Dodaj do ulubionych

Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na forum GW"

13.08.07, 08:40
Hau hau! Wrrrr...
Obserwuj wątek
    • szlachcic Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 13.08.07, 10:33
      Gdzie to powiedzial i z "jakiej okazji"?
      Ja jestem bulgotem albo nie, jajnikiem
      • tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 13.08.07, 16:26
        Na swoim cudownym blogu.
        • tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 16.08.07, 09:48
          Ma gość tupet.
          • szlachcic Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 16.08.07, 10:25
            zacytuj tu na forum cala jego zlota mysl
            mozna komentowac na jego blogu?
            • tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 18.08.07, 18:54
              (CXI ) Kundle i kundelki
              czwartek, 05 lipca 2007 0:13

              Kundle i kundelki poszczekują na forum GW. Czasami też tęsknie
              zawyją do czasów, kiedy wystarczyło jeść z ręki i zamachać ogonem
              aby mieć pełną michę. Dzisiaj niestety to za mało. Dzisiaj aby
              dostać kość trzeba się nieźle namęczyć. A i tak nie wiadomo czy ta
              kość to aby nie gipsowa atrapa.

              Tak,że panowie i panie tak pięknie wywijający na forum przecudne
              figury, pomyślcie tylko jaką radość mają ci, dla których wasza, tak
              starannie pielęgnowana anonimowość, nie jest żadną tajemnicą. To tak
              jak byście bez gaci latali po Szerokiej. Pożytek z tego żaden a i
              hemoroidów można się nabawić. A z hemoroidami jakoś tak nie
              przystoi zajmować się wysoką sztuką i marzyć o Europejskiej Stolicy
              Kultury. Więcej można na tym stracić niż zarobić,chociaż przyznaję
              niektórzy już zarabiają. Pytanie tylko jak długo uda im się gryźć tą
              kość. Jak długo i czyimi zębami.

              PS. Podczas wizyty w posiadłości kompozytora Krzesimira Dębskiego
              pod Warszawą usłyszałem miejscową opowieść o wypadku śmigłowca
              premiera Leszka Millera, który spadł w pobliżu. Otóż jak wieść
              niesie wszystkiemu winna była biżuteria minister Jakubowskiej,
              której nadmiar spowodował przeciążenie maszyny i katastrofę.

              Nie pierwszy to raz przepych doprowadził do upadku.
              • rozczarowana-torunianka Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 18.08.07, 22:38
                intelekt zaiste porażający
                • kdesw Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 21.08.07, 10:24
                  www.anad.republika.pl/jelen.htm
                  W końcu zbliża się wrzesień
    • jaca515 Problem tego forum to nieuczciwy moderator. 16.08.07, 11:02
      Problem tego forum to nieuczciwy moderator.

      • campenile Re: Problem tego forum to to jeden spamer. 16.08.07, 11:37
        Pochodzący z Torunia i czasami udający kobietę. A tak między nami
        Arek powiedz jesteś drag...?
        • kuroslip Re: Kundle i kundelki 20.08.07, 23:01
          to okreslenie dotyczy kundli i kundelków z bydy.
          Z całym szacunkiem dla psiej rasy.
    • nemo_reaktywacja Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 21.08.07, 08:25
      Najbardziej chyba poszczekuje sam autor blogu :)
      • tryg.sk Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 21.08.07, 09:29
        To prawda, w rzeczy samej.
      • tryg.sk Zabolało Pana Dyrektora 21.08.07, 09:32
        Bloog Szmaka: "Ta Monika Olejnik to jednak jest paskudna baba, nie życzę wam
        takiej teściowej." Widać, boi się silnych kobiet.
        • kdesw Re: Zabolało Pana Dyrektora 21.08.07, 10:26
          Juz po urlopie
          zbiża się wrzesień
          www.anad.republika.pl/jelen.htm
          • tryg.sk Re: Zabolało Pana Dyrektora 21.08.07, 10:58
            Hahaha.
      • wet3 Re: memo_reaktywacja 22.08.07, 19:54
        nemo_reaktywacja napisał:

        > Najbardziej chyba poszczekuje sam autor blogu :)

        Trafiles w sedno sprawy!!!! On nigdy nie jest w stanie nic innego
        robic.
        • tryg.sk Szmak obraził nas tu wszystkich. 23.08.07, 23:30
          Bez względu na nasze zapatrywania i wszelkie animozje, nie wskazując nikogo
          obraził Forumowiczów, nas wszystkich.
          • karminowa Re: Szmak obraził nas tu wszystkich. 24.08.07, 09:07
            zgadzam się!
            Czytam forum i mam często odmienne zdanie ale nie brak mi klasy.
            I chociaż brzmi to bez cienia obciachu i skromności to jednak Panie
            Szmaku muszę rzec,że zrobił Pan błąd. Bowiem szacunek jest
            zarezerwowany dla wszystkich, bez względu na poglądy, wiek i
            przekonania. Nawet gdy jest się egocentrykiem pamietać trzeba,że
            żyje Pan wsród nas....
            Kto pod kim dołki kopie często sam w nie wpada. Prosze o tym
            pamiętać.

    • uszaty25 Re: Szmak: "Kundle i kundelki poszczekują na foru 24.08.07, 15:41
      szmak to zwykly buc ktory poziomem nie dorownuje nawet legendarnemu babikowi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka