kotnaplotek
22.04.08, 13:54
rolnicy aż piszcza takie duże kwoty musza płacić za podziały terenów
budowlanych. A dzielili na działki budowlane w 2005r. Podobno po
kilkadziesiąt tysiecy zł. Do zapłacenia dla gminy.Sa przerażeni tymi
kwotami.A terminy do zapłacenia są krótkie.A pieniędzy juz dawno nie
ma.
Nie byli swiadomi ,że to takie sumy wychodzą.