Dodaj do ulubionych

Czy bywacie w Jazz Cafe ?

09.10.02, 10:40
Jakie są Wasze wrażenia ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Taichinka Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.kbn.gov.pl 11.10.02, 14:23
      sloggi napisał:

      > Jakie są Wasze wrażenia ?
      Rozumiem ze mowisz o tej łomiankowskiej Jazz Cafe? Jesli tak to nio ja bylam,
      piwo wino pilam :) Ale moje spojrzenie moze byc ciut nieobiektywne poniewaz
      bylam tam na zaproszenie znajomych. W tej cafejce mozna zobaczyc zdjecia cz-b
      ludzi jazzu autorstwa mojego znajomego fotografa. Mnie sie podobalo a wam?
      Pozdroofka!
      • sloggi Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? 11.10.02, 15:18
        Ależ oczywiście, że tej łomiankowskiej.
        Fotosy można obejrzeć również na stronie internetowej www.jazzcafe.com.pl

        Poczytałem w pracy menu z tej strony i wszyscy mieli odruch Pawłowa :)))
        • Gość: Taichinka Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.kbn.gov.pl 16.10.02, 15:09
          > Fotosy można obejrzeć również na stronie internetowej www.jazzcafe.com.pl
          I nie tylko na stronie jazz cafe :-) takze mozna je zobaczyc na wystawie KIND
          OF BLACK lub na stronie <a
          href="http://migawka.art.pl/"target="_blank">migawka.art.pl/</a> gdzie mozna
          zobaczyc wiecej prac
          Grzeska Stykowskiego oraz Basi! Zapraszam!
    • Gość: esscort Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.03, 00:19
      Byłem. Jest klimat,muzyka,jedzenie niezłe. Ceny - zwłaszcza alkoholi - chyba z
      księżyca.
      • Gość: wojtek Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: 10.202.54.* 31.03.03, 20:31
        Gość portalu: esscort napisał(a):

        > Byłem. Jest klimat,muzyka,jedzenie niezłe.

        No właśnie z tym się nie mogę zgodzić. Jestem mięsożercą, dla mnie królową wszelkich obiadów jest polędwica wołowa. Kiedy ostatni raz sprawdzałem (prawda, było to już pół roku temu) w JC tego nie mieli! Ale alkohole zacne.
    • Gość: uma Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.03, 19:33
      salatki maja dobre

      czasami sie tam dziwne owarzystwo zibiera

      ogolnie wrazenia pozytywne
      • sloggi Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? 29.03.03, 19:36
        Poleć jakąś sałatkę?
        Co rozumiesz przez "dziwne towarzystwo"?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka