Gość: xxxx Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 20:36 jezeli jestes mlody/a to calkiem niezle Odpowiedz Link Zgłoś
changer_5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? 23.04.06, 21:40 co znaczy ze jesli jestes młoda to dobrze? w jakim tego znaczeniu? mam mozliwosc tam pracy wiec sie zastanawiam czy warto i jakie warunki finansowe dzieki z góry za odp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 22:59 zalezy gdzie w Citigroup- jezeli w Citifinancial /to praca na krotka mete/ ale w innej czesci dla mlodego jest OK. Sa mozliwosci awansu , finansowo na poczatek nie jest za dobrze ale jest bardzo dobry socjal/ opieka medyczna itd.../ sa bardzo dobre szkolenia i jasne procedury co jest naprawde bardzo wazne. Zyczyc tylko sobie trzeba zeby trafic na fajnych ludzi a z tym bywa roznie, Mam skale porownawcza i Citi jest naprawde pare lat do przodu przed innymi bankami w Polsce.Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
changer_5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? 25.04.06, 16:55 dzieki za odp ale mi chodzi o Citigroup nie o Citibank oni zajmuja sie obsługa funduszy inwestycyjnych i emerytalnych w wawie na ul. cybernetyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxwell Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.azylnet.com / 83.15.80.* 25.04.06, 18:22 Zaproponowali Ci juz prace? Na ilu byles rozmowach?I po jakim czasie dzwonili?Ja bylem na 2,ta druga tydzien temu i narazie nie dzownili, wiec podejrzewam,ze juz nie zadzwonia. Odpowiedz Link Zgłoś
changer_5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? 08.05.06, 14:27 ja byłam tez niedawno na rozmowach i zadzwonili do mnie juz po drugiej rozmowie i teraz czekam na telefon abym mogła jechac na badania a tobie jak sie udało? zadzwonili wreszcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w citi od 5 lat Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 01:51 to praca dla ambitnych i kreatywnych osób, tylko najlepsi praują w Citibanku! i uwierz mi jest super. Pracując kilka lat możesz zobaczyć najpiękniejsze miejsca na świecie -przez ostatnie pół roku pracownicy citka polecieli do Wenezueli, na Dominikanie, Teneryfę! Kuba, Tajlandia, Srilanka- to już wcześniej przetarte szlaki i wszystko ALL INC. Jeżeli realizujesz swoje plany sprzedażowe II PRÓG PODATKOWY murowany a po pewnym czasie okaże się że 5000 bruto to dla Ciebie za mało, na szczęście nie ma górnej granicy możesz zarobić ile chcesz. Pakiet socjalny- rewelacja! zwracją za studia, zamawiają karnety do najlepszych fitness clubów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysz5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.06.06, 10:07 To zależy jak trafisz - bo zamiast super wyjazdów itd. możesz trafić na psychiczne znęcanie się, nagle okaże sie ze jestes beznadziejnym pracownikiem, ze masz pretensje i za duze oczekiwania a jak poprosisz o pomoc kadry to szef ci bedzie grozil... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracownik Citi Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.chello.pl 29.07.06, 15:38 5000, najpiekniejsze zakatki swiata? Bzdury piszesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yaycarz oj czepiasz się ;-) IP: *.eu.org 30.07.06, 11:51 5000 jest na pewno, ale kart kredytowych do sprzedania na miesiąc, a zakatki świata? to twój sales area, bo masz sprzedać te karty gdzieś na prowincji...oczywiście Polski. Nie ma jak dobra ściema, kolego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: oj czepiasz się ;-) IP: *.e-wro.net.pl 30.07.06, 19:12 taka akwizycja w garniturze?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KijImwZupe Re: oj czepiasz się ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 15:51 Brawo Ewa:) !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TM Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: 192.193.245.* 26.10.06, 16:01 chcecie wierzyc to wierzcie nie to nie, wasza sprawa. Ale taka jest prawda. 5000 brutto wyciaga sie bez wiekszych problemów, wycieczki tez sa. Odpowiedz Link Zgłoś