szlachcic Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 13.08.07, 10:33 Gdzie to powiedzial i z "jakiej okazji"? Ja jestem bulgotem albo nie, jajnikiem Odpowiedz Link Zgłoś
tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 13.08.07, 16:26 Na swoim cudownym blogu. Odpowiedz Link Zgłoś
tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 16.08.07, 09:48 Ma gość tupet. Odpowiedz Link Zgłoś
szlachcic Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 16.08.07, 10:25 zacytuj tu na forum cala jego zlota mysl mozna komentowac na jego blogu? Odpowiedz Link Zgłoś
tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 18.08.07, 18:54 (CXI ) Kundle i kundelki czwartek, 05 lipca 2007 0:13 Kundle i kundelki poszczekują na forum GW. Czasami też tęsknie zawyją do czasów, kiedy wystarczyło jeść z ręki i zamachać ogonem aby mieć pełną michę. Dzisiaj niestety to za mało. Dzisiaj aby dostać kość trzeba się nieźle namęczyć. A i tak nie wiadomo czy ta kość to aby nie gipsowa atrapa. Tak,że panowie i panie tak pięknie wywijający na forum przecudne figury, pomyślcie tylko jaką radość mają ci, dla których wasza, tak starannie pielęgnowana anonimowość, nie jest żadną tajemnicą. To tak jak byście bez gaci latali po Szerokiej. Pożytek z tego żaden a i hemoroidów można się nabawić. A z hemoroidami jakoś tak nie przystoi zajmować się wysoką sztuką i marzyć o Europejskiej Stolicy Kultury. Więcej można na tym stracić niż zarobić,chociaż przyznaję niektórzy już zarabiają. Pytanie tylko jak długo uda im się gryźć tą kość. Jak długo i czyimi zębami. PS. Podczas wizyty w posiadłości kompozytora Krzesimira Dębskiego pod Warszawą usłyszałem miejscową opowieść o wypadku śmigłowca premiera Leszka Millera, który spadł w pobliżu. Otóż jak wieść niesie wszystkiemu winna była biżuteria minister Jakubowskiej, której nadmiar spowodował przeciążenie maszyny i katastrofę. Nie pierwszy to raz przepych doprowadził do upadku. Odpowiedz Link Zgłoś
rozczarowana-torunianka Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 18.08.07, 22:38 intelekt zaiste porażający Odpowiedz Link Zgłoś
kdesw Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 21.08.07, 10:24 www.anad.republika.pl/jelen.htm W końcu zbliża się wrzesień Odpowiedz Link Zgłoś
jaca515 Problem tego forum to nieuczciwy moderator. 16.08.07, 11:02 Problem tego forum to nieuczciwy moderator. Odpowiedz Link Zgłoś
campenile Re: Problem tego forum to to jeden spamer. 16.08.07, 11:37 Pochodzący z Torunia i czasami udający kobietę. A tak między nami Arek powiedz jesteś drag...? Odpowiedz Link Zgłoś
kuroslip Re: Kundle i kundelki 20.08.07, 23:01 to okreslenie dotyczy kundli i kundelków z bydy. Z całym szacunkiem dla psiej rasy. Odpowiedz Link Zgłoś
nemo_reaktywacja Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 21.08.07, 08:25 Najbardziej chyba poszczekuje sam autor blogu :) Odpowiedz Link Zgłoś
tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 21.08.07, 09:29 To prawda, w rzeczy samej. Odpowiedz Link Zgłoś
tryg.sk Zabolało Pana Dyrektora 21.08.07, 09:32 Bloog Szmaka: "Ta Monika Olejnik to jednak jest paskudna baba, nie życzę wam takiej teściowej." Widać, boi się silnych kobiet. Odpowiedz Link Zgłoś
kdesw Re: Zabolało Pana Dyrektora 21.08.07, 10:26 Juz po urlopie zbiża się wrzesień www.anad.republika.pl/jelen.htm Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: memo_reaktywacja 22.08.07, 19:54 nemo_reaktywacja napisał: > Najbardziej chyba poszczekuje sam autor blogu :) Trafiles w sedno sprawy!!!! On nigdy nie jest w stanie nic innego robic. Odpowiedz Link Zgłoś
tryg.sk Szmak obraził nas tu wszystkich. 23.08.07, 23:30 Bez względu na nasze zapatrywania i wszelkie animozje, nie wskazując nikogo obraził Forumowiczów, nas wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
karminowa Re: Szmak obraził nas tu wszystkich. 24.08.07, 09:07 zgadzam się! Czytam forum i mam często odmienne zdanie ale nie brak mi klasy. I chociaż brzmi to bez cienia obciachu i skromności to jednak Panie Szmaku muszę rzec,że zrobił Pan błąd. Bowiem szacunek jest zarezerwowany dla wszystkich, bez względu na poglądy, wiek i przekonania. Nawet gdy jest się egocentrykiem pamietać trzeba,że żyje Pan wsród nas.... Kto pod kim dołki kopie często sam w nie wpada. Prosze o tym pamiętać. Odpowiedz Link Zgłoś
uszaty25 Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 24.08.07, 15:41 szmak to zwykly buc ktory poziomem nie dorownuje nawet legendarnemu babikowi Odpowiedz Link Zgłoś