tadeusz_ski.51 23.10.08, 17:51 Jan Tomaszewski, słynny bramkarz Górskiego, który "zatrzymał" Anglię, jest głupi czy naiwny? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skorpionica11 Re: Jak myślicie, czy 23.10.08, 18:06 nie mam zdania bo sie tym nie intersuje i nie obchodzi mnie to Odpowiedz Link
darima_ka Re: Jak myślicie, czy 23.10.08, 18:12 A Ty co wymyśliłeś? Dlaczego obrażasz człowieka dając tylko dwie możliwości - głupi lub naiwny O co chodzi Tadziu?? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Aha, nie wiecie? 23.10.08, 18:27 W wywiadzie telewizyjnym nt. korupcji w futbolu J. Tomaszewski powiedział, że Listkiewicz jest ok. tylko nie potrafi sobie ludzi dobierać. Nawet ślepy zobaczy że całym tym majdanem kręci własnie Listkiewicz, nasz pierwszy (jeszcze w PRL-u) sędzia międzynarodowy. To jego zasługą był dodatkowy mecz o mistrzostwo Polski miedzy Legią i Górnikiem (chyba w 1971r). Przekręt jakich mało! Facet ma ogromne doświadczenie w tworzeniu tego typu "widowisk". To jest "ojciec chrzestny" polskiej "rodziny" futbolowej! Odpowiedz Link
cuski Re: Aha, nie wiecie? 24.10.08, 19:02 Dla Tomaszewski i Listkiewicz, to dwaj kombinatorzy. Odpowiedz Link
darima_ka Re: Jak myślicie, czy 23.10.08, 18:34 A no nie wiem , nie mogę tamtych czasów pamiętać.Ale gołym okiem widać ,że korupcja jest ogromna zresztą aresztowanych 160 osób mówi samo za siebie! Odpowiedz Link
inka-1 Jedno wiem.. 23.10.08, 19:24 krzykacz z niego straszny ostatnio..i zachowuje sie jakby wszystkie rozumy zjadl..Drażni mnie ostatnio Odpowiedz Link
metalin Re: Jedno wiem.. 23.10.08, 19:28 Moim zdaniem ani głupi , ani naiwny . Wie wiecej od nas i jak na razie chyba "wychodzi na jego"....choć mogę się mylic, wiem mniej od niego i tych 'przekrętów' z PZPNu. Odpowiedz Link
zak-1 Re: Jedno wiem.. 23.10.08, 20:34 Tomaszewski , jak wszyscy Oni - chce sie dorawc do władzy wPZPN . Tylk jakoś sie go pomija . On nie jest ani głupi , ani naiwny .... on chce władzy .... jest cwany . Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Myślicie, że stawia na Listkiewicza 24.10.08, 08:36 licząc na to, że boss się uchroni ale kosztem wymiany zastępców i wtedy Jaś tam wskoczy? No tak, to prawdopodobne. Ale jeśli ten boss zostanie, to odbuduje "rodzinę" i nic wiele sie nie zmieni. Na jakiś czas przycichnie, przyschnie bo nowe twarze ale schemat działania będzie powielany. Tylko naiwni kibole będą "walczyli" o swoją drużynę... hahaha, co za durnie! Odpowiedz Link
azmb Re: Myślicie, że stawia na Listkiewicza 24.10.08, 10:29 Tez uważam, zę Tomaszewski nie jest głupi ani naiwny. Jest nadęty, zarozumiały i chyba czuje się niespełnionym gwiazdorem (sława lekko już wyblakła)więc pcha się do kamery nawiajając co popadnie. Może między innymi i dlatego, że szans na stołek w PZPN raczej nie widać, ale nie ma zamiaru nawet cienia szans zmarnować, dlatego oszczędza w swoich tyradach Listkiewicza. Tadziu, jeszcze raz proszę- nie sądź zbyt pośpiesznie innych i nie obrażaj- nie każdy jest głupim kibolem Odpowiedz Link
bez_radny Oczywiście że nie każdy 24.10.08, 12:05 azmb napisała: > Tadziu, jeszcze raz proszę- nie sądź zbyt pośpiesznie innych i nie > obrażaj- nie każdy jest głupim kibolem ------ głupi jest ten co wydaje pochopne sądy, hehe Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Aniu, mnie nie przeszkadza, 24.10.08, 13:29 gdy ktoś o kibolach ma dobre zdanie. Możesz uważać ich szanować i ogłaszać wszem i wobec, że mądrzy i kulturalni. Twoja opinia, Twoja rzecz. Jednak pozwól mi mieć zdanie odrębne i nazwać po imieniu ludzi o których sądzę, że wiedząc o tym iż wyniki meczów ustalane są przed ich rozgrywaniem, z uporem maniaka "walczą o swój klub". Jak "walczą" to też nie tajemnica, leją się przeciez na stadionach i na ulicach, demolują co tylko znajdzie się w zasięgu, atakują przechodniów, ubliżają, wyzywają... itd. Tak jakby zaklinali... tylko co i po co? Wynik meczu już dawno "zaklepany". Wybacz, ale dla mnie to dzicz i debilstwo! Odpowiedz Link
cuski Re: Aniu, mnie nie przeszkadza, 24.10.08, 19:08 Pilkarski poker byl, jest i bedzie dopoki byla nomenklatura nie zostanie wykurzona z PZPN-u. Odpowiedz Link
