Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      gazy

gazy

(4 wyniki)
    • Zainteresowalam sie homeopatia po urodzeniu mojego synka, naprawde niewiele na temat wiem.Nie mialam za bardzo czasu zglebiac tematu, moze mi sie uda troche poczytac jak Kajtus zacznie przesypiac nocki i nie bede zasypiala na stojaco:) Moj synek od poczatku ma problem z gazami, lekarze oczywiscie tlumacza to niedojrzalym ukladem pokarmowym. Kajtus strasznie sie wil i prezyl, ulge przynosilo tylko puszczenie baczka. No i zaraz historia sie powtarzala i tak w kolko. Poszlismy do ...
    • Mąż ma problemy z cuchnącymi gazami. Na chwile przed boli go brzuch - mówi ze go muli.. Długo by pisac, ale krotko postaram sie tylko dodac , ze zielarz ktory stwierdzil ze w dwunastnicy zalegaja za dlugo resztki jedzenia i to mu "gnije" przepisal ziola .Picie ich dawalo poprawe jakies 4 m-ce temu ale teraz gdy znow wystapilo takie pogorszenie ziola nie przynosza widocznej poprawy .do czasu wizyty prosze zaproponujcie cos z homeopatii co mogloby mu pomoc. bedę bardzo wdzięczna ...
    • no właśnie, niezaleznie od tego co je ,mój synek (2 lata)bardzo głośno i śmierdzaco puszcza bączki i rano a także po spaniu w dzień i czasem po południu brzydko pachnie mu z buzi .Ząbki myjemy 2 razy dziennie elmexem dla dzieci ,czasem je słodycze i wszystko normalnie tak jak my. Prosze o poradę może mogłabym mu dawać jakiś preparat na to . Waży 13 kg i ma 96 cm, jest chudy i długi będę wdzięczna Kaśka
    • Jestem na tym forum po raz pierwszy-bardzo się cieszę,bo zostałam poinformowana o nim na innym. Mój problem polega na tym,a raczej mojej córeczki,że b. rzadko się wypróżnia.Jest karmiona wyłącznie piersią-do tej pory pomagam jej czopkiem,bo po 7 dniach nie robienia strasznie się męczy.Dodatkowo strasznie ją gazuje,szczególnie nad ranem,stęka,traci przez to apetyt bo w spokoju się nie może najeść. Byłam u homeopaty-prepisał mi na wzdęcia i kolki tabletki hepeel.Stwierdził,że to j...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się