dyrektora

(8 wyników)
  • Dziś dowiedziałam się od znajomego związkowca, że w naszym Banku dyrektorzy niektórych Oddziałów i Terenowych Zespołów w Centalali zwracają pulę przynanych nagród (około 1750 PLN na pracownika) do Centrali. Czy według nich pracownicy nie zasłużyli na nagrody? Co robic w takiej sytuacji?
  • Chciałabym wrócić do tego Banku. W 2008 roku pracowałam w tym Banku i byłam bardzo zadowolona. Niestety Pani Niezgoda nie pozwolila bym została pomimo tego, że Pan Dyrektor i Menager bardzo oto wnioskowali. Od tego czasu byłam w innym Banku, ale warunki finansowe, presja na plany i brak szkoleń - utwierdziły mnie, że to była wielka pomyłka. Czy jest szansa na powrót do Pekao SA ?
  • Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego niektórzy pracownicy banku mają samochód służbowy ? Taki Pan T.D. z Regionu Centralnego - Koordynator ds. Sprzedaży Pośredniej. Auto służbowe, które zamiast do użytku w pracy, służy do dojazdów na trasie DOM-PRACA-DOM. Auto do wyłącznej dyspozycji T.D. To bardzo ciekawe szczególnie w dobie oszczędności, gdy nie można zrealizować większości zamówień z braku pieniędzy, a tu proszę - bankowe auto do użytku prywatnego. Chyba najwyższa po...
  • Czy ktoś wie jak się pracuje w I Oddziale w Warszawie? Mam tam zostać oddelegowana ale wszyscy mnie straszą. Podobno jest tam okropna atmosfera, brak współpracy pomiedzy pracownikami i brak szacunku ze strony przełożonych. Czy możecie mnie uspokoić? Może nie jest tam tak źle?
  • Jedna z naszych kolezanek z oddziału w Sochaczewie złozyła podanie o zwolnienie z pracy z powodu mobbingu.Przyjechał Główny Kadrowiec tudziez inni z Centrali,było całe dochodzenie i pytania.Zgadnijcie jaki był tego efekt - nikt nic nie powiedział , nie potwierdził ,każdy w tym oddziale jest tak zastraszony,ze boi sie własnego cienia,nikt nie wierzy ze mozna cos zmienić ,tylko razem!! Dziewczyna żle sformułowała podanie i w rezultacie to BANK ją oskarzył i podał sprawę do sądu!!R...
  • Podobno juz od listopada zaczną sie wielkie porzadki na dyrektorskich stołkach.Jednych przesuna innych zdegradują, w duzych oodziałach ma być po 2 dyrektorów.Bójmy się bo idzie nowe ...
  • zmiany od stycznia 2010. podobno czekaja nas zmiany w ramach obsługi klientów biznesowych. co ze stanowiskami menadzerów klienta biznesowego, inspektprami kredytowimi? czy to prawda ze segment klienta 05 maja być przeniesione do CKK a 04 do detalu. piszcie co wiecie, pewnie znowu nas przetrzymają z informacjami do stycznia. jeszcze jedno może coś wiecie o podwyżkach - dawno nie było
  • Witam wszystkich, mam pytanie czy słyszeliście cokolwiek sensownego na temat zmian, które podobno czekaja nas w przyszłym roku dot. połączenia pionów i stanowisk /kasjero dysponent/.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się