sloggi 09.10.02, 10:40 Jakie są Wasze wrażenia ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Taichinka Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.kbn.gov.pl 11.10.02, 14:23 sloggi napisał: > Jakie są Wasze wrażenia ? Rozumiem ze mowisz o tej łomiankowskiej Jazz Cafe? Jesli tak to nio ja bylam, piwo wino pilam :) Ale moje spojrzenie moze byc ciut nieobiektywne poniewaz bylam tam na zaproszenie znajomych. W tej cafejce mozna zobaczyc zdjecia cz-b ludzi jazzu autorstwa mojego znajomego fotografa. Mnie sie podobalo a wam? Pozdroofka! Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? 11.10.02, 15:18 Ależ oczywiście, że tej łomiankowskiej. Fotosy można obejrzeć również na stronie internetowej www.jazzcafe.com.pl Poczytałem w pracy menu z tej strony i wszyscy mieli odruch Pawłowa :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taichinka Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.kbn.gov.pl 16.10.02, 15:09 > Fotosy można obejrzeć również na stronie internetowej www.jazzcafe.com.pl I nie tylko na stronie jazz cafe :-) takze mozna je zobaczyc na wystawie KIND OF BLACK lub na stronie <a href="http://migawka.art.pl/"target="_blank">migawka.art.pl/</a> gdzie mozna zobaczyc wiecej prac Grzeska Stykowskiego oraz Basi! Zapraszam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: esscort Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.03, 00:19 Byłem. Jest klimat,muzyka,jedzenie niezłe. Ceny - zwłaszcza alkoholi - chyba z księżyca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: 10.202.54.* 31.03.03, 20:31 Gość portalu: esscort napisał(a): > Byłem. Jest klimat,muzyka,jedzenie niezłe. No właśnie z tym się nie mogę zgodzić. Jestem mięsożercą, dla mnie królową wszelkich obiadów jest polędwica wołowa. Kiedy ostatni raz sprawdzałem (prawda, było to już pół roku temu) w JC tego nie mieli! Ale alkohole zacne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uma Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.03.03, 19:33 salatki maja dobre czasami sie tam dziwne owarzystwo zibiera ogolnie wrazenia pozytywne Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Czy bywacie w Jazz Cafe ? 29.03.03, 19:36 Poleć jakąś sałatkę? Co rozumiesz przez "dziwne towarzystwo"? Odpowiedz Link Zgłoś