Gość: indis IP: *.lubin.dialog.net.pl 26.03.04, 18:00 Szczery facet ten Martnes Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: blq Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 23:34 trzeba przyznać, Martens szczery czlowiek. Za to korekta mocno nawala, w tekscie roi sie od bledow stylistycznych i interpunkcyjnych. Ech... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.03.04, 00:07 :)))) Pal licho stylistykę:)))) Martens - jesteś bosko szczery: żal nam posad żal nam kamieniczki żal nam układów Wielki brat postraszył, zaszantażował, że w skarpetach zostawi? A Borowski powiedział: "Wychodzimy bez funduszy, bez budynków, bez struktur lokalnych, bez pieniędzy" Oportunista i konformista z pana, Martens. :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nat Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się do partii IP: *.ca.astound.net 27.03.04, 01:31 Następna żydo-komunowa manipluacja kahału GW dla Borowskiego vel Bermana. Już organizują mu przestrzeń manipulacyjną. Tę mafię od dawna powinno się zdenuncjować, przedstawić to Sądu Najwyższego za wszelkie cripto działania przeciwko Polsce. Wieloletnie więzienia. Dlatego tak się boją Leppera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samsob Re: Krzysztof Martens: Nie zapiszę się i ... IP: *.gorowo-ilowieckie.sdi.tpnet.pl 27.03.04, 06:45 słusznie, jako że przedstawiona "skala osiągnięć" jest imponująca i odpowiada najistotniejszym zasadom ideologi komunistycznej - wróg został jasno - kolorowo określony i pokonany. Brawo.:))) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś