pies_na_czarnych 14.05.08, 18:18 Prezydent: Nikt nie mówił mi o "akcjach" ABW Ten facet powinien siedziec! Wczoraj inaczej gadal. Cos o panstwie policyjnym. Dzisiaj wytrzezwial chyba. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapijaczony_ryj Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 18:19 pl.youtube.com/watch?v=IZMBmnDEMXE Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 18:20 www.tvn24.pl/0,1549704,0,1,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 18:55 - Wiedziałem, że jest sprawa związana z płk. Aleksandrem L., ale nie wiedziałem o podejmowanych przez ABW "akcjach" - zapewnia Lech Kaczyński, zaprzeczając tym samym wcześniejszym słowom szefa MSWiA Grzegorza Schetyny, który w "Kropce nad I" mówił, że prezydent "był informowany o tym, jak prowadzone jest śledztwo" ws. nieprawidłowości przy likwidacji WSI. Schetyna: prezydent o wszystkim wiedział Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 19:06 pies_na_czarnych napisała: > Prezydent: Nikt nie mówił mi o "akcjach" ABW Nie jest źle. Pamięta jeszcze, że jest ABW. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 19:20 pies_na_czarnych napisała: > Prezydent: Nikt nie mówił mi o "akcjach" ABW Przyczyn takiego oświadczenia może być kilka: - kłania się pan A; - gdy dojdzie do siebie to sobie przypomni; - wiedział a nie powiedział; - myślał, że się nie wyda; - rżnie głupa tak jak rżnął z niepowiadomieniem o wypadku lotniczym. Każda z tych wersji jest niedobra dla Jarosława Ka. i jego brata na stanowisku prezydenta. Sytuacja jest rozwojowa. A jak tam zdrówko panie prezydencie? Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Z pamietnika Alzcheimera: 14.05.08, 19:32 o tym też bidulek nie wiedzial! tnij.org/ogrodnicydlugow To co on wogole wie? Odpowiedz Link Zgłoś