Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      gazy

gazy

(9 wyników)
    • Od kilku dni nie mam gazow. A wczesniej no codziennie pod wieczor zaczynalo sie gazowanie...nieprzyjemna sprawa bo no wiecie zapachy jak spod pachy...Przypominam sobie, ze wlasnie kilka dni temu zrobilam sobie rosol wolowy na kosci wg 5 elementow i dosc duzo tego zjadlam i duzo innych rzeczy ale takich tresciwych. Miecho i kasza gryczana i duzo przypraw i ziol. Potem mialam takie porzadne wyproznienie o prawidlowej konsystencji i poczulam wielka ulge....i od tego czasu gazow ni...
    • Temat wzdęć i nadmiernej ilości gazów był wielokrotnie poruszany,natomiast ja mam inny problem. Od niedawna miewam zatrzymanie gazów. Od poczatku leczenia non stop je oddawałam, a teraz czuję, że coś się dzieje w jelitach i przy samym końcu nie uwalniają się tylko z powrotem do środka. Brzuch jak balon, boli, boli głowa, puchnie twarz (bo gdzieś się musza umiejscowić). Przechodzi troche po wypróżnieniu. Espumisan, koper,Manti Gas Stop, Duspatalin, nie pomagają, albo na krótko. Mo...
    • Odkąd pamiętam zawsze miałem balonik z brzucha. Znalazłem zdjęcie z przed 10 lat - balonik był. Podobno te gazy są efektem fermentacji grzyba. Na obecnej diecie, jeśli się jej trzymam i lewatywie urynowej widzę, jak z dnia na dzień mam mniejszy brzuch, gazów też coraz mniej. Mogę traktować więc wielkość 'obcego' jako kryterium do skuteczności diety ?
    • Myślę, że pewnie wielu z nas ten problem dotyczy-mianowicie gazy. I to takie wstydliwe, bo za przeproszeniem cuchnące i co gorsza-niemożliwe do pohamowania. Co robić? Czy są jakieś preparaty na to? Jeśli nie można zapobiec, to czy można wyeliminować przykry zapach? Znam środki typu espumisan, ale one pomagają wydalać gazy przy wzdęciach a temu chcę zapobiec...
    • Mam takie oto problemy: gazy, zaparcia i ból w podbrzuszu jak na zbliżający się okres, ginekolog na usg stwierdził że w jego „zakresie” wszystko jest ok., ale powiedział że mam podrażnione jelita, co mi jest? Pomocy, stolec jest jasny, bez śluzu ani krwi, Dodam tylko że biorę leki na nadkwaśność po kuracji na Helicobakter pylori.
    • co bierzecie jak macie te problemy? jakis lek ktory pomaga?
    • Czy to dobrze czy źle, ze po chlebku wasa pierdzę za duzo?:) Jem go od 2 miesięcy, ale te gazy pojawiły sie od 2 tygodni. Wy tez tak macie?
    • Witam, robiłam badanie kału w kierunku candidy. Co oznacza taki wynik: Candida albicans + Próbkę zanosiłam w czwartek, dziś odebrałam powyższy wynik. Dzięki za odp. Pozdrawiam
    • mam gazy..i tylko tyle. wyprozniam sie normalnie, zadko zdarzaja sie mi wzdecia, nie mam bolu brzucha. ale poszedlem i zrobilem wymaz z kalu na candide albicans. wyszlo ze mam "nieliczne". w porownaniu z objawami niektorych osob, chyba nie mam sie za baedzo co martwic. tylko dlaczego cokolwiek zjem, mam gazy? co moze to powodowac?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się