Dodaj do ulubionych

Wielki problem, pomóżcie

12.02.06, 23:53
Witam mam wielką prośbę. Czy ktoś z Was zna jakiegoś dobrego lekarza
zajmującego się leczeniem zeza w trójmieście? To może wydawać się dziwne ale
przeszukałem już dużo i nic nie mogę znaleźć. Tutaj nie ma żadnej kliniki
zajmującej się leczeniem zeza i niedowidzenia. Ponadto okuliści do których
trafiam na temat zeza wiedzą mało. Najlepiej jakby to była osoba która
wykonuje zabiegi na zezie, prowadzi leczenie zachowawcze itp. Każdy namiar
się przyda. A jak ktoś miał wykonywany taki zabieg gdzieś tutaj to prosiłbym
opisać gdzie i do kogo sie zgłosić. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aneczka42111 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 13.02.06, 06:50
      Cześć

Chyba nie wysiliłeś się zbytnio z tym szukaniem... W każdym mieście wojewódzkim
      istnieje coś takiego jak Wojewódzka Poradnia Leczenia Zeza i Niedowidzenia - w
      Gdańsku również (ul.Wejherta 12). Wystarczyło wpisać w google "leczenie zeza" i
      samo wyskoczyło...
      Nie znam tej poradni, nie wiem kto w niej leczy i z jakimi rezyltatami, ale
      chcę zwrócić Ci jedynie uwagę na to, że takie placówki istnieją i łatwo je
      znaleźć. Mam też pytanie: nie masz możliwości, żeby udać się do któregoś z
      miejsc sprawdzonych, polecanych na naszej liście?

pozdrawiam

Ania
      • pomorzanin25 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 13.02.06, 11:42
        cześć. owszem doskonale o tym ośrodku wiem na Wejherta. Lecz niestety oni tylko
        leczą dzieci, dorosłych już nie przyjmują. Ponadto w większych przychodniach są
        poradnie leczenia zeza ale tam także tylko do 18 lat przyjmują. Właśnie mam
        zamiar wybrać się do jakiegoś miejsca sprawdzonego albo we wrocławiu lub w
        szczecinie. Ale najpierw chciałbym się czegoś dowiedzieć od lekarzy w
        trójmieście a tych naprawdę uwierz mi trudno znaleźć. pozdrawiam
        • gorzatka2 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 28.02.06, 14:17
          czesc! W Gdańsku jest taki szpital : Okulistyczny Szpital Jednodniowy "Laguna
          Medical" www.lagunamedical.pl tam są przeprowadzane takie operacje.Ponoć jest
          tam jakiś dobry specjalista.Ja sama się do niego wybieram,nie znam nazwiska,ale
          polecił go mi inny okulista z tego szpitala,ma mnie umówić z nim na wizytę.
          • eska761 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 16.03.06, 00:07
            witam!pod koniec maja bede miec zabieg w gdansku,niestety prywatnie...w kazdym
            razie jesli to moze pomoc to lekaz nazywa sie Staniewicz, zabieg odbedzie sie w
            klinice na Kartuskiej.Namiar na tego lekarza dostalam z kliniki Nowy
            Wzrok.Zalatwiamwszystko przez moja mame,poniewaz mieszkam w Irlandii.Nic nie
            wiem o tym lekarzu...ale jestem pelna nadzieji i optymizmu:)pozdrawiam
            • pomorzanin25 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 16.03.06, 11:51
              Jesli chodzi o lagunamedical.pl to jest to NOWYWZROK. Osobiście ich nie
              polecam. Mam znajomych, którzy wykonywali sobie u nich LASIK i są
              niezadowoleni. Z tego co słyszałem to mają złe podejście do pacjenta po
              zabiegu, starają się go jak najszybciej pozbyć i nie robić sobie problemów. Mam
              nadzieje, że operacje zeza wykonują lepiej i że Tobie się uda w 100% -
              pozdrawiam.
              • eska761 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 20.03.06, 22:38
                witam Cie,operacji nie bede miec w Nowym wzroku,bo nie wykonuja jej.Dostalam
                jedynie od nich namiary na doktora,ktory bedzie mnie operowal a zabieg odbedzie
                sie w klinice MSW na Kartuskiej...[podobno dr staniewicz jest polecany jako
                jeden z najlepszych specjalistow w trojmiescie w tej dziedzinie,ale jak juz
                pisalam nic o nim nie wiem i rowniez chcialabym cokolwiek wiedziec na temat tego
                lekarza
              • eska761 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 20.03.06, 22:41
                a moze Ty znasz kogos godnego polecenia?????bo zaczynam sie martwic tym,ze nikt
                nie zna tego doktora,ktory bedzie mnie operowal(Staniewicz),choc szczerze mowiac
                tylko chyba Ty jestes tu z trojmiasta,reszta z poludnia,wiec do dr Johan jest im
                po drodze:)
                • kasiaputra1 Re: Wielki problem, pomóżcie..... 21.03.06, 09:47
                  ja jestem z Białegostoku i też umowiona jestem do dr Jochan. To daleko, ale wole
                  nie ryzykowac, skoro tyle osób jest zadowolonych z jej leczenia.
                  A to, że Twojego lekarza nikt tu nie polecił, to nie znaczy, ze musi byc zly.
                  Powodzenia;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka