ceniony

(6 wyników)
  • cenię go za wszystko co zrobił i co zrobi dla naszych dzieci. I wstyd mi za te moherowe patafiany, ktore nie wiedza kiedy moze byc tak ze wlasnie sprzet z serduszkiem WOŚP uratuje im życie.... a powinni uderzyc do Torunia po nadzwyczajnie działającą moc ojca sryrektora:) Ludzie co się dzieje w naszym kraju????
  • budowa dwóch stadionów w Częstochowie to jedna z największych głupot jakie można było wymyślić. U nas będą dwa stadiony zmodernizowane w części, bo ktoś wymyślił, że każda drużyna musi mieć swój. Teraz się okazuje (jakby wcześniej nie można było tego przewidzieć), że na budowę obu stadionów nie ma pieniędzy, a przecież utrzymanie również kosztuje. Odkładanie budowy drugiej części stadionu miejskiego grozi utrzymaniem obecnego stanu rzeczy przez długi czas, wszak wszyscy dobrze w...
  • W Częstochowie, w dzielnicy Północ jedną z ulic nazwano imieniem i nazwiskiem wielkiego artysty słowa Zbigniewa Herberta. Nota bene miniony rok w literaturze i kulturze był poświęcony pamięci i twórczości pisarza. Herberta cenię, lubię, czytam. I wiersze, i eseje, i korespondencje. Chciałabym zapytać Was, drodzy forumowicze i miłośnicy Herberta / mam nadzieję, że takowi tu są ;-)/, które jego utwory / tytuł/ podobaja się Wam najbardziej i co cenicie w jego twórczości? Pozdrawiam
  • Gazeta traci czytelników na własne żądanie. To kuriozalny artykuł bo przeciez najwazniejsze w tej sprawie jest to ze dyrektorem w tej szkole przez jakis czas była pani powołana przez komisarza na stanowisko naczelniczki, zamiast pani Sobali cenionej przez czestochowskie środowisko oświaty. zrobiono to mimo ze wiedziano o toczacej sie sprawie... pani nowa naczelnik oczywiście nic w oswiacie nie zrrobiła oprócz bałaganu i miała se odejść na stonowsko dyrektorki jednej ze szkół "w konkursie". ...
  • Czy wiecie ile kosztują korepetycje z angielskiego w Cz-wie? Za wszelkie info dziękuję.
  • Towarzysze! Janosik nie był naszym członkiem! Nie ma go na liście wpłacających nasze składki. Może miał inna fuchę... Łupił bogatych tylko według legendy, szmal zabierał dla siebie! Ale może macie rację: postępował zgodnie z dyrektywami Łapińskiego, Rywina, Szarawarskiego itd. Brońmy Janosika - "13 posterunek" to przecież to, co, towarzysze, można cenić najbardziej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się