Forum Turystyka Świat USA i Kanada
ZMIEŃ
      mobile

    mobile

    (8 wyników)
    • Czy jest cos takiego jak campingi lub mobil home? Zastanawiam sie nad przedluzeniem wakacji w Kaliforni, w zwiazku z tym chcialabym obnizyc koszty, ale nie obnizac bezpieczenstwa;) Czy ktos wie cos na te temat? Czy lepiej zawsze hotel (do super tanich hoteli nie jestem przekonana, slyszalam rozne zdania). A moze lepiej wynajac camping car na miesiac? Tylko skad mam wiedziec gdzie sie mozna zatrzymywac - tu znow pojawia sie kwestia bezpieczenstwa (ech te filmy kryminalne;)))
    • Witam, Za miesiąc wybieram się na road trip po USA i zacząłem zastawiać się jak rozwiązać problem komunikacji na miejscu. Chciałbym kupić sobie na miejscu jakiś telefon na kartę, żeby moża się było tam do mnie dodzwonić i nie musiałbym płacić za odbieranie rozmów w roamingu. Z tego co udało mi się znaleźć na stronie T-Mobile oferują zestaw telefon + karta już za $20 ale wyłącznie przy zakupie online. Czy ktoś z Was wie ile zapłacę za taki zestaw w normalnym sklepie w LA?
    • Czy podczas wyjazdu do stanow oplaca sie kupic tam karte sim pre-paidowa np. z t-mobile i dzwonic do Polski, czy moze korzystniej z budki telefonicznej a moze tez karte do telefonu stacjonarnego. Watek byl poruszany, ale nikt nie pisal chyba o cenach pre-paidowych
    • chcialabym kupic telefon na karte... i w zwiazku z tym pytanie, jaka siec byscie polecali? jakie sa ceny za minute? w necie znalazlam tylko cennik T- Mobile, a inne? pozdrawiam :)
    • jak wyslac sms do sieci T-mobile na komorke z netu za free. kiedys wysylalem z ich strony ale teraz nie chce przechodzic wiadomosc. Ktos moze poda mi instrukcje ?? moze juz jest platne ?? bede wdzieczny i dzieki z gory
    • Moze troche odejde od tematow, ale kupilem ostatnio w Stanach (T-Mobile- Samsung X475) komorke na abonament, ale ma ona jakies zrabane dzwonki, ktore nijak przypominaja dzwonienie telefonu, dlatego moje pytanie brzmi; -gdzie moge sciagnac jakis normalny dzwonek zeby sie nie wpierdzielic w jakies oplaty po 10$ miesiecznie kazdego miesiaca... Moge wydac jednorazowo max 5$ ale to wszystko... Dodam, ze platnosc karta nie wchodzi w gre. Chcialbym zaplacic ..."smsem".
    • Witam wszystkich serdecznie. Tak jak w temacie dokładnie chodzi i o chicago i siec verizon mobile (moze pomyliłem się wtej nazwie sorki) ale numer telefonu zaczyna się od 847-...- .... i właśnie chciałbym dowiedziec sie z jakiej stronki mozna wysłać smsa na taka cell phone w usa tak zeby ona doszła. Chce z polski wysłać sms na veraizon w chicago prosze o pomoc z gory dzieki za wszystkie informacje. Pozdrawiam wszystkich zyczliwych :-) 50 gr
    • mam pytanie do osob ktore posiadaja telefon w jednej z sieci komorkowych w USA - czy operator udostepnia podobnie jak w PL karte SIM, ktora ewentualnie mozna przelozyc do aparatu przywiezionego z PL (pracujacego oczywiscie na odpowiedniej czestotliwosci) czy numer jest zakodowany w aparacie jak to kiedys bylo w starych telefonach centertela - prosze o konkretne odpowiedzi

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się