laparoskop

(18 wyników)
  • witam wszystkie dziewczyny. Jestem już po monitoringu(powtarzany 3mc).cykle 28dni.pęcherzyki 20-22mm.jajniki pracują na zmianę.wszystko świetnie,a efektu brak.wiec mój lekarz stwierdził że pora na laparoskopie.teraz ustalić termin i jazda.tylko mam takie małe obawy jak to będzie po? u nie których dziewczyn zanika okres,i inne dziwne rzeczy.najbardziej motywujące jest to ze jest szansa ze faktycznie operacja da skutek pozytywny i już nie długo zostanę mama.A JAK TO BYŁO U WAS?pytam dziewczyn ...
  • Witam. Jestem na tym forum od dzisiaj. Ma problemik z zajsciem w ciążę.Czasami już wysiadam i tracę nadzieję. Mój problem polega na tym że mam niedrożny jajowód, do tego jajeczkowanie w kratkę.Byłam w szpitalu miałam hsg, badanie wszystkich hormonów ( na szczęście wszystkie były w normie ). Dotego wszystkiego przy ostatnim badaniu usg wykryto endometriozę pierwszego stopnia.A żeby było jeszcze weselej moj facet ma słabuitkie nasionka ( nieruchliwe ) Ale tym az tak się nie przejmuj...
  • Nie rozumiem - skoro cesarka (calkowicie przeciecie powlok brzusznych, macicy etc) robi sie w znieczuleniu w kregoslup?
  • Czy ktos mial laparoskopie w szpitalu na madalinskiego? czy znacie jakichs lekarzy, ktorzy to robia? bardzo prosze Was o odpowiedz.
  • ale sie boje mam niezlego pietra jezeli ktoras z was ma ochote to niech trzyma za mnie kciuki a moze jakies wskazowki przed zabiegiem z gory dziekuje i nie omieszkam zdac relacji
  • Razem z żoną bylśmy w klinice leczącej niepłodność w Provicie w Katowicach. Po zbadaniu (USG dopochwowo) przez dr Kiecke okazało się, że żona musi iść na laparoskopie. Ma endiometrioze. Dostała skierowanie na zabieg do dr Jacka Janika. Mam kilka pytań: 1) Podobno ten zabieg wykonuje sie w uśpieniu czy to prawda? 2) Czy zabieg jest bardzo obciążający organizm (bardzo boję się o żonę, jakie jest ryzyko powikłań) 3) Prosiłbym o opinie na temat Pana Dr Jacka Janika. 4) Czy po zabiegu odc...
  • Witam wszystkie przyszle mamusie (tak optymistycznie):-) Mam dzisiaj uzgodnic termin na laparoskopie, prawdopodobnie w srode, o kurcze ale mam "pietra". Ten strach jest swiezy, gdyz moj M mial usuniety woreczek robaczkowy dwa tygodnie temu tym sposobem i widzialam jak cierpial. Tylko, ze u mnie ten zabieg bedzie odbywal sie ambulatoryjnie (bez lezenia w szpitalu), a w piatek mam bardzo wazny termin z moim klientem, ktorego nie moge odmowic. Jak sadzicie jezeli zabieg bedzie przypuscm...
  • Po nieudaneym badaniu hsg (przekrzywiona macica) zostalam skierowana na laparoskopie. Ale problem w tym, ze 2, 3 dni wczesniej dostane @. I nie wiem, czy bede miala operacje, czy musze ja przelozyc. Czy ktoras z Was byla w podobnej sytacji?? Bardzo nie chce przekladac terminu, bo to wszystko trwa tak dlugo, a ja juz bardzo chce byc mama....
  • Sporo osób miało mieć. Ja miałam 2 lutego. Napiszcie jak było, jak wygląda u was pierwszy cykl po, jak starania :)Ja mam ten cykl po tragicznie długi, bo cykl trwa od 23 stycznia a małpy nie widać. A już bym chciała mieć normalny cykl i zacząć starania. Miałam robioną na Karowej w Warszawie, polecam, było super.
