,skóra poprawia swój wygląd ale cellulit nie znika .Tak było w moim przypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
andzia_s Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy 03.06.05, 10:52 Na mnie też nie działa. Rok temu Vichy wyprodukowało też krem o podobnym działaniu, taki w całej zielonej buteleczce, ale przestali produkować, a tamtem działał. Ja już stosowałam róznorakie kremy i jakoś nic na mnie nie działa niestety:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: *.in-addr.btopenworld.com 03.06.05, 12:53 niestety nie moge wypowiedziec sie na temat vichy,bo mialam tylko probke ale bardzo mi sie podobala skora po nim,gladziutka i bardzo przyjemna w dotyku dlatego kusi mnie aby go kupic.Ja od poczatku mojej prawie rocznej walki uzywalam loreala na dzien i na noc(zwlaszcza po tym na noc widzialam efekty)celulilit nie znikna ale wyraznie sie zmniejszyl.Tyle tylko ze skora byla lepka i nie nadawala sie do dotykania(mam na mysli chlopaka).Odstawilam bo koszt byl zbyt duzy i zauwazylam ze powoli przestal dzialac wiec teraz koncze galenica i jestem zadowolona.Jak osiagne zamierzony stan mojej skory to pewnie dla podtrzymania efektu kupie vichy.A jesli wydam caly majatek na kremy anty i przeciw, to tez pewnie bede uzywala tych tanszych kremow.Co jest pewnie bardzo mozliwe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remedios Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: *.lodz.mm.pl 03.06.05, 13:33 Ppwiem szczeże że nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nim a np serum EVelin,skóraj i potym i potym jest jędrna, gładka tylko cena jest zdecydowanie różna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Czy któraś używała Liposyne Vichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 13:59 dla mnie vichy jest swietny ,ale jak wiadoma to sprawa calkowicie indywidualna....ja jednak szczerze polecam a jesli chodzi o promocje to mozna teraz kupic dwa opakowania za okolo 132 zl .normalnie jedno kosztuje ponad 90 ,woec wart...pozdrawiam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś