Dodaj do ulubionych

Mój członek ma

30.09.05, 21:43
No właśnie ile?
Kidyś to już było i urósł do monstrualnych rozmiarów. Jak będzie teraz?
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Mój członek ma IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 01.10.05, 09:39
      2
      • Gość: SsMyK Re: Mój członek ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 11:35
        juz ma wiecej !!!
        • wredna.suka 35 ;)) 07.10.05, 19:05


    • bodomlake Re: Mój członek ma 01.10.05, 11:35
      :]
    • oxy_gen_86 Re: Mój członek ma 01.10.05, 12:51
      nie mam czlonka... to zle?:P
      • Gość: . Re: Mój członek ma IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 01.10.05, 13:21
        To wciągnij kogoś na członka. To będziesz miał członka.
        • oxy_gen_86 Re: Mój członek ma 01.10.05, 13:24
          mial?:) heh
    • Gość: :):):) Re: Mój członek ma IP: *.pc-help.com.pl 02.10.05, 17:46
      Powiększamyyyyy........
      • Gość: Lalka Re: Mój członek ma IP: 193.144.79.* 02.10.05, 18:16
        I ciagle rosnie..
        • wij.paszczak Re: Mój członek ma 02.10.05, 20:58
          ..no narazie to on ciutkę mały...w sumie nieważne żeby był duży,ważne żeby był
          długi i gruby...
          • maya2006 Re: Mój członek ma 02.10.05, 21:09
            grubosc tez wazna!!!
            • wij.paszczak Re: Mój członek ma 02.10.05, 21:15
              ..najważniejsze moja droga,to jest fachowe posługiwanie się tym...organem:))
              • oxy_gen_86 Re: Mój członek ma 02.10.05, 21:18
                No to..niech rosnie:)))
                • wij.paszczak Re: Mój członek ma 02.10.05, 21:36
                  i hopsasa..niech sterczy dumnie i okazale.Baczność!:))
                  • mamuska_samuska Re: Mój członek ma 02.10.05, 22:38
                    A jak mu pomoge urosnac, to moge sobie go pozyczyc? Zaznaczam, ze nie mam
                    wlasnego ;)
                    • krzys23-1986 Re: Mój członek ma 02.10.05, 22:47
                      dalej jakiś lichy...wspomóżcie!!
                      • Gość: orrka Re: Mój członek ma IP: *.pool8253.interbusiness.it 03.10.05, 21:07
                        WSPOMAGAMY....
    • mamuska_samuska Re: Mój członek ma 02.10.05, 22:51
      no staram sie jak moge, juz mnie palce bola ;)
      • Gość: ... Re: Mój członek ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 23:08
        No dobra, dodam odrobine :)
    • Gość: grenzik Re: Mój członek ma IP: *.chello.pl 02.10.05, 23:41
      tysiąc miliardów kilometrów śliskiej rozkoszy :D
    • Gość: karola Re: Mój członek ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 00:07
      nasz malutki, rośnij duży, okrąglutki! :)
    • Gość: . Re: Mój członek ma IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 03.10.05, 16:51
      gdzie mi jeszcze do 275?
      • Gość: jabol_13 Re: Mój członek ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 17:06
        powiększajmy go :D
        • Gość: mamuska Re: Mój członek ma IP: *.qc.sympatico.ca 03.10.05, 20:30
          tak jest!
    • Gość: orrka Re: Mój członek ma IP: *.pool8253.interbusiness.it 03.10.05, 21:08
      pij mleko, bedziesz wielki
      • Gość: mamuska Re: Mój członek ma IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.10.05, 01:58
        szanowni, starac sie bardziej!!!
    • intuicja77 Re: Mój członek ma 04.10.05, 09:19
      dobra- masz i ode mnie
    • Gość: panienka z okienka Re: Mój członek ma IP: *.pc-help.com.pl 04.10.05, 17:20
      Rosniesz pan w siłę!
      Chyba, żeś Miriam ;)
      • Gość: Justyna Re: Mój członek ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 17:21
        Ale
        dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiiiiiiiiiiiiii!!!!!!
        !!!!!!!!!!!
        • go.pawel Re: Mój członek ma 04.10.05, 17:25
          Jubileuszowy, trzydziesty centymetr.
          • Gość: ======D Re: Mój członek ma IP: *.kolornet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 21:45
            no to w zwisie :)

            • oxy_gen_86 Re: Mój członek ma 05.10.05, 21:32
              Masz i śpiewaj "A ja rosne i rosne latem, zima na wiosne i niedlugo przerosne
              mame? tate i sosne?..." :))
        • Gość: virgin Re: Mój członek ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 21:34
          a z którego miasta jesteś??
          • Gość: . Re: Mój członek ma IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 07.10.05, 18:44
            Z Członkowa obok Jądrzyc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka