Dodaj do ulubionych

Z pamietnika Alzcheimera:

14.05.08, 18:18
Prezydent: Nikt nie mówił mi o "akcjach" ABW

Ten facet powinien siedziec! Wczoraj inaczej gadal. Cos o panstwie
policyjnym. Dzisiaj wytrzezwial chyba.
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 18:19
      pl.youtube.com/watch?v=IZMBmnDEMXE
    • pies_na_czarnych Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 18:20
      www.tvn24.pl/0,1549704,0,1,wiadomosc.html
      • pies_na_czarnych Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 18:55
        - Wiedziałem, że jest sprawa związana z płk. Aleksandrem L., ale nie
        wiedziałem o podejmowanych przez ABW "akcjach" - zapewnia Lech
        Kaczyński, zaprzeczając tym samym wcześniejszym słowom szefa MSWiA
        Grzegorza Schetyny, który w "Kropce nad I" mówił, że prezydent "był
        informowany o tym, jak prowadzone jest śledztwo" ws.
        nieprawidłowości przy likwidacji WSI.

        Schetyna: prezydent o wszystkim wiedział
    • przyladek.dobrej.nadziei Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 19:06
      pies_na_czarnych napisała:

      > Prezydent: Nikt nie mówił mi o "akcjach" ABW

      Nie jest źle. Pamięta jeszcze, że jest ABW.
    • porannakawa20 Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 19:20
      pies_na_czarnych napisała:

      > Prezydent: Nikt nie mówił mi o "akcjach" ABW

      Przyczyn takiego oświadczenia może być kilka:
      - kłania się pan A;
      - gdy dojdzie do siebie to sobie przypomni;
      - wiedział a nie powiedział;
      - myślał, że się nie wyda;
      - rżnie głupa tak jak rżnął z niepowiadomieniem o wypadku lotniczym.

      Każda z tych wersji jest niedobra dla Jarosława Ka. i jego brata na stanowisku
      prezydenta.
      Sytuacja jest rozwojowa.
      A jak tam zdrówko panie prezydencie?
      • wanda43 Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 19:32
        o tym też bidulek nie wiedzial!
        tnij.org/ogrodnicydlugow
        To co on wogole wie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka