grazyna510
31.10.08, 00:46
Ogladalam wczoraj ....i ten ich wizarzysta( przez ż czy rz ???? )
....wyrzucil do rzeki ( Tamiza to chyba byla) moje!!! Tango II jako
przyklad cyt.: " ta okropna bielizna".
A lubie ten stanik i to Wy Lobbystki przekonalyscie mnie do niego.
Poczulam sie zle jako posiadaczka "tej okropnej bielizny".
Prosze mnie pocieszyc i utwierdzic w przekonaniu , ze w rozmiarze
34 H lub 34 HH znajde cos nie "okropnego"
moze jakis przyklad ?
:)
Pozdrawiam