Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      ceniony

    ceniony

    (3 wyniki)
    • Czytam kolejne posty i nie mogę uwierzyć, że macie tak niskie wymagania finasowe! 2 500 nie powinien być szczyt marzeń, tylko minimalną stawką. Nie chcę nikogo urazić, też szukam kolejnej pracy i mam to szczęście, że mam jakieś oszczędności. Ale ja, jak już mnie ktoś zaprosi wychodzę od 6 000. Zawsze. Różne robią miny, już miałam spuścić z tonu, po kilku porażkach, ale pomyślałam - NIE! Znam swoją wartość, jestem specjalistką w swojej dziedzinie i wiem, że jestem "ku...wsko dobra" w tym co...
    • Ile mógłbym obecnie zarabiać i na jakim stanowisku jeżeli : jestem mężczyzną rocznik 1977,wykształcenie wyższe(humanistyczne), 2 certyfikaty językowe DALF/TOEFL,uprawnienia do pracy w turystyce (+2 lata doświadczenia)pozostałe doświadczenia- reklama/PR,doradztwo. Zastanawiam się jak rynek wycenia podbne kwalifikacje.Jakie są zarobki i ew.ściezka rozwoju? Biorę też pod uwagę zarobki wolnych strzelców i zastanawiam się nad samozatrudnieniem.Prosze o obiektywne opinie.Pozdrawiam
    • Witam,jak w temacie. dużo ostatnio się zmieniło na rynku pracy w tej branży- pracuje po 8 godz przez piec dni w tyg ,w tym jedna sobota,i netto mam dwa tys. Nie dalej jak rok temu 1600zl to było wszystko. Ile zarabiacie/ile pracujecie i jaki typ lokalu Pozdrawiam.Ceńmy się,ta praca nie jest lekka. :-))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się