dyrektora

(41 wyników)
  • ciekawe, co robią dyrektorzy oddziałów C aby zwiększyć sprzedaż, czy to nie oni właśnie mają w swoim zakresie obowiązków działania w celu pozyskania klientów?, czy to nie oni powinni działać poza oddziałem banku, wychodzić do instytucji, szukać klientów, zapraszać do banku, przkonywać do naszych produktów?, czy są tacy?, bo my nie znamy, nasz Dyr. tylko żąda i nic innego nie robi, jedyne co robi to wielkie oczy na brak sprzedaży, wieczne pytania i pretensje, że nic nie ma, a jak ma być jak ci...
  • Ma może ktoś informacje nt zmiany dyrektorów w 2 oddziałach w Katowicach i w Zawierciu, tzn. dlaczego odeszli?
  • Witam serdecznie Chyba już większość słyszała o ostatnich monetach numizmatycznych srebrnych, które wyszły z NBP i były "dostępne" do sprzedaży w PKO? Mówię o monetach Korzeniowskiego, które u nas były "dostępne" po ok 75zł. a zaraz na drugi dzień w internecie za ok 200zł. Chyba jasno widać jaki zysk. No i miałyśmy wiele zamówień od kolekcjonerów i nie tylko już wcześniej na nie (od klientów banku). Jednak jak przyszły to dyrektor oddziału 1 w Elblągu kazał sobie przynieść wszystkie ja...
  • Podobno do Rotundy idzie nowe w osobie p.dyrektora JP z regionu. Czy to prawda? Jeśli tak to sądzę, że wszyscy się cieszą - już najwyższy czas żeby zacząć promować młodych ludzi o wyjątkowej inteligencji, doświadczeniu zawodowym i dużym wkładzie pracy w rozwój teorii bankowości, zwłaszcza w zakresie sprzedaży i likwidacji mobbingu. Przecież mądrzy ludzie pochodzą nie tylko spoza stolicy, w Warszawie także mamy wybitne jednostki!
  • Czy ktoś byłby chętny podzielić się opowieściami o pewnej Pani D.S. która na całe szczęście opuściła nasz kraj by męczyć innych?!
  • Skoro jest w tym banku tak bardzo żle, a jest to głównie zasługa tych ktorzy kierują ,to może na tym forum zaczniemy ich przedstawiać wszystkim pracownikom i nie tylko.Może jeśli pokażemy jakie kretyństwa i idiotyczne decyzje podejmują kierując się nie dobrem banku i ludzi tu pracujących to może ktoś w końcu na to zreaguje.Hej ci wszyscy z dołu którzy tyrają aby ten bank się zupełnie nie stoczył do dzieła. pozdrawiam kruk
  • Ktoś wie skąd ta zmiana?
  • Jak można pobierać opłaty za prowadzenie konta, które nie jest i nie było używane - rozumie że za podpis pobieracie kasę. A to macie pecha bo straciliście bogatego klienta , który umie liczyć pieniądze.
  • Czy ktoś z forumowiczów potrafi odpowiedzieć na powyzsze pytanie?! Usłyszałam takie stwierdzenie, ze cos mysli ale lepiej nie pytać co! Wydźwięk jednoznacznie negatywny. A może zainteresowałby się szanowny Pan Dyrektor lub ktos zjego przybocznych co analitycy o myślą o tak "pięknie" obiecanych w sierpniu w centrach nagrodach za harówę? A jak tam pomysły dowodzących na sprzedaż kredytów mieszkaniowych czyżby ograniczyły sie do starszenia pracowników przez duże "S"?! To chyba widać...
  • Witam, w ogromnej fali krytyki wszystkiego i wszystkich /słuszne są argumenty płacowe - podwyżkę o inflację to sobie można w d... włożyć/ chciałbym powiedzieć, że są w naszej firmie ludzie wybitni. Znam jednego, którego bardzo cenię, który jest dla mnie wzorem - Dyrektor Sprzedaży MSP w regionie wielkopolskim - Tomasz Frąckowiak. Aż dziw bierze, że nie jest jeszcze w Centrali. Z drugiej strony, gdyby na jego miejsce miał trafić jakiś buc... to może lepiej, że nadal jest w Pozna...
  • Jestem laureatem promocji Pakiet 2007. Z mojego Wydziału CRW na listę laureatów nie dostała się żadna , ale to naprawdę żadna z osób, które mają najwyższe stawki w Wydziale. Sa to byli z-cy naczelników wydziału, byli naczelnicy z innych wydziałów, czy osoby pełniące kierownicze stanowiska , pupilki naczelnika itp. po prostu osoby z niemałymi niestety stawkami. I co teraz Panie Dyrektorze CRW Pan z tym zrobi. Proszę się temu przyjżeć. Wyszło teraz na jaw, kto jest dobry, a kto n...
  • gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,85951,6811064,PKO_BP___kolejne_dymisje.html
  • A to nowina moje drogie koleżanki!!! Zgadnijcie kto wybiera się na konwent sprzedawców III do Rawy? No proszę zgadujcie ? Wiecie,czy nie wiecie? Pewnie nigdy byśmy na to nie wpadły... Najlepszymi sprzedawcami w ROD Bydgoszcz jest: Pani Dyrektor ROD, jej Zastępczyni, pewien analityk od tabelek, oraz menago !!! Czy to żart? Jak mają czuć się osoby, które pracują na dole trzaskając pożyczki i inne produkty? przynosząc zysk dla Banku ! same nie mając podwyżek od kilku lat!!! A tu proszę da...
  • Do Dyrektora Sabowicza lub nowego dyrektora. Proszę o rzetelną ocenę pracy Dyrektor Agnieszki Kwiatkowskiej z Bankowości Prywatnej ROD W-wa i jej całego zespołu. W ciągu ostatniego roku odeszli najlepsi doradcy , ludzie nieźle wynagradzni więc aspekt finansowy odpada. Przyczyniła się do tego Pani Kwiatkowska - jej mobbing zero pomysłów na sprzedaż , olewanie ambitnych pracowników . Obsadziła na stanowiskach kierowniczych ludzi z układami , dobrzy i skuteczni doradcy byli pomijani ...
  • Witam wszystkich.Mam pytanie czy ktoś uważa podobnie jak ja że pracownicy Oddziałów C są niewolnikami tej firmy? Jestem ciekawa czy także macie nałożone plany na wszystkie biznesy? Jestem dyrektorem Oddziału C i mam nałożone plany na BOiP, FN, MiSP oraz oczywiście detal. Jeśli chodzi o FN to właśnie od tego kwartału mam robić kredyty mieszkaniowe od A do Z. Nie rozumiem polityki tej firmy.Czy ktoś kto to wymyślił wie ile obowiązków ma Dyrektor C.Nie jestem doradcą BH i nie zostałam w tym zakr...
  • to forum mobbingu...ciekawe dlaczego zwalniani dyrektorzy nic nie piszą?! nie ulegli mobbingowi? boja się zajść za skórę platformersom? a na marginesie: gdyby PISiory zrobiły takie roszady, które są robione teraz w tym banku, to już wyobrażam sobie pismaków - rozsmarowali by ich na kromce chleba, oskarżając za niekompetencję w działaniu i zmiany polityczne w banku, który jest spółka akcyjną...platformersom to uchodzi na sucho...
  • Udaremniłam wyłudzenie kredytu na 20,000. Wszystkie papiery zostały wysłane razem z wnioskiem w MISTRZU. Po dwóch miesiącach oni piszą że nie dostali jakiegoś papierka który oczywiście był wysłany i kazali złożyć wniosek drugi raz. Tak zrobił Dyrektor a po kolejnych dwóch miesiącach oni piszą że orzekroczono termin składania wniosku i kasy nie dostanę. Mzđlaam e mnie cođ trafi. Jak mona tak traktowa ludzi.Ja sie narazam, latam po komendach i skladam po 5 razy zeznania a oni trak...
  • Ciekawa jestem kto w końcu ukróci prywate prowadzoną przez panią dyrektor ROD w Bydgoszczy. Zatrudnia swoich znajomków na niesamowicie wysokie pensje. Czy nikogo to nie interesuje. Współczuje dyrektorom sprzedaży w ROD którzy muszą wysłuchiwac głupich uwag pod swoim adresem tylko dlatego ze nie podlizują się pani dyrektor i nie boją się mówic głośno to o czym wszyscy mówią po cihu
  • Witam wszystkich strajkowiczów i niestrajkujących... Ja już tu nie pracuję ale czuję się związana z Bankiem w jakimś stopniu...więc słuchajcie... Nie będzie podwyżki 1500 zł - to po prostu nierealne - nie łudźcie się bo ta cała afera się rzomyje na poziomie + 500 zł około...tak jest zawsze z państwowym molochem...raczej trzeba zmienić tych palantów na górze bo to spod ręki kilku pseudo fachowców rodzą się wszelkie pomysły, to oni je przyklepują..sorry... A teraz do Dyrektorków .....
  • współczuję Lublinowi, ale w moim oddziale jest podobnie, dyrektorka nie szanuje pracowników ani klientów, jest prostaczką która widzi czubek swojego nosa. Potrafi do klienta, który cyt.Pani tu siedzi sobie, a tam kolejka aż do drzwi, odp. "jak by się Pan uczył to też by tu siedział" Wiem, ze kto będzie mógł to ucieknie z tego Banku, i myślę,że nie zawsze chodzi o pieniądze ale bardziej o szacunek i wsparcie w tak trudnej pracy.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się