alcia76
10.05.05, 14:48
Mam pytanko czy ktoras z was rozpatrywala mozliwosc zakupu wozka firmy Tako.
Juz od jakiegos czasu chodze kolo tego wozka i ogolnie wozkow tego typu
tj.gleboki i spacerowka razem. Moze ktoras z was ma taki wozek i moze
powiedziec jak sie sprawuje. Dzisiaj po dokladnym obejrzeniu i mimo
zapewnien Pani w sklepie okazalo sie ze przykrywki w nosidlach w ww. wozkach
nie da sie odpiac i trzeba je jakos tam podwijac. NIe rozumeim tego faktu.
Zaczelam wiec rozpatrywac wozenie dziecka w spacerowce na plasko, no ale sa
szelki wiec jak ma polozyc kocyk na wierzch?? Szelki na ramionka da sie wyjac
z tego co sprawdzalysmy z ekspedienkta no ale co z paskiem miedzy nogami. Nie
wiem czy to tylko ja taka problemowa jestem ?Bo pani powiedziala ze nikt
wczesniej na to nie zwracal uwagi. Mi sie wydaje ze to dosc wazne rzeczy
zwlaszcza ze nie bede w lipcu jak sie maly urodzi jezdzic w zakrytym nosidle.
Zima znow jak maly podrosnie jak to pani powiedziala i bede go musiala
zapinac to przeciez tez go nie chce klasc na sam wozek wolalabym jakis kocyk
pod spod lub (spiwor na wybor mam czas))). No ale co mam wtedy zrobic dziury
w kocyku aby szelki wyjac. I to w kazdym tego typu wozku jest tak samo. Wiec
to moze ja jakas problemowa jestem. Czekam dziewczyny na wasze opinie:)))
Pozdrawiam
Ala