motor

(8 wyników)
  • male pytanie czy po wymianie krokowego potrzebna jest adaptacja parametrow?
  • wczoraj jezdzilem gixxerem znowu po dluzszej przerwie i tak wlasnie mi sie skojarzylo skad sie wziely te pionowe skierowane do dolu wskazowki zegarow m.in. w 156... oczywiscie z motocykli :) ale ogolnie to jednak po paru dzidach na moto kazdy samochod jest nudny do bolu :( i o sportowych emocjach w pudelku moga mowic chyba jedynie ci co nigdy nie jedzili szlifierka :) pomijam rzecz jasna wrc i f1 ;)
  • Sezon sie zbliza, jezdze i na 2 kolkach i na 4, i mam prosbe: www.thinkroadsafety.gov.uk/campaigns/motorcycles/media/howclose.mpg
  • Witam, mam od jakiegos czasu problem ze swoją bella. Rano na zimnym silniku jak zapale nierówno pracuje, przy dodaniu gazu nie wkręca się płynnnie, strzela w wydech. Jak zgaszę i zapalę ponownie to jest już lepiej ale też szarpie... Po nagrzaniu mam wrażenie , że traci moc i przede wszystkim nierówno pracuje na wolnych (strasznie rzuca motorem). Wymieniłem sonde, swiece, cewki....i nic nie pomogło! Co to może być????
  • Witam,czy moze ktorys z was czytal testy warszawskich myjni samoobslugowych w Auto Swiecie lub Motorze,nie pamietam ale jakis miesiac temu. Wygrala wtedy myjnia o takiej dziwnej nazwie,nie pamietam,a na drugim miejscu byla Carman. Czy ktos moze kojarzy te myjnie ktora wygrala i gdzie ona jest dokladnie?
  • Może streetfighter nam odpowie ? ;-) Q
  • Gdzies tam wspomnniales, ze przy eksploatacji 156 istotny jest wlasciwy olej, to oczywiscie zrozumiale, ale jaki uwazasz za wlasciwy? Wiem, ze byla ta kwestia poruszana juz niejednokrotnie na tym forum, jednak nie wiem na jakim oleju Ty jezdzisz, przy czym rodza sie kolejne pytania: jaki masz silnik i czy w przypadku obydwu 156 stosowales ten sam olej? I jeszcze jedno pytanko - ile Twoja Alfa pobiera Ci tego oleju? Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam. - Rafal
  • mam pytanie, ktory z T.S.ów jest najlepszy 1.6 1.8 2.0. W ktorym stosunek osiagi/spalanie jest najbardziej korzystny. I co wybralibyscie: Ktoregos z wyzej wymienionych T.S.ów czy moze 1.9 JTD? Mam namysli AR 156.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się