  • Dziewczyny, miałam miec dzis laparo, ale w szpitalu sprzet sie zepsul i dostalam przepustke. Nie dość że tak mocno się denerwowałam, to jeszcze dochodzi stres oczekiwania, kiedy zostanie naprawiony i mnie "rozpiszą" (bo czeka przede mną 5 pacjentek, a co z tymi na dzis zapisanymi?na jutro). Moze być taki galimatias, że moja kolej nadejdzie dopiero w przyszłym tygodniu. Ale przeciez należy laparo wykonywać do jakies okreslonego dnia w cyklu? I wtedy dopiero znowu w następnym cyklu....
  • Jak ci stwierdzono i jak ci leczono endometriozę? Jakie miałaś objawy? Napisz mi prosze coś więcej, bo mi też ginekolog mówi, że to normalne, że @ tak wygląda.
  • Ale jestem szczęśliwa:) już nie moge się doczekać HURRAAAAAAAAAAA 9.12. Boże tak bardzo chciałam żeby to było jak najszybciej i prosze, dwa dni temu u lekarza a dzisiaj już termin (to tylko dwa tygodnie czekania) szybciutko zleci:) Ale radość u mnie na twarzy, tak jakbym zobaczyła dwie grubaśne krechy hihihi:))) To dopiero będzie jak je zobacze.....? A kto wie może jeszcze nie pójdę jak @ nie przyjdzie i wtedy wielkie testowanie w "Mikołaja". Na laparo pójdę między 6-10dc a więc p...
  • po jakim czasie po laparoskopi nastepuje wypis ze szpitala??laparoskopie mam 2 marca (piatek),do szpitala mam zgłosic sie dzien wczesniej, uda sie wyjsc do niedzieli?
  • Czesc dziewczyny, od poltora roku staramy sie z mezem o dziecko, po 10 miesiacach staran zaskoczylo ale niestety poronilam w 6 tygodniu. i teraz mija czas i znowu nic. na dodatek lekarz po wszelkich badaniach-oczywiscie wyszly super, stwierdzil endometrioze. i zlecil laparoskopie. boje sie troche bo to zawsze jakies grzebanie w brzuchu. powiedzcie czy to cos daje. dajcie mi jakas nadzieje. prosze.
  • Kiedy wykonuje sie laparoskopie przed owulacja czy po ? a moze to obojetne ? Aska
  • co robic! w sierpniu wykryto u mnie PCO. jeden lekarz zaproponowal leczenie poprzez Clostibegyt (inaczej klomifen) i obserwacje owulacji a drugi powiedzial ze tak to ja w ciaze nie zajde i potrzebna bedzie laparoskopia. nie wiem co robic czy czekac na okres i sprobowac tabletkami czy isc na calość i isc na laparoskopie?dziewczyny z takim doswiadczeniem pomozcie!bardzo sie boje tego zabiegu choc wiem ze sam zabieg nie jest tak skomplikowany (nakłówanie jajników) ale i tak malo wiem na te...
  • został wpisany na liste "lekarza przyjaznego kobiecie" w Twoim Stylu. czy ktoras z Was leczy sie u niego? czy naprawde jest taki dobry i zasluzyl na ten tylul ?
  • Czesc Wlasnie znowu nie jestem... :(((((( Zgodnie z sugestia lekarza mam zamiar w tym cyklu umowic sie na HSG. Jednak nasuwa mi sie pytanie: czy warto robic HSG czy jednak zdecydowac sie od razu na laparoskopie, podczas ktorej i tak bedzie sprawdzana droznosc jajowodow? HSG maja mi robic w znieczuleniu ogolnym, bo i tak juz mnie lekarze wystarczajaco wymaltretowali a ja nie chce sie przekonywac jak duzy bol wytrzymam. Zreszta w moim przypadku HSG bez znieczulenia ogolnego nie ma s...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się