lizzy9
12.09.06, 22:47
Postanowilam dowiedziec sie kilka informacji w imieniu naszych przyjaciol.
Dee i Darren sa kochajaca sie rodzina, mieszkaja w Nowej Zelandii. Dee ma
juz dwoch chlopcow z pierwszego malzenstwa, ktorych razem wychowuja. Nasi
znajomi maja slub cywilny. Byli w tym roku w Polsce i bardzo im sie tu
podobalo. Niestety moja przyjaciolka nie jest w stanie urodzic juz wiecej
dzieci, ze wzgledow zdrowotnych przeszla operacje usuniecia macicy, wielkie
nieszczescie, bo ma tylko 35 lat. Interesuje ich adopcja dziecka, przeszli
juz proces bycia zaaprobowanym jako rodzice adopcyjni przez lokalne wladze.
(proces trwal ponad rok) W NZ nie ma prawie w ogole malych dzieci do adopcji,
dlatego szukaja dziecka za granica. Ich chlopcy maja teraz 9 i 7 lat i
chcieliby aby dziecko bylo mnlodsze od chlopcow. Doradzcie mi prosze jak
moge dowiedziec sie o adopcji polskiego dziecka przez obcokrajowcow. Ja
spodziewam sie trzeciego dzidzisia i smutno mi, ze moja przyjaciolka nie moze
sama urodzic, bo znam ja i jest kochajaca mama. Dzieki