Forum Zdrowie ZEZ isko
ZMIEŃ
      leczenie zeza

leczenie zeza

(7 wyników)
    • dr n.med Beata Kaczmarek i dr n.med.Ewa Wojcik otwieraja nowe CENTRUM LECZENIA ZEZA ul.Bociana 4 W KRAKOWIE rej.tel.126330041 i dr Kaczmarek tel.kom.0604878627.do nowego centrum jest przeniesiony stary gabinet leczenia zeza z ul.lea19/1.dr Kaczmarek mowi ze centrum jest zaprojektowane tak by bylo przyjazne dla dzieci i osob doroslych
    • Witam wszystkich!Mam bardzo wazne dla mnie pytanie.Czy wiecie moze jaka jest u nas w Polsce najlepsza klinika okulistyczna,ktora leczy wady wzroku?Ja mam zeza na jedno oko i nosze soczewke kontaktowa +5,5 Prawe oko ucieka mi nawet w soczewce.Prosze napiszcie cos i pomozcie gdzie najlepiej i do kogo i zglosic?Koszta dla mnie nie stnowia problemu.Skontaktowalam sie z klinika wroclawska wco?Prosze napiszcie mi czy jest dobra?I gdzie najlepiej sie leczyc?Pozdraiam
    • Witam. Mam wrodzonego zeza, w dzieciństwie leczyłam go regularnie, ale później troszkę to zaniedbałam. Dziś mam 17 lat i chciałam się zapytać, czy mam jeszcze szanse bezoperacyjnego wyleczenia zeza. Jestem ze Szczecina.
    • Chodzi mi o polecenie dobrego lekarza właśnie z Lublina? Mam zeza i nie mogę już na siebie patrzeć. Muszę zacząć działać. Pomożecie?
    • Jesteśmy już po 2 zabiegach na jednym oku u 7-letniego syna (były w wieku 3 i 5 lat). Niestety efektów po tych zabiegach nie ma żadnych. Stereowizji nie udało się uzyskać, a oko wróciło do dawnej pozycji. Teraz proponują nam na Ceglanej 3 zabieg - tym razem na drugim oku. Nie wiemy czy się zdecydować. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Z opinii wyczytanych na tym forum wynika, że Ceglana nie ma dobrej opinii - jest mało skuteczna. Czy ktoś może nam dodać otuchy jakąś pozytywną opin...
    • Witam mam wielką prośbę. Czy ktoś z Was zna jakiegoś dobrego lekarza zajmującego się leczeniem zeza w trójmieście? To może wydawać się dziwne ale przeszukałem już dużo i nic nie mogę znaleźć. Tutaj nie ma żadnej kliniki zajmującej się leczeniem zeza i niedowidzenia. Ponadto okuliści do których trafiam na temat zeza wiedzą mało. Najlepiej jakby to była osoba która wykonuje zabiegi na zezie, prowadzi leczenie zachowawcze itp. Każdy namiar się przyda. A jak ktoś miał wykonywany taki ...
    • Witam Od niedawna utrzumuję kontakt ze Strabą i Smutniutką. :-) Poziom wiedzy o możliwości korkecji zeza u osoby dorosłej wśród okulistów z którymi miałem kontakt był dotychczas raczej niewielki, ciężko o jakieś bliższe informacje oprócz tej, że przepadła sprawa. Dlatego pomocny jest kontakt z osobami, które korygowały zeza w wieku dorosłym, i ich cenne sprawdzone w praktyce informacje i doświadczenia. Bliższe informacje o sposobach korekcji zeza i niedowidzenia u dorosłej o...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się