Dodaj do ulubionych

Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii Bo...

IP: *.lubin.dialog.net.pl 26.03.04, 18:00
Szczery facet ten Martnes
Obserwuj wątek
    • Gość: blq Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 23:34
      trzeba przyznać, Martens szczery czlowiek. Za to korekta mocno nawala, w tekscie
      roi sie od bledow stylistycznych i interpunkcyjnych. Ech...
      • Gość: jaa_ga Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.03.04, 00:07
        :))))
        Pal licho stylistykę:))))
        Martens - jesteś bosko szczery:
        żal nam posad
        żal nam kamieniczki
        żal nam układów
        Wielki brat postraszył, zaszantażował, że w skarpetach zostawi?
        A Borowski powiedział:
        "Wychodzimy bez funduszy, bez budynków, bez struktur lokalnych, bez pieniędzy"
        Oportunista i konformista z pana, Martens.
        :(
        • Gość: Nat Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii IP: *.ca.astound.net 27.03.04, 01:31
          Następna żydo-komunowa manipluacja kahału GW dla Borowskiego vel Bermana.
          Już organizują mu przestrzeń manipulacyjną.
          Tę mafię od dawna powinno się zdenuncjować, przedstawić to Sądu Najwyższego za
          wszelkie cripto działania przeciwko Polsce. Wieloletnie więzienia.
          Dlatego tak się boją Leppera.

    • Gość: samsob Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się i ... IP: *.gorowo-ilowieckie.sdi.tpnet.pl 27.03.04, 06:45
      słusznie, jako że przedstawiona "skala osiągnięć" jest imponująca i odpowiada
      najistotniejszym zasadom ideologi komunistycznej - wróg został jasno - kolorowo
      określony i pokonany. Brawo.:)))
      pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka