-
cenię go za wszystko co zrobił i co zrobi dla naszych dzieci. I wstyd mi za te
moherowe patafiany, ktore nie wiedza kiedy moze byc tak ze wlasnie sprzet z
serduszkiem WOŚP uratuje im życie.... a powinni uderzyc do Torunia po
nadzwyczajnie działającą moc ojca sryrektora:)
Ludzie co się dzieje w naszym kraju????
-
budowa dwóch stadionów w Częstochowie to jedna z największych głupot
jakie można było wymyślić. U nas będą dwa stadiony zmodernizowane w
części, bo ktoś wymyślił, że każda drużyna musi mieć swój. Teraz się
okazuje (jakby wcześniej nie można było tego przewidzieć), że na
budowę obu stadionów nie ma pieniędzy, a przecież utrzymanie również
kosztuje. Odkładanie budowy drugiej części stadionu miejskiego grozi
utrzymaniem obecnego stanu rzeczy przez długi czas, wszak wszyscy
dobrze w...
-
W Częstochowie, w dzielnicy Północ jedną z ulic nazwano imieniem i
nazwiskiem wielkiego artysty słowa Zbigniewa Herberta. Nota bene
miniony rok w literaturze i kulturze był poświęcony pamięci i
twórczości pisarza. Herberta cenię, lubię, czytam. I wiersze, i
eseje, i korespondencje. Chciałabym zapytać Was, drodzy forumowicze
i miłośnicy Herberta / mam nadzieję, że takowi tu są ;-)/, które
jego utwory / tytuł/ podobaja się Wam najbardziej i co cenicie w
jego twórczości?
Pozdrawiam
-
Gazeta traci czytelników na własne żądanie. To kuriozalny artykuł bo przeciez najwazniejsze w tej sprawie jest to ze dyrektorem w tej szkole przez jakis czas była pani powołana przez komisarza na stanowisko naczelniczki, zamiast pani Sobali cenionej przez czestochowskie środowisko oświaty. zrobiono to mimo ze wiedziano o toczacej sie sprawie... pani nowa naczelnik oczywiście nic w oswiacie nie zrrobiła oprócz bałaganu i miała se odejść na stonowsko dyrektorki jednej ze szkół "w konkursie".
...
-
Czy wiecie ile kosztują korepetycje z angielskiego w Cz-wie?
Za wszelkie info dziękuję.
-
Towarzysze! Janosik nie był naszym członkiem! Nie ma go na liście
wpłacających nasze składki. Może miał inna fuchę... Łupił bogatych tylko
według legendy, szmal zabierał dla siebie! Ale może macie rację: postępował
zgodnie z dyrektywami Łapińskiego, Rywina, Szarawarskiego itd. Brońmy
Janosika - "13 posterunek" to przecież to, co, towarzysze, można cenić
najbardziej!