Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      kichanie

kichanie

(6 wyników)
    • Mąż ma początki infekcji.Katar i kichanie,temp.36,9.Dostał kalium bichromicum 9 ch kilka razy,oscilo,rano poumon histamina i blatta/alergik/. Myślę o sabadilli na kichanie ale w domu brak.Jakieś sugestie?
    • Homeopata dal mi histaminum 30CH, mam lykac 3 razy dziennie i chwilowo odstawic wszystko inne. Niestety przez najblizsze trzy dni jest na urlopie a ja kicham i kicham i niedlugo wykicham mozg chyba.
    • Odkad biore mam notoryczne bole glowy po lewej stronie, promieniujace od ucha. Biore juz jakies 2 tygodnie, co drugie dzien wieczorem 200ch i szczerze powiedziawszy czuje sie paskudnie a do tego zlapala mnie wlasnie jakas jesienna infekcja i jest jeszcze gorzej. Zauwazylam tez znacznie zwiekszona ochote na wszelkie slodycze chociaz wczesniej nie mialam. Zdecydowanie za to odrzuca mnie od miesa i mleka, nawet przestalam pic kawe, ktora lubie pic z mlekiem no ale nie wiem jak to n...
    • Moja prawie 2-letnia córeczka miała (po bracie) infekcję - malutki katar i wysoka gorączka - ale właściwie tylko w nocy. Dostawała L52. 2 dni temu przestała jeść. Ostatnia noc to koszmar - nie była w stanie oddychać, nie chciała pić- nie mogłam jej w żaden sposób przetkać noska. Próbuję się dodzwonić do homeopaty ale niestety nieskutecznie. Co mogę jej podać (teraz dostała Sinupret)
    • Tylko kicha (15 mies.) i ma lekko podwyższoną temp. Poza tym nic więcej nie mogę powiedzieć. Nic nie ma pod nosem, ale jakieś coś wodniste wypsikuje. Niedawno przechodził zapalenie płuc, leczone antybiotykiem :(, ale dostaje cały czas probiotyki, staram się pilnować diety, nie wiem co jeszcze robic. Nux vomica przy kichaniu, dobrze kojarzę? A jest sens podać mu Thymuline? A może jeszcze coś? Masaz bańką, tak, monika? Ale to dopiero wieczorem, a teraz?
    • ....kiedy jeszcze nie wiadomo czy ten katar będzie wodnisty czy gęsty? Słychać tylko żę ma nosek lekko podetkany.Kuba (2,5l)Przechodzi kurację thymuliną i oscillo.Co proponujecie? Pozdrawiam Kasia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się