Dodaj do ulubionych

duuuże bóle pleców - co robić?

09.12.05, 13:04
Od ponad 2 miesiecy mam charakterystyczne,silne bole plecow-szczegolnie przy
wdechu w tylnej czesci plecow- mozna powiedziec pod lopatka,nasilaja sie w
nocy - mam 25 lat i nie mialam zadnych urazow zwiazanych z tym miejscem..moja
Pani Doktor Rodzinna zapisala mi Dicloratio retard 100 w tabl,mowiac, ze to
nerwoból, ale niestety bol nie minal, wiec udalam sie do neurologa ( zdjecia
plecow RTG nic nie pokazaly)i poprosilam o bardziej szczegolowe badanie, niz
RTG,ale dostalam Sirdalud(tizanidinum 4 mg), ktory mnie usypia ale nie
lagodzi bolu.Nie chce przyjmowac tabletek, tylko zalezy mi na tym, aby na
moja prosbe o np. tomograf lekarze nie robili wystraszonych min..
Dziekuje i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • olekplus Re: duuuże bóle pleców - co robić? 09.12.05, 13:18
      dieta optymalna ci pomoże
      mlodziez.optymalni.one.pl/
      • abek2 Re: duuuże bóle pleców - co robić? 14.12.05, 00:23
        a w jakim mieście mieszkasz?
    • kasia_piet Re: duuuz˙e bóle pleców - co robic´? 14.12.05, 13:35
      Zrob USG jamy brzusznej - moze masz kamice zolciowa. Czesto czuje sie wlasnie bol pod
      lopatka.
    • repair Re: duuuże bóle pleców - co robić? 14.12.05, 18:47
      > lagodzi bolu.Nie chce przyjmowac tabletek, tylko zalezy mi na tym, aby na
      > moja prosbe o np. tomograf lekarze nie robili wystraszonych min..
      Specjalistyczne badanie jakim jest tomografia ma sens wtedy, gdy zlecająca je
      osoba potrafi je odczytać i wykorzystać w dalszych działaniach. Także, zlecanie
      tego przez pacjenta mija się z celem w dodatku powodując niepotrzebne koszty.
      Miny lekarzy nie są wystraszone tylko zirytowane. Poza tym skontaktuj się z
      abek2, on Ci powie co z tym zrobić.
      R
    • bolebole Re: duuuże bóle pleców - co robić? 14.12.05, 19:52
      Przyłączam się do poprzedniej wypowiedzi.Mnie plecy bolaly gdy mialam wrzod na
      dwunastnicy i przy kamicy ZOLciowej.Pomyśl o USG, ewentualnie o gastrologu.
    • abek2 Re: duuuże bóle pleców - co robić? 14.12.05, 23:15
      Najpierw trzeba ciebie dokładnie zbadać,ale z Twojego opisu wynika,że jest to
      problem aparatu ruchu( zablokowane żebro,dysk,mięsień lub staw
      międzykręgowy).Napisz gdzie mieszkasz to Cię do kogoś odeślę,kto takie sprawy
      robi.Pzdr. PS daj sobie spokój z tymi badaniami,bo one nic nie wnoszą a za
      chwilę będziesz świecić w nocy od tych promieni
      • carolinascotties długo mnie tu nie było 21.03.06, 23:25
        przebywałam za granicą i zupełnie zaniedbałam swoje plecki, które nadal bolą
        szczególnie przy wdechu . Dziękuję Wam za odpowiedzi , mieszkam w Szczecinie i
        poproszę abek2 o podanie, do kogo najlepiej byłoby się wybrać. Myślałam o
        Saganie...
    • carolinascotties abek2 proszę o kontakt :) 22.03.06, 17:20

    • agiatami Re: pod lopatka-kamica woreczka zolciowego? 23.03.06, 08:07
      znalazlam na ktoryms forum opis podobny do twojego. mi pomoglo masowanie przez
      opukiwanie- trzeba sie pod kosc dostac.a momentalnie przeszlo po masowaniu
      urzadzeniem do masazu ten raz to bylo przeciazeniew reki ale tez mam bole bez
      przyczyny. nic nie sprzedaje bylam u znajomych ktorych stac i niestety maja
      chorego w domu.
      • repair Re: pod lopatka-kamica woreczka zolciowego? 23.03.06, 08:23
        znalazlam na ktoryms forum opis podobny do twojego. mi pomoglo masowanie przez
        >
        > opukiwanie- trzeba sie pod kosc dostac.a momentalnie przeszlo po masowaniu
        > urzadzeniem do masazu ten raz to bylo przeciazeniew reki ale tez mam bole bez
        > przyczyny. nic nie sprzedaje bylam u znajomych ktorych stac i niestety maja
        > chorego w domu.
        Podobno nieźle również działa masaż nogami. Od stołu.
        R
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka