alicja

(6 wyników)
  • KASJERKI W POMORSKIM MAJĄ OGROMNY PROBLEM. DOTYCZY URLOPÓW OCZYWIŚCIE PLANOWANYCH ZA ROK 2009. OTO WIADOMOŚĆ JAKĄ OTRZYMAŁYŚMY OD MENADŻERA Z ODDZIAŁU. PROŚBA O POMOC. CO MAMY ZROBIĆ. Temat: urlopy kasjerów w lipcu i sierpniu br. W celu zapewnienienia obsady stanowisk kasjerskich we wszystkich placówkach Regionu Pomorskiego i wyeliminowania sytuacji wymagających zamykania placówek lub prowadzenia obsługi klientów bez obsługi gotówkowej decyzją Dyrektora Regionalnego w okresi...
  • Zastanawiam, się jak związki zawodowe mogły dopuścić do nowych umów. Przecież to jakaś paranoja miejsce pracy Warszawa. Co to ma znaczyć ??? Codziennie mam chodzić do pracy do innej placówki ?? i siedzieć tam po 12 godzin przez cały tydzień, a po dwóch miesiącach, jak jeszcze będę pamiętać odbiorę sobie godziny. Nie wyobrażam sobie sytuacji przychodzę do pracy i dowiaduje się że dzisiaj zostaję cały dzień, a po południu mam coś do załatwienia. Tego nie można tak zostawić, to nie jest ob...
  • Czy są już jakies ustalenia dot. podwyżki wynagrodzeń? Czy mamy szansę otrzymać chociaż podwyżkę o wskaźnika inflacji? Jeżeli macie już jakies informacje to piszcie.
  • Bardzo jestem ciekaw jak Pani Alicja N. to robi,że ma zawsze tyle pożyczek? Może zdradzi swój sekret?
  • To jest forum pracowników Banku Pekao SA - jeśli tak bardzo zależy Ci na losie pracowników BPH - pisz na Ich forum. PS. Czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedź dotyczącą sprzedaży PEX ? Ty jako związkowy BETON nie musisz uzasadniać swojego bytu w Pekao PRACĄ - my zwykli pracownicy tak.
  • Karta kredytowa i konto osobiste Pekao SA wyróżnione w rankingu Federacji Konsumentów 2009-03-11, 07:44 Karta kredytowa Credit Silver i Eurokonto Plus Pekao SA zostały wyróżnione przez Federację Konsumentów w testach porównawczych produktów finansowych. Przeprowadzono je pilotażowo w ramach projektu „Finformation". Karta Classic Silver wydawana przez Bank Pekao SA zajęła drugie miejsce w rankingu kart porównywanych przez Federację.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się