darima_ka Re: Aniu, mnie nie przeszkadza, 24.10.08, 19:20 Tam by musiała chyba bomba pierdyknąć ,żeby to TWA rozkurzyć ;P Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Myślicie, że stawia na Listkiewicza 24.10.08, 13:55 Całkowicie zgadzam się z azmb Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Azmb i Reni życzę 24.10.08, 14:08 osobistych kontaktów z kibolami drużyny przeciwnej. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Azmb i Reni życzę 24.10.08, 14:29 Czego Tadziu Ty sie mnie czepiasz? założyłeś taki oto wątek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50394&w=86325580 Azmb odpowiedziała tak tak na konkretnie zadane pytanie: <Tez uważam, zę Tomaszewski nie jest głupi ani naiwny. Jest nadęty, zarozumiały i chyba czuje się niespełnionym gwiazdorem (sława lekko już wyblakła)więc pcha się do kamery nawiajając co popadnie. Może między innymi i dlatego, że szans na stołek w PZPN raczej nie widać, ale nie ma zamiaru nawet cienia szans zmarnować, dlatego oszczędza w swoich tyradach Listkiewicza. > i ja się z tym zgodziłam . Kiboli nie popieram i nie utożsamiam się z nimi w żadnym wypadku, wiec proszę nic mi nie insynuować! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Renia, Twój post jest napisany 24.10.08, 14:47 o 13:55, mój dot. reakcji na "wytyk" Azmb jest wcześniej (13:29), więc dla każdego jest oczywiste, że Twoje poparcie dotyczy krytyki, którą mnie Azmb uraczyła! I Ty jeszcze mówisz, że ja się Ciebie czepiam?? Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Renia, Twój post jest napisany 24.10.08, 14:59 Sam Tadeuszu wiele razy czytałeś posty wybiórczo i czasem nawet zdarzało Ci się wywoływać z tego powodu awantury , ja dziś zrobiłam tak samo dokładnie jak Ty,i naskoczyłeś na mnie chociaż moje intencje były zupełnie inne! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Eeeee tam 24.10.08, 15:08 Szukasz wymówek! Myślałaś że nie zauważę tej agresji na mnie?? To nie pierwszy raz Renia, oj nie pierwszy! I jestem pewien, że nie ostatni! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Eeeee tam 24.10.08, 15:10 Proszę wskazać mi post w którym jest moja agresja w stosunku do Ciebie , bede wdzięczna i przeproszę ! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Poparłaś Azmb w niesłusznej krytyce mnie 24.10.08, 15:16 a teraz się wykręcasz bo zauważyłem! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poparłaś Azmb w niesłusznej krytyce mnie 24.10.08, 15:17 Ty jednak potrafisz kota ogonem wykręcić ! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 No tak! Narozrabiała 24.10.08, 15:27 a teraz ucieka! Myślisz, że ktoś wypije to piwo, które nawarzyłaś?? O nie, ja napewno nie wypiję! Odpowiedz Link
darima_ka łooooo w mordę jeża.... 24.10.08, 16:04 Tadziu ,znów się kłóciłeś? Ty jak zadymy raz do dnia nie zrobisz na forum , to dzień stracony? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Co zaś??? 25.10.08, 09:44 darima_ka napisała: > Tadziu ,znów się kłóciłeś? > Ty jak zadymy raz do dnia nie zrobisz na forum , to dzień stracony? ------- To Anka zaczęła! Wszystko zawsze na mnie... jasna cholera! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Co zaś??? 25.10.08, 09:46 Zawsze ktoś z Tobą zadziera , nic a nic się Ciebie nie boją? noooo, to niepojęte Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: Co zaś??? 25.10.08, 09:49 No bo wyczaili, że ja dobrotliwy jestem! Kurde... wyczaili! Odpowiedz Link
darima_ka Re: Co zaś??? 25.10.08, 15:20 Widocznie wszyscy tak mają ,że z Tadziem zaczynają Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Prośba do Azmb o zmianę tonu 24.10.08, 14:33 Nie znoszę nieuzasadnionych pouczań. Proszę przeczytać, jeśli się da, przemyśleć co napisałem i nie przekręcać, wmawiając mi to, czego nawet nie pomyslałem. Co to ma znaczyć, do czego to??? azmb napisała: > Tadziu, jeszcze raz proszę- nie sądź zbyt pośpiesznie innych i nie > obrażaj- nie każdy jest głupim kibolem ------ Czy w moim poście cyt. "Tylko naiwni kibole będą "walczyli" o swoją drużynę... hahaha, co za durnie!" użyłem słowa "każdy" lub "wszyscy"? Proszę nie rozszerzać określenia "kibol" na wszystkich kibiców, ja tego nie czynię. Azmb to mi przypisała, tworząc sobie bazę do pouczania mnie o niestosowności i pochopnej ocenie?? Możesz sobie podziwiać i kochać tych kiboli, mnie nic do tego, dla mnie to debile i zdania nie zmienię! Odpowiedz Link
samantha.1 Re: Jak myślicie, czy 26.10.08, 10:19 Ja myślę,że on dużo pyskuje a mało robi , taki krzykacz, chce na swoją osobę uwagę zwrócić Odpowiedz Link