-
Co mi grozi jeśli nie będę wymieniał świec?? Może mi się coś od tego popsuć w
aucie czy raczej nic się nie stanie??
Pzdr.
Xant
-
Witam panie Adamie, to juz drugi raz zwracam sie do pana z prosba o pomoc. Za
pierwszym razem pytalem co moze byc przyczyna nierownej pracy silnika i
polecil mi pan wymiane modulu zaplonowego badz swiec. Wymienilem modul i jest
znaczna poprawa, samochod troche odzyl ale nie do konca. Swiece natomiast
wymienialem jakies 7 tys km. temu na swiece Bosch'a Super4 i nie sadze zeby
to one byly problemem. Po wymianie modulu samochod latwiej teraz przyspiesza
i wkreca sie na obroty, jednak...
-
Mam pytanko, przywiozłem sobie Golfa III 1,9 TDI 97r z Niemiec.
Od samego początku jak go kupiłem nie świeci podświetlenie regulatorów i
pozycji nawiewu.
Czy może to bezpiecznik czy może jakoś inaczej się to wyłącza ?
Proszę o podpowiedź.
-
od jakiegos czasu mam problemy z odpalaniem samochodu rano kiedy jest wilgotne
powietrze lub jest deszcz, potem po nagrzaniu sie silnika tych problemow nie
ma. rowniez pierwsze odpalanie kiedy jest sucho jest bez zarzutu. samochod to
vw passat 2.0, 1991, z gazem. co to moze byc???
-
Pisza ze nalezy co 20kkm wymieniac swiece. Mam w silniku Fiata CC 1100
czterobiegunowe swiece Bosch'a od ponad 30kkm. I co? I nic. Autko zapala
natychmiast , nie gasnie , zuzywa 6 do 7 litrow/100km , przyspiesza rzesko i
rozwija kazda szybkosc podana na tachometrze ( na autostradzie jade glownie
120 - 140 km/h) Wiec mam wymieniac te swiece , czy nie? Bo nie wiem , co
robic. ( tankuje tylko benzyne 98 Okt. - jesli tylko mozna , to bez siarki )
Dziekuje za odpowiedz.
-
Witam. Mam Forda Mondeo 1997r. Ostatnio wymienialem pasek roz. pierscienie i
zawory. Niestety mam wrazenie ze jakby brakuje mocy na I i II biegu, dalej
bez zarzutow. Byl wgrany nowy program do komputera pokladowego (autoryz.
serwis Forda) Na moje pytanie czy moze to byc sprawa zlego ustawienia zaplonu
facet powiedzial ze wszystkim steruje komputer i skoro wgrany program to jest
OK. Czy to prawda i jezeli tak to jaka moze byc przyczyna takiedgo stanu
Z gory dziekuje i pozdrawiam