dziewczyna

(3 wyniki)
  • mam dosc zlozona sytacje zyciowa, mam 2 dzieci, 3 z nieslubnego zwiazku itd... pytanko: kupilem za swoje pieniadze samochod, z oczywistych wzgledow samochod jest na moja partnerke, czy komornik moze mi zabrac ten samochod, faktycznie jest na nia, ale ja go uzytkuje? czy, jak ktos poinformuje komornika, iz ja caly czas uzytkuje dana rzecz, to komornik moze to zajac, nawet, jak papiery sa na kogos innego?
  • W ubiegłym roku moja dziewczyna przegrała w sądzie sprawę o spowodowanie wypadku komunikacyjnego z pijanym rowerzystą.Po wyczerpaniu drogi odwoławczej,zapadł wyrok o utracie prawa jazdy na rok,ograniczenie wolności w zawieszeniu i odszkodowanie na rzecz "poszkodowanego" w kwocie 10 tys.W związku z tym ,że wyrok w tej sprawie zapadł z powodu zeznań fałszywych świadków,a sprawa miała od początku znamiona wyłudzenia pieniędzy,tzn.próby dogadania się poza sala sądową,fałszywe zeznania i po...
  • od dziewczyny. na kwicie napisane jest PIT 2002. było to w połowie grudnia 2007. w 2002 prowadziła działalność. złożyła pit 36 roczny ale zapomniała zapłacić kilkaset złotych. poborca ściągnął sumę wraz z sumą za zwłoką i kosztami egzekucji. w sumie wyszło prawie dwa razy więcej pieniędzy do zapłacenia. Moje pytanie jest takie - czy poborca miał obowiązek zostawić tytuł wykonawczy(nie zostawił) i jeżeli nie zostawił co to dla dziewczyny oznacza ?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się