Dodaj do ulubionych

Mam juz Akselka w domku:-)

12.02.07, 09:09
Jest już po drugiej stronie brzuszka od 09.02,a wczoraj wyszliśmy do domku.
Wszystko dokładniej opiszę jak wróci Marcin i będzie miał na niego oko, a ja
będę miala więcej czasusmile
Dziękuję wam za wsparcie przed,to forum naprawdę bardzo nam pomogło przetrwać
ciążę i wszystkie lęki z nią związane.
Wszystkim rozpakowanym grartuluję poczytam was niestety później,bo teraz mały
w drugim pokoju i sam więc zaraz do niego lecę,a nierozpakowanym życzę
powodzenia smile
Obserwuj wątek
    • novinka_78 Gratulacje! 12.02.07, 09:13
      Wielkie gratulacje i dużo zdróweczka i szczęścia dla Was smile
    • misia9944 Ale fajnie Gratuluje :) 12.02.07, 09:46

      • dakota123 Re: Ale fajnie Gratuluje :) 12.02.07, 09:48
        Gratulcje i dużo wytrwałości!!!
    • kasiulka74 Re: Mam juz Akselka w domku:-) 12.02.07, 10:42
      moje gratulacje!!!
    • nhania Gratulacje!!! 12.02.07, 11:15
      serdeczne gratulacje zyczymy duzo zdrowia i sił dla mamy i Maluszka
      • an555 Re: Gratulacje!!! 12.02.07, 13:08
        Gratuluje i zycze duzo zdrowka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka