-
Witam.wlasnie razem z zona wrocilismy z fuerteventura w costa calma
bylismy w hotelu taro beach.Czytam te niektore bzdurne posty na
temat tego hotelu i gdybym tam nie byl to moze i bym w nie
uwiezyl.Hotel bardzo ladny pokoje czyste, obsluga hotelowa jak i
kelnerzy bardzo sympatyczni i usmiechnieci, jedzenie po prosty
przepyszne, widoki i plaza przy hotelu sliczna.Na Fuercie wieje
zawsze wiatr ale gdyby nie ten wiaterek to ciezko by bylo usiedziec
na plazy, jest przyjemny.wiciecz...
-
Byl ktos w hotelu taro beach na Fuertaventurze?? Wybieram sie tam w sierpniu i prosze o opinie
-
Witam, wybieramy się pod koniec marca do hotelu costa calma beach resort. Czy
ktoś niedawno był w tym hotelu? Poproszę o opinie. Czy w tym hotelu jest
jeszcze polska animatorka w mini klubie? Pozdrawiam
-
mam pytanko tak na już!!! czy w apart Cay Beach Sun wymagaja krytych butów do kolacji czy mogą być sandałki. Długie spodnie wiadomo. Nie wiem czy warto brac bo ograniczenia wagowe przy bagażu.
-
Wybieram się do tego hotelu w lipcu i chciałem zapytać osób które niedawno wróciły z tego hotelu czy dużo Niemców(jakoś ich nie trawię) jest w tym hotelu.Jak z wyżywieniem, i ogólnie czy hotel jest ok.
-
WITAM, JAK TAM JEST , HOTEL ,JEDZENIE I WOGÓLE JAK Z DZIECKIEM,WYJEZDZAM PIERWSZY RAZ Z MAŁYM DZIECKIEM,JAK Z JEDZENIEM DLA DZIECI,JAKA TEMP. NA KONIEC LIPCA?
-
doradźcie:)
-
witam,
bylam z mężem w październiku tego roku-rewelacja!!
hotel: budynek bardzo duży jednak nie było tłoczno. świetnie rozłozone baseny i miejsca do opalania. miejsca na prawdę dużo- prawie nie spotykalismy ludzi z tej samej wycieczki! super pomysł z usypaniem plazy na terenie hotelu, przez co można leżeć zaraz przy basenie na piasku - a jednocześnie bardzo blisko do oceanu.nie opłaca się korzystać z płatnych leżaków na plaży bo są usytuowane na części plaży, której wejście do oceanu jest k...
-
wybieram sie do Ifa beach .Może ktos był juz w tym hotelu i może
opisać swoje wrażenia.Ciekawa jestem czy pozyczyć samochod czy może
lepiej zwiedzac wyspę komunikacja autobusową i gdzie kupować bilety
czy można u kierowcy? Pozdrawiam
-
troche sie boje, jade do tego hotelu z koleżanką ,
czy ktos sie spotkal z takimi informacjami?
jakie sa wasze opinie na temat tego hotelu?
cyt: holidaycheck
"Bylismy od 20.09 na Fuertaventurze 2 tyg./ Sunrise Beach hotel
Hotel jest dobrze polozony...ale to jedyny i ostatni z plusów
[b]W czasie naszego pobytu zostal okradziony, do naszych znajomych do pokoju wpuszczono gaz usypiajacy, nie ma zadnej ochrony, w basenach kapia sie wszyscy mieszkancy z okolicy.
Ze strachu .....przd wlam...
-
wybieramy sie z mezem na Teneryfe z nekermanem 25 pazdziernika, wwybralismy
wlasnie te apartamenty, prosze o opinie jesli ktos byl!!
-
Czy ktos jedzie z ITAKI do hotelu Monica Beach -wylot 24.III.08r z
Warszawy
-
Witam.
Chcemy kupić hotel przez portal lowcostholidays.com.
Czy ktoś już może kupował przez ten angielski serwis? Nie wiem czy Polacy mogą przez niego kupować, ponieważ jest tam jakiś zapisek tylko o rezydentach UK. Ktoś może potwierdzić?
Wybraliśmy hotel IFA Continental w Playa des Igles. Jakieś opinie? Hotel w opcji All Inclusive.
Niestety nie mogę znaleźć żadnej innej strony, przez którą wykupię hotel w wersji ALL. Interesują mnie też transfery z lotniska do hotelu...
Czekam na infor...