Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup??

    21.04.06, 19:29
    Obserwuj wątek
      • Gość: xxxx Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 20:36
        jezeli jestes mlody/a to calkiem niezle
        • changer_5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? 23.04.06, 21:40
          co znaczy ze jesli jestes młoda to dobrze? w jakim tego znaczeniu? mam
          mozliwosc tam pracy wiec sie zastanawiam czy warto i jakie warunki finansowe
          dzieki z góry za odp
          • Gość: xxxx Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 22:59
            zalezy gdzie w Citigroup- jezeli w Citifinancial /to praca na krotka mete/
            ale w innej czesci dla mlodego jest OK.
            Sa mozliwosci awansu , finansowo na poczatek nie jest za dobrze ale jest
            bardzo dobry socjal/ opieka medyczna itd.../ sa bardzo dobre szkolenia i jasne
            procedury co jest naprawde bardzo wazne.
            Zyczyc tylko sobie trzeba zeby trafic na fajnych ludzi a z tym bywa roznie,
            Mam skale porownawcza i Citi jest naprawde pare lat do przodu przed innymi
            bankami w Polsce.Powodzenia
            • changer_5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? 25.04.06, 16:55
              dzieki za odp ale mi chodzi o Citigroup nie o Citibank oni zajmuja sie obsługa
              funduszy inwestycyjnych i emerytalnych w wawie na ul. cybernetyki
              • Gość: maxwell Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.azylnet.com / 83.15.80.* 25.04.06, 18:22
                Zaproponowali Ci juz prace? Na ilu byles rozmowach?I po jakim czasie dzwonili?Ja
                bylem na 2,ta druga tydzien temu i narazie nie dzownili, wiec podejrzewam,ze juz
                nie zadzwonia.
                • changer_5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? 08.05.06, 14:27
                  ja byłam tez niedawno na rozmowach i zadzwonili do mnie juz po drugiej rozmowie
                  i teraz czekam na telefon abym mogła jechac na badania a tobie jak sie udało?
                  zadzwonili wreszcie?
            • Gość: w citi od 5 lat Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 01:51
              to praca dla ambitnych i kreatywnych osób, tylko najlepsi praują w Citibanku! i
              uwierz mi jest super. Pracując kilka lat możesz zobaczyć najpiękniejsze miejsca
              na świecie -przez ostatnie pół roku pracownicy citka polecieli do Wenezueli, na
              Dominikanie, Teneryfę! Kuba, Tajlandia, Srilanka- to już wcześniej przetarte
              szlaki i wszystko ALL INC. Jeżeli realizujesz swoje plany sprzedażowe II PRÓG
              PODATKOWY murowany a po pewnym czasie okaże się że 5000 bruto to dla Ciebie za
              mało, na szczęście nie ma górnej granicy możesz zarobić ile chcesz.
              Pakiet socjalny- rewelacja! zwracją za studia, zamawiają karnety do najlepszych
              fitness clubów.
              • Gość: mysz5 Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.06.06, 10:07
                To zależy jak trafisz - bo zamiast super wyjazdów itd. możesz trafić na
                psychiczne znęcanie się, nagle okaże sie ze jestes beznadziejnym pracownikiem,
                ze masz pretensje i za duze oczekiwania a jak poprosisz o pomoc kadry to szef
                ci bedzie grozil...
              • Gość: pracownik Citi Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: *.chello.pl 29.07.06, 15:38
                5000, najpiekniejsze zakatki swiata? Bzdury piszesz
                • Gość: yaycarz oj czepiasz się ;-) IP: *.eu.org 30.07.06, 11:51
                  5000 jest na pewno, ale kart kredytowych do sprzedania na miesiąc, a zakatki
                  świata? to twój sales area, bo masz sprzedać te karty gdzieś na
                  prowincji...oczywiście Polski.
                  Nie ma jak dobra ściema, kolego.
                  • Gość: ewa Re: oj czepiasz się ;-) IP: *.e-wro.net.pl 30.07.06, 19:12
                    taka akwizycja w garniturze?;-)
                    • Gość: KijImwZupe Re: oj czepiasz się ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 15:51
                      Brawo Ewa:) !!!
                • Gość: TM Re: czy ktos wie jak sie pracuje w Citigroup?? IP: 192.193.245.* 26.10.06, 16:01
                  chcecie wierzyc to wierzcie nie to nie, wasza sprawa. Ale taka jest prawda.
                  5000 brutto wyciaga sie bez wiekszych problemów, wycieczki tez sa.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka