Dodaj do ulubionych

Wysokie opłaty adiacenckie w gm. Tarczyn

22.04.08, 13:54
rolnicy aż piszcza takie duże kwoty musza płacić za podziały terenów
budowlanych. A dzielili na działki budowlane w 2005r. Podobno po
kilkadziesiąt tysiecy zł. Do zapłacenia dla gminy.Sa przerażeni tymi
kwotami.A terminy do zapłacenia są krótkie.A pieniędzy juz dawno nie
ma.
Nie byli swiadomi ,że to takie sumy wychodzą.
Obserwuj wątek
    • jazgarzew Re: Wysokie opłaty adiacenckie w gm. Tarczyn 22.04.08, 14:30
      chyba Ci się,misiu beżowy,gminy pociaramciały
      tu jest Piaseczno nie wiejski Tarczyn

      a rolnicy winni sobie sami
      co oni sobie myślą?że ktoś za darmo im wszystko będzie robił?
      ja to bym jeszcze zlikwidował jeszcze Krusy im
      dopiero by piszczeli jak by przyszło im zus opłacić
      • kolor76 Re: Wysokie opłaty adiacenckie w,,, 08.05.08, 10:08
        czy w gm. Piaseczno i Lesznowola też są takie duże opłaty od
        podziałów działek budowlanych/
        • tata_polak Re: Wysokie opłaty adiacenckie w,,, 09.05.08, 10:31
          W dzisiejszym Kurierze Południowym artykuł na ten temat.

          • kolor76 Re: Wysokie opłaty adiacenckie w,,, 09.05.08, 12:12
            a czy w internecie mozna o tym przeczytać / jaka strona/
            • tata_polak Re: Wysokie opłaty adiacenckie w,,, 09.05.08, 12:50
              www.kurierpoludniowy.pl i wybrać teren z którego jest artykuł, ale chyba jeszcze
              nie powieszony. Zwykle redakcja wrzuca artykuły w dzień wydania, czasem po
              południu.
      • zuzijawo Re: Wysokie opłaty adiacenckie w gm. Tarczyn 09.05.08, 17:06
        Twoja wypowiedź jest poniżej pasa!!
        Co ty wiesz jesteś rolnikiem???

        Moi rodzice są rolnikami od 26 lat, mają ziemię przekazywaną z dziada pradziada
        tyle razy już była opodatkowana że szok.
        Dzielisz ziemię na działki i płacisz ogromne pieniądze do Urzędu za co!!!!! To
        forsa liczona w tysiącach złotych
        Sprzedaż więcej działek jest duży podatek, dasz dzieciom ciach podatek następny.
        Przyjdzie do Ciebie urzędnik i powie tu mają być drogi(ok przecież muszą ludzie
        drogą dojechać do swoich domów nie ma sprawy) i zabierają bez porozumienia.
        Powinni zapłacić w cenie działek za ulicę a tu grosze płacą albo w ogóle, moi
        rodzice trzy lata walczą o swoje własne pieniądze za drogi!!!!

        Co znaczy piszczą! kup hektar ziemi i przejdź do Krusu jak mamy tak dobrze...
        • zuzijawo Re: Wysokie opłaty adiacenckie w gm. Tarczyn 09.05.08, 17:07
          Ta wiadomość jest do "jazgarzew"
          • 14madam Re: Wysokie opłaty adiacenckie w gm. Tarczyn 11.05.08, 20:29
            to dlatego rolnicy chcą po 300 zł/m2 działki w Tarczynie. Dzisiaj
            tam byliśmy w Przypkach i Janówku. Już się rozniosło o opłatach. Te
            dodatkowe opłaty podnoszą ceny ziemii.
            pzdr
    • kotnaplotek Re: Wysokie opłaty adiacenckie w gm. Tarczyn 13.06.08, 17:57
      ciekawe czy rozłążą opłaty na raty?
    • montrealczyk Już zaczeli naliczać rentę planistyczną 18.06.08, 16:23
      od sprzedanych działek budowlanych w gminie Tarczyn. Nieżle to
      idzie. Grube tysiace z kieszeni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka