Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    czasu pracy

  czasu pracy

  (12 wyniki)
  • "Grecy, którzy regularnie korzystali z przerwy na spanie mieli o 37 proc. niższą śmiertelność z powodu chorób serca" - a teraz muszą za to płacić kryzysem jakiego nigdy nie mieli w przeszłości. PS. Nic nie ma za darmo, za wszystko trzeba będzie kiedyś zapłacić.
  • Co jeszcze wymyślą czerwoni? Najpierw państwowa służba zdrowia (1948), potem płaca minimalna (1999). Aż strach pomyśleć, co będzie, gdy znowu wygrają wybory...
  • Polski standard (odpowiedzialność za towar, niepłacone nadgodziny itd), w Chinach kończy się skandalem. No proszę polski rynek pracy to już nie Chiny a Uganda.
  • A to ciekawe, jak mam zakwalifikować czas, gdy leżę na leżance na dyżurze i myślę o leczeniu nowoprzyjętego pacjenta. To jest chyba praca tyle że głową a nie rękami. A co ze strażakiem, kiedy nie gasi pożaru, tylko leży na leżance? Czy będzie to praca, czy nie? Czas wyjeżdżać z tego dzikiego kraju. Rodakom życzę zdrowia.
  • To dopiero będzie dom publiczny i wyzysk w tej naszej kochanej Polsce. Szkoda nas, białych murzynów. Wygląda na to, że lepiej już było.
  • kierowca ma ograniczenia czasu pracy zeby nie spowodowac wypadku... a co z lekarzami?? kontraktowcy powinni miec takie same ograniczenia czasu pracy jak etatowcy!!!!!!!!
  • KPP ( nie mylić z Komunistyczną Partią Polski - choc brutalizacja działań podobna ) fajnie i sympatycznie określa: możliwość wydłużenia ZA ZGODĄ PRACOWNIKA czasu pracy do 65 godzin tygodniowo. Zgoda pracownika - HE, HE, HE ! Nie mnie wzrusza, i tak mój dobroczyńca-pracodawca już dawno powiedział, że z...y ąż się robota skończy. Tak więc mój czas pracy ( 6 dni x 11-12 gdz/dobę ) - średnio 70 godzin - jest zgodnie z życzeniem KPP. Dobrze, że nie 80 godzin. W budownictwie, Panowie ...
  • Ja sobie tak mysle, zeby pan minister sam sobie pracowal 78 godzin w tygodniu
  • Kolejna bajeczka na dobranoc. Tylko ludzi szkoda. Panu Szejnowi, udało sie połozyć (lub załamać), już nie jedna firmę. Po Tonsilu, czas na "Tonsil Polska". To się nazywa mieć "plecy".
  • Jak zwyle redaktorek do końca nie wie co pisze i o czym pisze. Myli czas pracy z czasem prowadzenia pojazdu a to dwie różne sprawy. Poniżej parę definicji: c) „kierowca” oznacza osobę, która prowadzi pojazd nawet przez krótki okres, lub która jest przewożona w pojeździe w celu podjęcia w ramach swoich obowiązków jego prowadzenia w razie potrzeby; d) „przerwa” oznacza okres, w którym kierowca nie może prowadzić pojazdu ani wykonywać żadnej innej pracy, wykorz...
  • Przebudzenie ze snu o socjalistycznym pseudodobrobycie za kredyty z Ameryki będzie raczej bolesne. A tu trzeba będzie jeszcze zakasać rękawy i zacisnąć pasa, bo chińska konkurencja nie śpi.
  • znaczy że problem z dyżurami lekarzy w Polsce to był tylko konflikt na nasze polskie życzenie! <Przy braku porozumienia i przy zaliczeniu nieaktywnego czasu dyżurów do normalnego czasu pracy (tak jak w Polsce) tygodniowy czas pracy można wydłużyć nawet do 65 godz.>
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się