Forum Nauka i edukacja Edukacja
ZMIEŃ
    doktorat

  doktorat

  (5 wyników)
  • gdyby się układy z Niemcami jednak nie poprawiły, warto mieć wpływowych przyjaciół... podziwiam pragmatyzm Senatu Politechniki i pewnie również Rajców Miejskich. Respect za zapobiegliwość i dalekowzroczność, bo coś czuję że chodzi tu też o loobing za EIT :)
  • może moje pytanie wyda wam się głupie, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć na czym polega robienie doktoratu? trzeba zostać na uczelni i robić "jakieś " badania? jakie są zasady i wogóle? czy każdy kto chcemoże go zrobić? mógłby ktoś przybliżyc mi troszeczkę tą kwestię? z góry dzięki :)
  • Kochani, może ktoś mógłby mi doradzić, czy warto robić doktorat. Skończyłam z wyróżnieniem HZ i obroniłam nowatorską pracę magisterską. Promotor i cała rodzina zachęcają mnie do rozszerzenia tego o czym pisałam w doktoracie. NA mojej uczelni nie mogę robić doktoratu i szukam teraz w innych miejscach. Wiecie może ile najkrócej trwają takie studia, gdzie można otworzyć przewód z marketingu. Wogóle cghętnie usłyszę wszystkie uwagi przyszłych doktorów?!!!
  • W mysl zasady z Lamparta "Jakże wiele trzeba zmienić, żeby wszystko zostało tak samo" Smiechu warte
  • czy ktos z Was wie cos na ten temat? jakie sa szanse? co jest wymagane?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się