Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    market

  market

  (7 wyników)
  • Ano po raz kolejny daje znać o sobi głupota rządu POpaprańców. Uznał on iż Stacje Paliw musza pracować 365 dni w roku bo to tzw. przedsiębiorstwa STRATEGICZNE. Efekty widać martety wchodza na stacje (po udamym eksperymęcie w Warszawie) i teraz już beda pracować tez 365 dni w roku 7 dni w tygodniu 24 ha na dobę. A mozna to było załatwić prostym przepisem pozwalającym na stacjach paliw handlowac jedynie akcesoriami samochodowymi i zakazującymi wszelakiej innej działalności handlowej w tym ...
  • Prawda jest taka że Alma to jakość taka jak wszędzie, tylko ceny wyższe. Krakowski Kredens to tylko ładne opakowanie, w środku ta sama chemia co w Tesco.
  • moim zdaniem , pkt. wyjścia powinna być cena farb Dekoral i lakierów Domalux, a ta jak widać jest najniższa na rynku(w segmencie farb "markowych").Wygląda mi na to że jest to celowe działanie konkurencji- w myśl reklamy Duluxa- "piesek przeleci wszystko".
  • w Holandii nie ma szans na wybudowanie większego sklepu niż typowa Biedronka. To forma ochrony rodzinnego handlu. Więc nie pieprz, panie dziennikarzyno, że jest to niezgodne z wymogami UE, Holandia jest jednym z krajów założycielskich Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali (protoplasty UE).
  • Czy to ta Wielowieyska co z pania z PiS sie klocila ?
  • Dlatego nie warto nić kupować w MediaMarkt - w małych sklepach jest taniej i rzetelniej
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się