Dodaj do ulubionych

Częstochowa dr sikora kiedy przyjmuje?

25.08.06, 16:28
W ktore dni przyjmuje dr sikora prywatnie??? i w jakich godzinach? w ogole
jakie macie opinie na jego temat? Czy panstwowo tez do niego chodzilyscie?
Obserwuj wątek
    • oltka Re: Częstochowa dr sikora kiedy przyjmuje? 26.08.06, 15:51
      Witaj. Jestem w 34 tc i od 8 tc chodze do Sikory. Przyjmuje na Pl. Daszyńskiego
      i najlepeij umówić się telefonicznie. Jest naprawdę świetnym fachowcem i nie
      slyszalam o nim negatywnych opinii. Na dzień dzisiejszy jestem baaaaardzo
      zadowolna, ma fachowe podejście i naprawdę dobry sprzęt. Chyba coś więcej będę
      mogla powiedzieć dopiero po porodziesmilea to juz niebawem. Pzdr
      • alessandra55 Re: Częstochowa dr sikora kiedy przyjmuje? 29.08.06, 15:08
        Kiedy 4 lata temu mieszkalam w Czestochowie korzystałam z usług tego ginekologa
        i byłam bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc tu gdzie mieszkam (a zmusiło mnie do
        tego życie) nie moge znalezc lekarza który by mu dorównywał profesjonalizmem
        i bardzo tego żałuję sad w każdym razie polecam tego ginekologa.
    • ania8012 Re: Częstochowa dr sikora kiedy przyjmuje? 29.08.06, 00:38
      witam
      Może ktoś wie coś na temat dr Brzezin.
      Dzięki
    • justyla Re: Częstochowa dr sikora kiedy przyjmuje? 30.08.06, 01:09
      Dr Sikora przyjmuje w poniedziałki,wtorki,czwartki tel 602708875 mozna też przez
      sekretakę tel 3665775,ale wtedy dłuzej się czeka.
      Jestem jego pacjętka od 9 lat.Prowadził moje dwie ciąże,był przy porodzie,jest
      bardzo dobrym specjalistą,potrafi świetnie odczytać obraz USG,mam do niego
      wielkie zaufanie.
      Był przy mnie takze w trudnych chwilach (obumarła ciąża),diagnozował,robił zabieg.
      Naprawdę dba o kobiety
      • agnetos Re: Częstochowa dr sikora kiedy przyjmuje? 01.09.06, 13:14
        dr Sikora naprawde jest super specjalistą ale jak chcesz mieć swojego lekarza
        przy porodzie to nie bardzo można na niego niestety liczyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka